Διακοπές!

Αν είναι τέτοια κορίτσια με ρακέτες… ας παίζουν.
Αλλά διάφοροι μαντράχαλοι και λοιποί ενοχλητικοί τύποι με το τακα-τουκα! Μόνο γι’ αυτό θα έπρεπε να απαγορευτούν οι ρακέτες στις παραλίες 8)

Τελικά δεν θα έχουμε σοβαρές βροχές το σ/κ :frowning:

για εκει που κανονισαμε λεει για καταιγιδες. το θεμα ειναι οτι θα παμε καμπινγκ και δεν ξερουμε ποσο κραταει η σκηνη.

Deckard θα συχναζουν τετοιες γυναικες στον Αγιοκαμπο?? γιατι αποφασισαμε να παμε τελικα και ο,τι γινει

Στο Λιτόχωρο έσκασε και σε μας μια μπόρα από Όλυμπο και μας ξέσκισε, πολύ λίγοι ήταν αυτοί που δεν έπαθαν τίποτα. Εμείς ξυπνήσαμε 3-4 τα χαράματα από κεραυνό και από τις φωνές ενός απέναντι που έλεγε ΚΟΛΥΜΠΑΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ. Και δεν υπερέβαλε, 5 δάχτυλα νερό είχε μέσα. Πέρα από το ότι μείναμε ξύπνιοι όλη τη νύχτα στο υπόστεγο του μπαρ ενώ είχαμε φύγει από τις σκηνές και δεν ξέραμε τι θα αντικρίσουμε, κρυώναμε κι όλας.
Λοιπόν εμείς είχαμε πολύ λίγα νερά στις γωνίες, ελάχιστα είχε ποτίσει το στρώμα στην μία άκρη του και η σκηνή μας γενικά ήταν gtp from the very start.

[SPOILER]Είχε σπάσει το σκοινί που ένωνε τη μια σειρά από μπανέλες, το ανακαλύψαμε μια μέρα πριν φύγουμε και το έραψα εγώ με κλωστή. :!: Επίσης μας έλειπε μία μπανέλα από την άλλη σειρά και δανειστήκαμε μια άνισου μεγέθους από έναν στο κάμπινγκ που του περίσσευε. Γενικά δηλαδή η σκηνή ήταν ετοιμόρροπη και άντεξε τα μύρια όσα. Εξεπλάγην. :stuck_out_tongue: [/SPOILER]
Τη σκηνή του τύπου που λέω τη σηκώσαμε 5 άτομα και αδειάσαμε το νερό, μόνο έτσι γινόταν. Οι υπόλοιποι με σφουγγαρίστρα.
Γενικά τρελή μαλακία καταιγίδα σε κάμπινγκ, κι εμένα ήταν και το πρώτο μου. :frowning:

εχω πετυχει μπορα σε καμπινγκ και πηρα τα ακουστικα και κλειστηκα μεσα στη σκοινι στο στρωμα μου.

γαματη φαση

Ρε, τι χλιδές είναι αυτές στην Ίο??? Τι πανέμορφο νησί???
Ένα μπαρ της προκοπής βρήκαμε μόνο, βέβαια. Άντε, ενάμισο.

αυριο 4ημερο στον Αγιοκαμπο! χελλ γιεα! 8)

…το ψυγείο του αυτοκινήτου, μας γάμησε τις διακοπές:x…ελπίζω να φτιαχτεί αύριο και να γυρίσουμε την Τρίτη χωρίς ταλαιπωρία στην Αθήνα:):!:

Κάμπινγκ πάλι;:stuck_out_tongue:

ναι! :smiley:

ελα ρε. απο το διπλανο χωριο η καταγωγη μου (αχαραβη). που πηγες?

Μύκονος ήταν τέλεια! Μεσσηνία δεν πέρασα καλά όμως αυτή τη φορά, λόγω παρέας. Ανυπομονώ να φύγω για Ουγγαρία σε λίγες μέρες.

Καλή συνέχεια διακοπών σε όλους/ες!

So fucking untrue. Ειχα διαβασει αυτο το ποστ ακριβως πριν φυγω για καμπινγκ στον Αι Γιαννη. Μετα απο 12 μερες εχω εγκλωβιστει στο μερος, εχω κανει τις διακοπες της ζωης μου, και με πολυ δυσκολια θα γυρισω σε εξι μερες. Το μερος τα εχει ολα, ζευγαρια, παρεες, γκομεναρες (εκανα την καλυτερη εξασκηση στα ρωσικα που μαθαινω λεμε…), θαλασσαρα, βουνο, διασκεδαση, χαλαρωση, και πανω απολα ΤΣΙΠΟΥΡΟΟΟΟΟΟΟ!!!

…άντε αύριο ξεκινάω για το ταξίδι του γυρισμού:):!:

Παιδιά για ελεύθερο με εξόρμηση εκ Μεσσηνίας έχει να προτείνει κανένας; Μόνο Φοινικούντα είχα πάει προ χριστού σε οργανωμένο

Πρώτη φορά που νιώθω εντελώς πτώμα από διακοπές. Το πιο τέλειο καλοκαίρι σο φαρ. Και δε του φαινότανε.

αύριο αναχώρηση για κύθνο ως την πέμπτη και μετά πσκ ναύπακτο. λίγες ώρες ακόμα :roll:

Αύριο πρωί Ελλάδα,μεθαύριο χωριό.Βεντούζα.

Mολις γυρισα απο τας Αγγλιας και τωρα Λευκαδα για αραγμα…

Μολις γυρισα απο ποσειδι

οποιος πηγε ημασταν αυτοι που καναμε φασαρια για μια εβδομαδα :stuck_out_tongue:

…ωραίος…μια χαρά θα πέρασες:):!: