Διακοπές!

Που ακριβως στην Ευβοια ???

Ερέτρια-Αμάρυνθο

Aloe μπας και δουλευεις στο National Geographic??Σε ζηλευω ατελειωτα ομως…8)

Λοιπον απο Ελλαδα εχω παει:

Χαλκιδικη(καθε χρονο,η εδρα μου!),Θασο,Καστορια,Φλωρινα,Εδεσσα,Ξανθη,Ορεστιαδα,Διδυμοτειχο,Λαρισα,Τηνο,Μυκονο,Παρο,Σαντορινη,Κρητη(παντου),Ροδο(προσκυνω!),Συμη,Τριπολη και σε πολλα ακομα που τα μισα δε τα θυμαμαι.
Απο εξωτερικο Ιταλια(χ2 και συντομα χ3(Rushhhhhhh!!!)οπου οσες φορες και να παω στην περιοχη της Τοσκανης δεν θα μου ειναι αρκετες…),Ουγγαρια,Αυστρια,Σερβια.Παντως προβλεπεται μπαραζ εκδρομων στο εξωτερικο την επομενη 5αετια αν ολα πανε καλα.:papas:

:thumbup: :thumbup: +1

Φετος το προγραμμα λεει : Βορεια Ευβοια τον Σεπτεμβριο Κινα τον Οκτωβριο Γερμανια και πριν φυγω για φανταρος λογικα Φιλανδια ή Νορβηγια :smiley: :smiley:

Όταν(επειδή θα γίνω:p ) γίνω φωτογράφος, θα πάω και στο National Geographic! #-o (καλή ιδέααα :thumbup:)
Τώρα πια, μπορώ να πω, πως κι εγώ με ζηλεύω, γιατί τελευταία φορά που πέρασα τα σύνορα ήταν πριν ένα χρόνο! :cry::oops: Έχω πάθει στέρηση :eek:

Νορβηγία που ήμουν το καλοκαίρι λες;!!!

Σιγα ρε νουμερο, πηγες σε μια χωρα και κατι εγινε… Καλες οι νορβηγηδες παντως!!!:wink:

Αμα πηγαινες Νορβηγία (που πηγα εγω) θα πεθαινες εκει περα με τοσους ξανθους γαλανωμάτες Αγγελους!!!

πω πωωωωωωω. Είχε κάτι γαμάτα τοπία.

φέτος έχει

Φώκαια (πατρίδα!!!)
Λουτράκι
Λονδίνο-Μάντσεστερ
και κάπου για camping…
α,και Γαργαλιάνους μεριά

Αχ, διακοπουλες!
Το Πασχα πηγα Πορο για 3 μερουλες και περασα τελεια!Οσο για καλοκαιρι, δουλεια μεχρι αρχες Αυγουστου και μετα μια βδομαδα στο εξοχικο της κολλητης στην Ακρατα και αλλη μια βδομαδα Καστελοριζο με χιππη και φιλικο ζευγαρι.Μπορει να πεταχτουμε και σε κανενα αλλο νησακι… θα δειξουν τα οικονομικα!Till then… [-X

Αυτο δεν μου πολυαρεσε…:lol: :lol:

Στους Αγγελους αναφετεται!!!

[-X [-X

Αμεσως να κακολογησεις το ξαδερφακι μου…:stuck_out_tongue:

8O Κι εμένα είναι το ένα μου χωριό η Ακράτα!! :slight_smile: Αλλά δεν πολυπηγαίνω για να κάτσω… συνήθως αυθημερόν

Φίλη μου απο Νορβηγία!

Εκει στο Καστελοριζο αμα πετυχεις τον Gilmour πες του να ξεκουνηθει να κανει το re-union που περιμενουμε τοσα εκατομμυρια floyd-maniacs…

Οπως παντα Ναυπακτο…:-s

Κανω quote μια και ειναι κριμα αυτη η φωτο να εχει ποσταριστει μονο μια φορα.:stuck_out_tongue:
Τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα επισης…:wink:

:lol: :lol: ΛΟΛ! Τι είπε… Χεχε!

Ναι ρε γαμωτο… Τον ζηλευω τον πουστη… Μα να βλεπεις αυτη τη φατσουλα καθε μερα???:smiley: