Ειναι η Νεφελη γκρινιαρα ή οχι?

Βασίλη, από ό,τι βλέπω συναγωνίζεσαι επάξια τον Πάνο στην ακυρότητα των topics! :stuck_out_tongue: :lol:

Τί σου φταίει ρε η κοπέλα και όλο την πειράζεις; :-k

Έχετε ακούσει το Τανγκό της Νεφέλης;
Το μικρο κουρέλι, που στα μαλλιά της φώραγε η Νεφέλη…:country: :band: :walkman: :trumpet: :trombone: :-({|= :stereo: :dance: :metal:

Ενα λεπτο να κατσεις παρατηρητης στο msn οταν μιλαμε και θα καταλαβεις(-ετε) τι εννοω…

ΧΧΧ - - -

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Νικο, σε παω παρα πολυ ρε!!!:smiley: :smiley:

φάουλ μεγάλε , φάουλ αντικανονικό και αντιαθλητικό!

:thumbup::thumbup::thumbup:

Mια χαρα ειναι η κοπελα ρε, τι εχει? :stuck_out_tongue:

Πφφφ, λογοκρινεις και τον Πανουση? Θα του πω να σε κανει ρεζιλι στην επομενη συναυλια του.

Κοροβεσης, Κοροβεσης, Κοροβεσης. 9.000 Ευρω. Σορρυ παιδια, τοσα ειχα πανω μου.
Ειναι για το ροκιν, ε. Θα πανε για καλο σκοπο.

(Μοντε :*)

Άστο led! Στην προκειμένη περίπτωση ξέφυγες… [-X

Eντάξει μωρέ,δεν τρέχει τίποτα!Μου το έχει ξαναπεί αυτό και στο msn!
Aπλώς μην το παρακάνουμε τελείως!:frowning: Btw πως από τους 3 γίνανε 5 αυτοί που ψήφισαν ότι είμαι γκρινιάρα???ποιοί είναι??:frowning:

Αυτοι που στο λεγανε και στο παρτυ, και πολλοι αλλοι βεβαια, απλα δεν ειχανε το θαρρος να σε καταψηφισουν…:stuck_out_tongue:

Οφειλω παντως να ομολογησω οτι εφαγα μεγαλη ηττα απο το Νεφελονι… Καλα λεει ο bluezlick μην τα βαζεις με γυναικες…:stuck_out_tongue:

εγω!!!για να παω κοντρα στο κατεστημενο των 22 ψηφων…!!!1:!:

Οχι φυσικα.Την ξερω 30 χρονια περιπου και δεν εχει γκρινιαξει ουτε μια φορα.Αστους να λενε Νεφελη.:smiley: :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O 8O

Τόσο μεγάλος είσαι ρε?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ναι,χρονια και ζαμανια…κυριως ζαμανια δηλαδη!:stuck_out_tongue:

Η Νεφελη ειναι γλυκια κι αθωα.:slight_smile:
Μονο που γκρινιαζει που την λετε γκρινιαρα.:stuck_out_tongue:

Τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι… Ξερεις τι διαολο κρυβει μεσα του αυτο το κοριτσι??:lol: :stuck_out_tongue:

Το λες και μονη σου, γκρινιαζει…:stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως που τη γνώρισα τη Νεφέλη και από κοντά, έχω να δηλώσω ότι είναι ακόμα πιο γλυκιά από ότι μου την είχαν περιγράψει και για αυτό όποιος την στεναχωρήσει εδώ μέσα θα έχει να κάνει μαζί μου!

“Το νου σας ρεμάλια! Το νου σας ρεμάλια!” 8) 8)

Σιγα ρε Βεγγο, πουλας προστασια κι ολας…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

σε πιάνω αδιάβαστο… Δεν είναι Βέγγος η ατάκα!:wink: