Παναθηναϊκός

ποιος τα βαλε?

Τεράστιος ΠΑΟ, δεν περίμενα ποτέ ότι θα έλεγα κάτι τέτοιο.
Αλλά δεν μπορείς να πεις και πολλά, μιλάει μόνο του πράγμα…

Νίνης για βασικός στην Εθνική, οτιδήποτε άλλο θα είναι ύβρις κατά του ποδοσφαίρου.

σισε,νινης,σισε

Βασικα τεραστιος Νινης. Αυτος τα κάνει όλα σήμερα.

βασικα τα γκολ ειναι
νινη, νινης, νινης
σισσε

Ειχα πολυυυυυυυυυ καιρο να πανηγυρισω μεσα απο την καρδια μου για την παναθα!
ΜΠΡΑΒΟΟ ΡΕ ΟΜΑΔΑ!!!

Αψογος ο βαζελος.Αυτα να τα βλεπουν οι συγγαυροι οταν λεμε για προσπαθεια των δικων μας.

Εdit : Και επιτελους καλα να παθουν οι Ιταλοι (εξαιρειται η Μιλαναρα) με το ολο στυλακι
βαλαμε γκολ και μετα ελεγχουμε το ματς.

αυτο ακριβως

Deathster, με άκουσες που φώναζα;

Πάντως ψυχραιμία παιδιά έχει άλλο ένα ημίχρονο! Μπράβο και στους υπόλοιπους που αν και δεν έιναι Παο στηρίζουν αυτή τη μεγάλη βραδιά! :metal:

Τι ψυχραιμια ρε,4 γκολ σε ενα ημιχρονο?Ουτε αν αλλαζαν στο ημιχρονο και καθοταν στο παγκο ο Ντουσκο δε θα το καταφερνατε αυτο.

Μπράβο στον ΠΑΟ.
Δεν νομίζω να γίνει κάτι τόσο ανατρεπτικό και να χάσει την πρόκριση στο 2ο ημίχρονο.
Μπράβο και πάλι, μεγάλη εμφάνιση.

Όπως κα νά’χει είναι μεγάλη βραδιά για το Ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά πρώτα απ’όλα ια τον π.α.ο. και τους οπαδούς του:):!:

να αφαιρεσουν γκολ δεν γινεται?

Σκεφτειτε πρωτοσελιδα για αυριο…:lol::lol:

τιμιο ποστ αν δεν ειναι ειρωνικο…

μαλακες κλαιωωω… βλεπω τις ανακοινωσεις σημερα και μετα την ομαδα…
με εχει ακουσει ολη η γειτονια εχει κλεισει η φωνη… τρελααα…
δεν υπαρχει…

Πώς ακριβώς θα μπορούσε να είναι ειρωνικό?

εγω χαιρομαι που περνατε στην επομενη φαση…αυτο σημαινει περισσοτερα παιχνιδια…περισσοτερη κουραση για τους παικτες σας…

μπραβο στον παο…

επεσα μεσα σε 2 πραγματα…
αντι αυτου του τραγικου καραγκουνη παιζοντας ο νινης παντα θελει λιγοτερες φασεις για να σκοραρει ο παο…

και οτι η ρομα ειναι η πιο ανευρη ομαδα που εχω δει…παιχταραδες ναι, αλλα ανευροι ολοι τους…(δεν μειωνω την νικη [SIZE=“2”]?[/SIZE] του παο)

οποις παιζει live στοιχημα το χ παιζει με καλες πιθανοτητες…
αν στην αρχη μπει ενα…

αν και θελω τον παο να βαλει και αλλα…
δεν την παω μια αυτην τη ρομα…

μπραβο και παλι…:slight_smile:

κρινοντας γενικα απο τον τροπο που γραφεις σε ολα τα θεματα και ποσο μαλλον για παο και οσφπ (αν και οπως λες δεν περιμενα να πω κατι τετοιο)
εεε εγω δεν περιμενα να διαβασω κατι τετοιο…:slight_smile: