Διακοπές!

Round 2 διακοπών από αύριο (για άλλες 20 και κάτι μέρες), που ελέω αφραγκίας θα διεξαχθεί στα χωριά μου, κοντά στην Αρχαία Ολυμπία το ένα και κοντά στη Δημητσάνα το άλλο. Και μια μέρα στο Αγρίνιο για τους Enforcer.

Τουλάχιστον υπάρχει καλή παρέα και στα δύο και θα την παλέψουμε.

…πέντε μέρες έμειναν…άντε να περάσουν:):!:

επειδη ειμαι πολυ κουρασμενος και δε μπορω να γραφω πολλα τωρα, θα πω δυο πραγματα για την ιο που θα σας κινησουν το ενδιαφερον:

οι ασχημοι κωλοι που ειδαν τα ματακια μου ηταν ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ
οι μεθυσμενοι ιταλοι και οι ιρλανδοι ειναι πιο γαματοι απο τους πολλους σιχαμενους, ξενερωτους ελληναρες που τους κοβεις απο μακρια. να σου λεει ο ιταλος “ειμαι πουτανακι” τραγουδιστα και τι στον κοσμο.

και το μόνο αρνητικο:
ολες οι γκομενες, ξένες και ελληνίδες, ξενέρωτες. όσους γνωστούς που πέτυχα εκεί(τουλάαχιστον 30 ατομα) μου λεγαν το ιδιο. και διαφοροι αλλοι που μιλησαμε.

αυτα προς το παρον. πολλα εγραψα τελικα :stuck_out_tongue:

Ξέρει κανένας πόση ώρα παίρνει η διαδρομή αεροδρόμιο-κέντρο στο αμστερνταμ; Φτάνω 6.55 το πρωί και φεύγω 12.05 οπότε αν ξέρει κανείς αν συμφέρει να την κάνω την πουτανιά… :stuck_out_tongue:

Λιγο, απ’ ο,τι θυμαμαι. Κανα τεταρτο.

Ναι διάβασα και από αλλού ότι είναι γύρω στο 20λεπτο. Thanks!!

9 μέρες camping. Απολογισμός γύρω στις 20 πληγές από το ξύσε-ξύσε.
Να ευχαριστούμε τον Θορ που δεν έβρεξε όπως πέρυσι και κάναμε ζαχαρένιες διακοπούλες.

…δυο εκρεμότητες ακόμα, στο γραφείο, η μία πολύ σοβαρή, και έφυγα…μέχρι τότε το εντεράκι μου…κόμπος…γαμώτη#-o
:):!:

Άλλαζα πτήση στο αμστερνταμ και κατέβηκα να δω την πόλη για μερικές ώρες που χα διαθέσιμες.
Γυρνώντας στο αεροδρόμιο, πήρα το αεροπλάνο, έφτασα αθήνα και πήγα σπίτι μου και κανείς δε μου ζήτησε ταυτότητα/διαβατήριο. Πώς είναι δυνατόν;

…άντε τελευταία μέρα στο σχολείο:p…άντε να φεύγουμε:):!:

καλες διακοπες stef
Εγω γυρισα απο Λευκαδα αλλα εχω μια βδομαδα αραγμα.Μπορει να παω και καπου αλλου.

…καλά να περάσεις όπου κιαν πας, και μετά τις διακοπές κτύπα και κανά Σάββατο Εξάρχεια:):!:

Καλα να περασετε ολοι αλανια θα μεινω εγω πισω να κραταω θερμοπυλες αφου δεν υπαρχει σαλιο για να παω πουθενα εκτος απο Λουτρακι που εχω εξοχικο

Ακριβως το ιδιο εχω ζησει κι εγω :lol:.

Γύρισα χτες απ΄το camping, πέρασα απίστευτα, κάθε μέρα λιώσιμο στην παραλία ή στην πισίνα, ξενύχτια και η αποκορύφωση βουτιές από βράχο στο Σαρακίνηκο! Ωραία η Αγία Άννα.
Επόμενος σταθμός το χωριό μου στο κοντά στο κιλκίς για mountain φάση ^^

Σκεφτόμουν πως, αν οι mainstream καλοκαιρινές διακοπές περιλαμβάνουν νησιά και παραλίες, τότε εμείς που έχουμε πάρει τα βουνά λεγόμαστε alternative vacationists;:stuck_out_tongue:

or mounties.

[SPOILER]πολυ ευστοχο, eviL, αλλά…[/SPOILER]

Η σωστη εικονα για τους mounties ειναι αυτη εδω:

… ελληνιστί “Καβαλικεμένοι” δηλαδη? Α, ουτε να το σκεφτεσαι οτι μας λενε ολους τους βουνισιους ετσι! Αυτος ο τιτλος ανηκει δικαιωματικα σε εναν εδω μεσα…

[SPOILER] Γεια σου, Hope…! :stuck_out_tongue:
Oπως επισης μην πειραξει κανεις τις εξης κατοχυρωμενες φρασεις:
[I]“το πουλι”[/I] (ειναι του hοkam), και το
[I]“Κουλα, πολυ κωλοπαιδο αυτος ο …”[/I] ειναι του Μουντσάιλτν (οχι [I]-λντ[/I])
Μου ερχονται στο μυαλο κι αλλες ιστορικες φρασεις του φορουμ τωρα, αλλα ξεφευγω πολυ… :p[/SPOILER]

12 μερες Σαμοθρακη +
5 μερες Βλαστη +
6 μερες Ποσειδι +
1 μερα Αθηνα


24 μερες διακοπες που σε ολα δε πληρωσα για διαμονη.

Bonus 1 μερα στην περιοχη της Ασπροβαλτας.

Καποιοι(ες) σε φιλοξενουν. Ενδιαφερον! :stuck_out_tongue: