Ειναι η Νεφελη γκρινιαρα ή οχι?

Η μισή ντροπή δικιά μου και η άλλη μισή πάλι δικιά μου!!! Τι να ντραπώ μωρέ? Έχει μπλέξει με εσάς που της έχετε σούρει τα πάντα!!!:stuck_out_tongue:

Και αν της δώσει άλλος ξανά να ακούσει μουσική θα φάει ban!!! (Αύριο στο πάρτυ θα σου φέρω τα Cd Νεφέλη :wink: σκέφτομαι να κάνω και ένα δεύτερο που να το αντέχει και η αδερφή σου -μέρα που είναι σήμερα!!!:wink: )

:roll: :roll:

Μα τι καλός άνθρωπος!!!Χίλια ευχαριστώ ρε Δημήτρη!!είσαι θεός!!:bow:

H Νεφέλη σαφως και δεν είναι γκρινάρα. Είναι πολύ γλυκια. Μπορει να ακουει him αλλα δεν γκρινιάζει!!!

Νεφέλη μην ακούς το Δημήτρη. Να ακούς αυτά που σου προτείνω εγώ. :wink:

Συμφωνεί και η μάνα της… Δίνε της CD. Τους λείπουν σουβέρ στο σπίτι!!!:lol: :lol:

:lightsabre: :tomato: :tomato: :tomato:

Θα κανονιστούμε σε λίγες μέρες εμείς οι δύο… Θα σε ταράξω σε Pink Floyd κακομοίρη μου!!!:lol: :lol:

ΑΝ καταφέρουν να ακουστούν πάνω από τους Suffocation! :lol: :lol: :lol:

ακούγονται οι Suffocation δίχως μπαταρίες? σκοπεύω να σου τις καβατζώσω!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είναι λίγο αλλά στην τελική την αγαπάμε…(αν έκοβε και κάτι Φιλανδικά ακούσματα…:p:p)

Μα τα έχουμε πει αυτά βρε Γιώργο!Κάποια κολλήματα δεν περνάνε!:stuck_out_tongue:

Η Νεφελη δεν χαρακτηριζεται γκρινιαρα. Μια γκρινιαρα χαρακτηριζεται “Νεφελη”.

Sorry Billy, και γω οχι ψηφισα8O , μια φορα που την ειδα δεν μου εδωσε τετοια εντυπωση… Ενταξει μπορει να ακουει ΧΙΜ αλλα κανεις δεν ειναι τελειος. Αλλωστε παντα υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης… (οπως και επιδεινωσης βεβαιως-βεβαιως)!!

Με απογοητευσατε ολοι…[-X Μονο ο Νικος με καταλαβαινει…

Ρε, 10 λεπτα στο msn μαζι της και θα καταλαβαιτε τι εννοω…

8O τι κακία!!!:frowning:
Ρε δεν είμαι γκρινιάρα!μόνο με ορισμένα άτομα όπως εσύ Βασίλη και όπως και ο Νίκος!!Γιατί άραγε???:lol:

ετσι ειναι οι χιππικες καρδιες…αμ πως… :hippy:

και οχι. βασικα εσυ εισαι πιο γκρινιαρης.:lol: :stuck_out_tongue:

Εγώ εδώ μέσα βλέπω ότι άλλοι γκρινιάζουν και όχι η Νεφέλη…:stuck_out_tongue:

Άλλοι γκρινιάζουν συνέχεια για τη Νεφέλη!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

MAKE LOVE, NOT WAR!!! :hippy:

Οχι δεν ειναι.