Ουτε μια σωστη φετος

Δεν ξερω ποια ειναι η γνωμη σας…παντως η δικια μου ειναι οτι φετος οι μαλακες οι ελληνες δεν καταφερανε να διοργανωσουν ουτε μια καλη σωστη συναυλια!δεν ειμαι κανενας τρελος “συναυλιοφιλος”, καμια σχεση…και δεν το γραφω αυτο για να προσβαλλω κανενα…απλα με μεγαλη μου λυπη ειδα οτι φετος καλη συναυλια…γιοκ!!!αλλα ρε πουστη…παλι η συναυλια των (θεων) Hatebreed ολως τυχαιως γαμ@#$κε…τι να πω…μπορει και να λεω βλακειες…πολυ θα συμφωνησουν μαζι μου αλλοι θα βριζουν. τελος παντων…αυτα. καλο καλοκαιρι σε ολους!ROCK ON!

Κατσε…μην βιαζεσε…περιμενε να δουμε πως θα παει και το Rockwave και βλεπουμε…

Αν ερχοσουν Suicidal Tendencies θα εβλεπες μια.

Παντως ο καθενας μας αντιλαμβανεται την σωστη συναυλια διαφορετικα…

+1:wink:

H Kreator/Celtic Frost/Suicidal Angels :wink:

:thumbup:

Kreator/Celtic Frost
Suffocation
Cannibal Corpse
Cathedral

Μια χαρά συναυλίες ήταν όλες. Εντάξει, καμία δεν άγγιξε και το τέλειο… αλλά και πια συναυλία στην Ελλάδα ήταν τέλεια?
Ιδικά οι δύο πρώτες που αναφέρω ήταν κορυφαίες!

Ναι ρε αλανια…αλλα εγω για αλλο λογο το εβαλα το thread…και οι Celtic frost ηταν ωραιοι και οι θεοι suffocation ηταν ωραιοι αλλα γαμω…death metal και thrash/heavy εχουμε βαρεθει να ακουμε…ΕΛΕΟΣ!!εγω και πιστευω ο καθενας δεν περιμενει την τελεια συναυλια στην ελλαδα γιατι πολυ απλα δεν θα γινει τελεια συναυλια στην ελλαδα…ποτε…οποιοσ θελει τελεια συναυλια να παει εκτος ελλαδος…και μαλιστα μακρια!!εγω θελω κατι Δ Ι Α Φ Ο Ρ Ε Τ Ι Κ Ο!!κατι καλο–σωστο–διαφορετικο!!!Φερτε τους Skinlab, φερτε τους Unearth και θα δειτε το τι εχει να γινει !!και δεν λεω,νομιζω,υπερβολες!!

Και guardian μια χαρα ητανε, οπως και maiden…

Μηπως ομως εμεις ειμαστε λιγο γκρινιαρηδες??:-k

den lew oti den einai kales oi mpades aftes h oxi…alla posoi nomizeis 8a pane na doune unearth…perissoteroi apo tous corpse;…den nomizw…oxi oti den 8a eprepe alla…etsi exoun ta prammata sthn ellada…kakws…

exw paei se 3 sunaulies ksenwn sugrotimatwn : persu scorpions k guns n roses k fetos maiden…
kai stis treis emeina upereuxaristimenos k porothika trela…tha sumfonisw me autous pou eipan oti o kathenas antilamvanetai diaforetika tin sosti/kali sunaulia…:thumbup:
:band: :band: :band: :band:

Gamo! Gamo! Eric kai ta muala sta kagkela… +1

Kαι το Live των Saxon πιστευω οτι ηταν παρα πολυ καλα οργανωμενο. :smiley:

+1, αλλα την κονσολα τι την θελανε μες τη μεση??:-k

Καλες συναυλιες υπαρχουν και με καλες τιμες…της προκοπης φεστιβαλ δεν υπαρχει σε εξαιρεση με αυτο της Ξανθης που για πρωτη χρονια εχει κανει πολλες φιλοτιμες προσπαθειες και μακαρι να στεφθει με επιτυχια και του χρονου να ανταγωνιζεται στα ισα την DiDi…σε οσα live πηγα φετος δεν ειχα παραπονο ουτε απο αποψη τιμης ουτε απο αυτα που ειδα…

Eχεις δικιο, λογω της κονσολας αυτης ομως ακουσαμε τον καλυτερο ηχο (απο οσα live εχω παει.)

συμφωνοι, αλλα θα’ταν καλυτερα να την εβαζαν καπου πιο απομερα, εκτος βεβαια και αν ηταν αναγκαιο για τον ηχο, τοτε αξιζε.

Manowar kai Therion apo tis kaluteres sunaulies pou xw paei genikotera.Paw apo to 93 gia na mhn petaxtei kaneis na pei oti htan oi prwtes mou:)

Manowar δεν ηταν και τοσο καλη παντως… Απορω που το ειδες…:-k

Den eida akousa…apo organwsh htan metria.Apo mousikh htan sigoura h kaluterh pou xw paei pote…Auto einai dedomeno gia opoion tou aresei h mousikh tous…ta upoloipa einai upokeimenika!