Προβλημα στην ιστοσελιδα?

ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.Οταν ειμαι π.χ στις συναυλιες και θελω να παω στα διαφορα μου βγαζει τη γνωστη ασπρη σελιδα που λεει “Δεν ειναι δυνατη η εμφανιση της σελιδας”.Αυτο το κανει συνεχεια και ειμαι :blow: Η ερωτηση μου ειναι αν ευθυνομαι εγω και το pc μου η μηπως η ιστοσελιδα?

Δεν ευθύνεσαι μόνο εσύ αλλά όλοι σας που έχετε γίνει πολλοί και γωνατίζετε το server. Χα χα 8)
Σήμερα ή αύριο η κατάσταση θα διορθωθεί. Κάντε λίιιιγη ακόμα υπομονή :slight_smile:

OK.thnx man

φιλε και μενα αυτο μου το κανει πολυ τακτικα…ειναι παρα μα παρα πολυ σπαστικο…ευτυχως θα διορθωθει!!!:smiley:

Εμενα τωρα σταματησε να μου κανει παπαριες επιτελους. :lol: #-o

Καλά, μη λες μεγάλα λόγια… Χεχεχε.
Θα διορθωθεί μια και καλή, dont worry! :slight_smile:

Ρε, στον Ηλια μιλατε… Δεν υπαρχει περιπτωση να μην διορθωθει το προβλημα…8)

τα σαλια σου μαζεψε! :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Ολοκληρη μπλουζα μου εδωσε…:roll:

σωστός ο freedom για τον ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ master Kourou:D :smiley: :smiley: :smiley:

Δεν ξερω ποιος ειναι αρμοδιος για τα ανιμεσιον αλλα πρεπει να υπαρχει ενα που να γλυφει :lol:

Προτείνω να συννενοηθούμε όλοι για μια συγκεκριμένη ώρα,να σπάσουμε το ρεκορ most users ever online και να τον γονατίσουμε! :evil: :evil: :naughty:
:yesmaster:

Δεν πα να μαζευτείτε, αντέχει τώρα :smiley: (ελπίζω…).

σλουρπ - σλουρπ:stuck_out_tongue:

τα σαλια ως εδω εφτασαν ζουδι!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:-- :-s :dunno: :-# :expressionless:

Στο νέο μου λάπτοπ (δηλαδή Βίστα με τελευταία έκδοση Firefox που ακόμα το σετάρω καθότι νέο) πολύ συχνά όταν έχω ανοικτό ρόκινγκ, κρασάρει το firefox και κλείνει τελείως. Το πρόβλημα παρουσιάζεται όταν έχω ρόκινγκ φόρουμ ανοικτό. Παρουσιάζεται σε άλλους ή φταίω εγώ?

Επίσης, πριν λίγο είδα πως από τους 23 εγγεγραμένους χρήστες ον λάιν (53 μαζί με guests), οι 8 βλέπατε κάποιο error message. Αν ήταν κάτι περίεργο (επειδή το ποσοστό είναι μεγάλο) μη διστάσετε να το πείτε ώστε να το τσεκάρουμε.

Όπως κι αν έχει, ας απαντήσει όποιος ξέρει στο πρώτο, γιατί την καρτέλα του φόρουμ την έχω στο homepage και θα αναγκαστώ να τη βγάλω αν συνεχίσει να μου κρασάρει τόσο συχνά το firefox και δε με αφήνει να δουλέψω…

Και γω λαπτοπι με βιστα και νεο φαιρφοξ εχω, αλλα δεν εχω κανενα προμπ…

σκατά…

me too

karvou, εγώ την αλεπού την έχω βγάλει εδώ και καιρό γιατί μου κράσαρε συνέχεια. πραγματικά δε σκέφτηκα ποτέ πως ίσως να φταιγε το ροκιν (έχω και τοσα tabs ανοιχτά…). με οπερα δε μου χει παρουσιαστεί τέτοιο πρόβλημα. btw, το ερρορ που λεει ότι είναι μπύζι ο σέρβερ το βλέπω αρκετά συχνά…