Παναθηναϊκός

:lol3: :lol3:

αμα παρεις τρεμπλ πως θα σε λενε? υπερ-γαμαω-ταπαντα-πρωταθλητης

όχι, απλά Μπασκετικό Παναθηναϊκό.

νέα μεταγραφή εκ της γείτονος?

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Ελιωσα…:lol:

:lol:
πάνω στη φούρια μου μωρέ…με σύγχυσε και αυτός ο αρειανός.:stuck_out_tongue:
κατά τα άλλα συνεχίζεις να διακρίνεις και το παραμικρό ορθογραφικό ή νοηματικό λάθος!8O

Σου 'κανα καζουρα;;; :?

δεν έχουν άδικο τότε όσοι σας αποκαλούν κλαψι-άρη.
όταν σταματήσετε την καραμέλα με τη διαιτησία και με το αθηναϊκό κατεστημένο το οποίο φταίει για όλα, τότε ίσως κάνετε κάτι.

+2112

Απορω πως μερικοι μπορουν να τα ριχνουν στη διαιτησια για το ΑΡΗΣ-παο. #-o

πεστα ρε χορορ…ακομα να αποδεχτει ο αιρον αρης την αγωνιστικη ανωτερωτητα του παο στο ντερμι[-X[-X

ναι μεν αδικήθηκες, αλλά δεν έκανες ούτε μια φάση.μη βρίσκετε άλλοθι λοιπόν και κοιτάξετε να παίξετε μπάλα.και βασικά όλο αυτό με τη διαιτησία έχει κουράσει υπερβολικά.

μην ανησυχείς.θα έρθει και η σειρά του ΡΑΟΚ σου.:wink:

Βλέπω πολύ “ζορίζεστε” με την παναθα μερικοί…Χαλαρώστε ωρέ, ακόμα δεν έχει πάρει τα πάνω της η ομάδα, πέσατε να τη φάτε…μόλις ρολάρει θα έχετε όσο χρόνο θέλετε να ζοριστείτε…8) Ο Παοκτσης ας πούμε, επειδή ξύπνησε κανα δύο πρωινά πέρσι με την ιδέα ότι πάει για πρωτάθλημα, σχεδόν του έμεινε κουσούρι! Καθε φορά που στραβοπατάει ο Παο, τσουπ νάτος και αυτός! Είναι δυνατές συγκινήσεις αυτές, θέλει λάου λάου, ας πούμε φέτος μπορεί να το νομίζεις για κανα μήνα ότι πας για πρωτάθλημα…τι θα κάνεις? :-s Ασε σε καμια δεκαετία μπορεί να το πάρεις κιόλας! 8O Καν γιου ιματζιν ιτ?
Τον άρη τον δικαιολογώ γιατί ντάξι έχει τα δίκια του με το πέναλτυ, άσχετα με το ότι δεν μπήκε ποτέ η ομάδα του στο ντέρμπι…
Οι δε ολυμπιακοί, ξεχάσαν γρήγορα ότι πέρσυ ήταν ο περιοδεύων θίασος του πρωταθλήματος και τώρα που φτιάξαν ομάδα (που πλεον χάνει μόνο από ομάδες…μπάσκετ) κάνουν “Υψηλές” κριτικές περί της αγωνιστικής ικανότητας των παικτών του τριφυλλιού…θεωρούν δε και ξεφτίλα να χάσουν το πρωτάθλημα απο “αυτόν” τον Πάο…ξεκαβαλήστε και προμηθευτείτε λίγο ξυδάκι να έχετε για τη χρονιά, θα σας χρεαστεί. Και το πρωτάθλημα να πάρετε, θα σας χρειαστεί για τη σαλάτα που θα τρώτε…επι του καναπέος…

Με χιουμορ και εκτίμηση στους λοιπούς οπαδούς,
Γιορς σινσιαρλι, κλπ κλπ.

Πράγματι.
Φαντάσου να το ακούς επί 13 χρόνια στο πολλαπλάσιο!!

Τι αποτελέσματα είπαμε φέρατε πέρσι με τον περιοδεύοντα θίασο? :roll:

1-2 αποτυχημένες…παραστάσεις δεν αναιρούν την εξέχουσα 5η θέση θίασου στο τέλος. Και μην ξεχνάς τι επιτυχία είχαν οι παραστάσεις σας, αφου στο τέλος κλεισατε επιπλέον ημερομηνίες στα πλει-οφ προσφέροντας απίθανο θέαμα…:stuck_out_tongue: Αλλά δεν πήγαιναν σε σένα αυτά που έγραψα, εσύ είσαι αρκετά λογικός και ψύχραιμος (φέτος)…μέχρι τώρα τουλάχιστον…:slight_smile:

Φαντασου μολις τελειωσει το πρωταθλημα ο ΠΑΟ να ειναι ενα βαθμο κατω απο τον Ολυμπιακο,αλλα ξαφνικα να δωθει το ματς με την Καβαλα υπερ μας και να παρουμε το πρωταθλημα…

ποσο γελαω με το ‘ναι εμεις μπορει να πηραμε πετσινο πεναλτυ, αλλα ημασταν καλυτεροι οποτε μπραβο στο δαλουκα που απεδωσε δικαιοσυνη και εσυ αρη να μη μιλας γιατι δεν εκανες ευκαιρια’

πατε καλα μωρε?

Παρολαυτά δεν μας απάντησες πώς στο καλό κατάφερες να είσαι η μόνη ομάδα μαζί με Σλοβαν, Σέριφ, Λεβαδειακό και Πανθρακικό που κατάφερε να χάσει 2 φορές από τον περιοδεύοντα θίασο πέρσι. :smiley:

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!

Εγω δεν εκανα ουτε μια φαση, εσυ επισης.

Απο πού προκυπτει οτι ΠΡΕΠΕΙ να χασω;;;

Για το μπούτσο όλες οι μεγάλες ομάδες.Σοβαρευτείτε με το ρεσιταλ μαλακίας.
Μπράβο στον Cris που παρ’ ότι πέταξε τις κλασικές 1-2 λαλακίες του βλέπει αντικειμενικά την ομάδα του.Οι άλλοι καμεεενοι.Νέα ομάδα, χτίζουμε.Ο χειρότερος ΠΑΟ των τελευταίων 102 χρόνων και ο χειρότερος ΟΣΦΠ (εκτός απο πέρσι) των τελευταίων 80πόσο στο διάολο είναι.
Και εκεί, εξακολουθήτε με διαιτησία και άλλες @@ριές.
Νταξ τους πάνω τους δικαιολογώ.Αυτά είναι τα στάνταρ των ομάδων και θα προτιμούσα να είχε ο βάζελος τους παίχτες του ΠΑΟΚ ή του ΑΡΗ και της Καβάλας αν θες παρά τα πτώματα που έχει τώρα.Μαλάκα τόσα πτώματα ούτε σε νεκροταφείο εν ώρα φαγητού των ζόμπι δεν έχω δει.Και τα ίδια στους άλλους με το κόκκινα.ΓΤΠ όλοι.
Νόριτς ρε μο$νιά!

Υ.Γ. Μιλάω χωρίς να έχω δει καθόλου τους αγώνες, αλλά τι να δω αφού ξέρω τι θα γίνει.
Και στη τελική ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ.Έτσι μου τη βάρεσε.

τα ελεγα http://www.youtube.com/watch?v=quUDXBX7AkA&feature=related#t=1m2s