Παναθηναϊκός

Περισυ χασαμε απο πολλες μικρες ομαδες.Ειναι χρονιο προβλημα αυτο με τα καφεκοπτεια.

Είναι γιατί εκεί στους καφενέδες, παίζουν καλό play station:):!:

Μετά τα επεισόδια στη Καβάλα η Παε Παναθηναικός συμφώνησε (:!:slight_smile: για να μπει στοπ στις μετακινήσεις των οργανωμένων στους αγώνες εκτός έδρας, αρχίζωντας από την επόμενη αναμέτρηση με τον Εργοτέλη:

http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=74414

Eυγε στον Πατέρα που δείχνει ότι θέλει να κάνει πράξη τα λόγια περι κάθαρσης…!

ζήτω…!
άρα δεν θα ξαναπάρει μουφα πέναλτι ο παναθηναϊκός?

Η καθαρση τι σχεση εχει με την μετακινηση των φιλαθλων?

ελα μου ντε.!

και επίσης τι πάει να πει συμφώνησε? άμα υπάρξει διαταγή για διακοπή των μετακινήσεων ή απειλή με της ρήτρες βίας σιγά που δεν θα συμφωνούσε.

Που λες, στο πέναλτυ, έσκασε SMS από τον πατέρα στο κινητό του Δαλούκα “Σφύρα το!”:roll: Μήπως γουστάρουμε να τα μπλέκουμε λίγο όλα μεταξύ τους? Βέβαια θα μου πεις, το να φαντάζεσαι 1-2 "τέρατα’ πίσω απο οποιαδήποτε διαφθορά, δεν απαιτεί πολύ σκέψη οπότε είναι και πιο ευκολο. Η αλήθεια είναι βέβαια πως τα διάφορα κέντρα παρα-εξουσίας δεν κοιτάνε (ούτε χτίζονται) με βάση τις φαινομενικες διατάξεις ισχύος. :wink: Είναι καιρός στο ποδόσφαιρο να αρχίσουν να λειτουργούν τα πράγματα όπως πρέπει. Είτε με διαγραφές διαιτητών, είτε με “πόρτα” σε οργανωμένα ζώα κτλ. Όποιος δείχνει ότι είναι προς αυτή τη κατεύθυνση πρέπει να υποστηρίζεται.

πάντα αγαπούσα την αθωότητα…

δεν τα έμπλεξα εγώ…εσύ ειπες οτι Eυγε στον Πατέρα που δείχνει ότι θέλει να κάνει πράξη τα λόγια περι κάθαρσης

τι εύγε…!!! τον απείλησαν στα ίσια οτι θα χάσει τα χρήματα απο τον οπαπ…!
εσύ έμπλεξες το σταματητα των μετακινήσεων με την κάθαρση…δηλαδή τόσο καιρό αυτό φταίει?

το θεμα ειναι να κλεισουν οι παε την πορτα στους οργανωμενους αγαπητε elmarad. να μην χρειαζεται να τους βαζουν αλλοι χερι. αλλα δεν αγχωνομαι τα ιδια θα ξαναγινουν σε εντος ματς.

Πως το είπε αυτό ο Νιόπλιας στον Γκοβού; :-s
“Eδώ είναι βάζελος, δεν είναι Λυόν”;

“E βέβαια” έπρεπε να του απαντήσει ο Γάλλος: “H Lyon από το 2002 ως και το 2008 πήρε 7 συνεχόμενα πρωταθλήματα, εσείς εδώ δεν τα συνηθίζετε κάτι τέτοια, άλλοι τα κάνουν αυτά εδώ!

:lol::lol::lol:

Στον Μπουμζονκ το είπε. Εντωμεταξύ αν διάβαζε κάποιος από προχθές ρεπορτάζ του παο θα καταλάβαινε ότι εντός των ημερών θα έχουμε αυτά τα πρωτοσέλιδα. “Γκάζια Νιόπλια” και τα ρέστα. Εγώ ξέρω πως αν ένας προπονητής δεν κόψει τον αέρα από την αρχή μετά όσα γκάζια και να βάλει έχει χάσει το παιχνίδι.

Α γεια σου, εδώ είναι από το χτεσινό δεσύλλα.

Ο προπονητής του «τριφυλλιού» έχει καταλάβει ότι πρέπει να φωνάξει λίγο περισσότερο. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα αλλάξει τελείως συμπεριφορά. Απλώς, σκοπός του είναι να σφίξει τα λουριά στους παίκτες. Θέλει να ξυπνήσει τους ποδοσφαιριστές του και να βάλει μια τελεία σ? αυτό το θέμα. Γι? αυτό και να μην εκπλαγείτε αν σήμερα ή αύριο διαβάσετε για κατσάδα ή «γκάζια» του Νιόπλια στους παίκτες. Ο κόουτς αναμένεται να μιλήσει στους παίκτες και να αναφερθεί και ξεχωριστά σε κάποιους, οι οποίοι δεν αποδίδουν τα αναμενόμενα. Κάτι που θα γίνει για πρώτη φορά?
Για το θεαθήναι τα “γκάζια”.

Συμφωνούμε, έχει χάσει ήδη το παιχνίδι. Εδώ λέει πήγε 2 φορές ο πατέρας στην παιανία την προηγούμενη βδομάδα, και τους κοίταγε.:lol:

Πολύ κουβέντα, χωρίς ντοκουμέντα, σήμερα για π.α.ο., και Κούπερ:):!:

το σπορ 24 μας προσφερει 6 λεπτα μαγειας του 17 (???) χρονου νιγηριανου επιθετικου σανι που θα φερει ο παο για δοκιμη…:p:lol:

http://sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/fernei_sani-onazi_o_pao.541502.html

Όχι κούπερ πάντως.
Ας φέρει Αναστασιάδη ξερωγω. :papas:

για πέμπτη φορά μέσα σε 15 μέρες ο πατέρας(οχι ο δικός μου) στην προπόνηση του παναθηναϊκού.!
ούτε ο γκοβου δεν πάει τόσες φορές.!!

τους έχει πάει να…

Θα τους πει να φέρουν τον πατέρα τους αν δεν παίξουν καλά την επόμενη φορά…:stuck_out_tongue:

Όχι.

Παρατηρητής είναι, προσπαθεί να δει τι κάνουν οι 4 κλίκες που υπάρχουν μες στην ομάδα και τον γράφουν στα @@ τους.

4??

τι σκατα…παιχνιδι στρατηγικης ειναι??

Έλα ντε. Πάντως έχουμε και λέμε.
[ol]
[li]Γάλλοι[/li][li]Εθνική Α - Κατσουράνης, Καραγκούνης, Βύντρα, Σπυρόπουλος (πέρσι είχε και σάλπι)[/li][li]Εθνική Β - Τζόρβας - Σειταρίδης - Νίνης - Χριστ/λος[/li][li]Λοιποί[/li][/ol]