Παναθηναϊκός

ΝΑι καταλαβα. Και σου λεω οτι ο ιδιος που δεχεται το φαουλ μετα μαρκαρει το σαλπιγγιδη. Φαντασου ποσος χρονος περασε και τι μεγαλη αντεπιθεση βγαλαμε

αυτο δε σημαινει οτι εν τελει δεν υπηρχε φαουλ στο ξεκινημα της αντεπιθεσης.δινοταν το φαουλ και σταματαγανε ολα εκει

Σ αυτό έχει δίκιο ο ορίτζιναλ. Δίνει το φάουλ, τελειώνει η φάση.
Το είπα και μετά από το ματς με τον Άρη. Αυτά δεν μου αρέσουν. Εντάξει, θα μου πεις μιλάμε για ένα φάουλ στο κέντρο. Ναι, αλλά η φάση μετά εξελίσεται σε γκολ. Οπότε…
Δεν θέλω να πάρει η ομάδα μου το πρωτάθλημα και μετά να πρέπει να απολογούμαι για 100 φάσεις, ως να είμουνα γαύρος. Θέλω 50 - 50. Σίγουρα ο ΠΑΟ θα πρέπει να προστατευθεί από το κόκκινο παρασκήνιο (και όχι μόνο ο ΠΑΟ). Άλλο αυτό όμως και άλλο να ευννοείται. Ελπίζω να σταματήσει εδώ αυτό το πράγμα.

καλα και εγω δεν στεκομαι εκει.η αεκ επαιξε χαλια και δε δικαιουταν τιποτα απολυτως απο το ματς.

Κοίτα το ότι μπορεί να παίξει μια ομάδα χάλια, δεν νομιμοποιεί τον διαιτητή να την αδικήσει.

Σχολιάζετε φάσεις για τις οποίες στο εξωτερικό δεν θα έδινε ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ άνθρωπος σημασία.

Έχει γίνει αρρώστια πιά…
Μπορούμε να γίνουμε σαν τη Γαλλία (2 replay σε κανονική ταχύτητα);

Έχετε και οι δύο δίκιο.
Πρέπει βέβαια και οι ομάδες να γίνουν πραγματικές ομάδες (όχι μόνο οι 3 του ποκ, τουλάχιστον άλλες τόσες), να βλέπει ο κόσμος ωραία μπάλα και μεγάλο ανταγωνισμό στην κορυφή και να μην ασχολείτε με τίποτα άλλο. Τώρα έμειναν ουσιαστικά οι 2 τους. Οπότε κάθε κυριακή θα βγαίνουν τα μικροσκόπια.

Αν δεν έμπαινε το γκολ,κανείς δε θα μιλούσε για το φαουλ στο κέντρο,τώρα χαμός “από φάουλ το γκολ του Σάλπι”.
Καθήστε στο -8,παλτά έχετε,είστε οκ για το κρύο.Άντε να τα ξαναπούμε σε κύπελλο.

κι αν ο παππούς μου δεν ήταν 97 χρονών, θα βλεπε καλύτερα.

έτσι, ΑΡΜΑΔΑ ο βάζελος.

Nαι ΟΚ, δυστυχως αυτη την αρμαδα δεν την κερδισες… Αλλα ξεχασα η ΑΕΚ ανασταινει πεθαμενους :lol:
Οταν καταλαβουμε πως παιζεται μπαλα με 0 μεσους τοτε εξηγουμε και τα φαουλ στο κεντρο. Αντε γιατι μας τα χετε πολυ-πρηξει τα @@ τελευταια

όταν σου λέω ότι δεν είσαι ασιάτης, δε σημαίνει πως είμαι εγώ, μπορεί απλά να μην είναι κανείς απ τους δύο.
άλλα λόγια ν αγαπιόμαστε…

Φίλαθλοι!
Μην απατάντε στις προκλήσεις

Ρε ο ανθρωπος ειναι ετη φωτος μπροστα λεμε

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

Και η απαντηση του καμεραμαν στη συνεντευξη τυπου

Έχω πει 10 φορές τουλάχιστον στο τόπικ ότι ο ΤενΚάτε είναι ψυχοπαθής.

Καλά έκανε στο τσουτσέκι όμως.

καλα δεν του εκανε και τιποτα… Ετσι κι αλλιως εριστικος ηταν ο καμεραμαν…

Από contra.gr

Μα είναι δυνατόν να επιτίθεται ο τεν Κάτε σε εικονολήπτη επειδή τον τράβαγε;
Τι τραβάνε κι αυτοί οι εικονολήπτες.

:lol::lol:

Στο σπορ24 παντως διαβασα οτι ο τεν κατε ζητησε να μην τον τραβανε μονο οταν καπνιζε. Ε αν συνεχισε να τραβαει και τοτε μονο αδικο δεν ειχε ο τεν κατε.

To παιχνίδι σε λίγο είναι δύσκολο. Δεν είναι κανένα παιχνιδάκι για να περάσει η ώρα. Ελπίζω να το έχουν καταλάβει όλοι στην ομάδα, μην βρεθούμε προ εκπλήξεων. Η Διναμό είναι ένα πολύ καλά δουλεμένο σύνολο.

ΥΓ Άντε μωρή ΠΑΝΑΘΑ. ΑΝΤΕ!

(Για γούρι όπως με την Αεκ:)

Θα την πατήσουμε τη ΔΙναμό!!!:smiley: