Μικρές αγγελίες ΧΧΧ... (απαγορεύεται η είσοδος σε παρεξηγησιάρηδες)

Λοιπόν, εδώ θα λάβει σάρκα και οστά ένα από τα εκτός φόρουμ project που εγώ και ο Cozy ( με τον Αναστάση οδηγό!!!), είχαμε αναλάβει για κάποια περίοδο της ζωής μας. Λέγεται Μικρές Αγγελίες και είναι ένας τρόπος για να δούμε πόσο καφριλίκι κρύβει ο καθένας μέσα του.

Ο τρόπος που παίζεται είναι πολύ απλός. Γράφετε μία αγγελία που πιστεύετε ότι θα ήταν ικανή να διαβαστεί στις μικρές αγγελίες του Α.Μ.Α.Ν… Θα πρέπει να είναι είτε αστεία είτε κάφρικη είτε και τα 2 (όταν είναι και τα 2 επιβραβεύεται με απεριόριστο σεβασμό από όλους μας!!!)

Στο τόπικ μου μέσα: απαγορεύται το spamming, απαγορεύονται οι τσακωμοί, επιτρέπονται οι αγγελίες που κάνουν πλάκα σε άλλους χρήστες. Αν κάποιος χρήστης προσβληθεί, μου στέλνει πμ και διαγράφω την αγγελία που τον προσβάλλει πάραυτα. Επίσης διαγράφω και τα σπαμ… τους τσακωμούς τους αφήνω για να εμπνεόμαστε για επόμενες αγγελίες!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Παρακαλώ, βάλτε όλη σας την έμπνευση για να φτιάξουμε ένα τόπικ που θα το διαβάζουμε τα επόμενα χρόνια ξανά και ξανά για να γελάμε :wink:

Κάνω την αρχή:

“Χάθηκε κόκκινη μπέρτα. Δίνεται αμοιβή σε όποιον την επιστρέψει. Δίχως αυτήν είμαι σαν πούστης. Φωνάξτε Superman και ήρθα”

Ζητούνται άτομα για χίπικο έρωτα.

“Ζητειται ασπρη πουδρα για τα μαγουλα. Για επικοινωνια στειλτε στο kostis@rocking.gr

Ζητούνται άτομα για χίπικo έρωτα γιατί έχω κάβλες και ντρέπομαι να το πω!!! Cozy

:oops:

Η φάτσα πήγαινε στον Led…8)

Εντιτ: νομιζα στον Καρβου πηγε και βιωσα προσωρινα την δικαιωση.

Ζητείται γούνινο βρακί με ενίσχυση για να φαίνεται μεγάλο το πέος μου. Δυστυχώς γεννήθηκα μικροτσούτσουνος. Joey Den-γαμώ-και-με-δέρνουν-Maio

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[I]πωλουνται μεταχειρισμενα, λιωμένα και απλυτα χιππικα σωβρακα σουηδικής παραγωγης. οι ενδιαφερομενοι παρακαλω να επικοινωνησουν στο johan_hallgren@painofsalvation.com”[/I]

λιγο καφριλα. σορυ! :oops:

(Σε αυτό το τόπικ απαγορεύονται οι συγγνώμες!!! :stuck_out_tongue: επίσης επιτρέπονται τα μπινελικώματα (βωμολοχίες αγγλιστί!), για αυτό έχω το ΧΧΧ στο τίτλο:wink: )

“Ψάχνω αρχίδια για να βγάλω δίσκο. Axl”

Axl μετά από ένα χρόνο και αφού δεν απάντησε κανείς:

“Δε γαμιέται δε βγάζω τίποτα. Κανά χρυσόψαρο σας βρίσκεται?” Axl

Ζητείται κοπέλα για σεξ μπας και ξεκολλήσω απ’ το πληκτρολόγιο. Πληροφορίες στο manos87hotmale.com

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Πρεπει να ειναι η μονη λυση!!!

Γιατί δίνετε λάθος e-mail μου ρε κάφροι??? Πως θα μου απαντήσουν τώρα???

Για διάβασε καλύτερα το mail σου… :wink:

Opoios exei oli ti discography tou George Michael parakalo na mou ti steilei gia na min pao adiabastos sti sinablia sto email: nihilist@rocking.gr

:har: :har: :har:

τα θελω όλα [SIZE=7]ΤΩΡΑ!!! [/SIZE]
[SIZE=4]ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ [/SIZE][SIZE=7]ΤΩΡΑ!!![/SIZE]
[SIZE=2]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/SIZE]

Aυτα μου 'ρθαν για την ωρα…:stuck_out_tongue:

-Γεωτρυπανο του ερωτα αναζητα παρθενα γη για γεωτρηση.Πληροφοριες στο 090-ΤΡΥΠΑΩ ΚΑΙ ΔΕΡΝΩ-8999.

-Μασχαλολαγνος αναζητα σαπια μασχαλη(απλυτη απ το '97,ετος καλης σοδειας)για σνιφαρισμα και συζητηση πανω στον Ντανταισμο.

-Ι’ve lost my pussy.Please, if you find my little pussy,take good care of it.

-Αναζοιτειται ω τοιροβρωμεικουλας που καθθοταν δοιπλα μου στο λεοφωρρειο πρωχτες και κρατουσαι μια σακκουλλα με φρεσκωβρασμενα κουνουποιδια,για ανοιδειοτελοι φιλοικοι σχεσοι και δημειουργια γκρουπ μαι εποιρροαις απο Pungent Stench.

[SIZE=“3”]Pwleite komeno peos 20 ekatostwn, logo alaghs fulou[/SIZE]