Παναθηναϊκός

Kαλος ητανε, αλλα ειναι σαν να εισαι σε ενα χωρο με την beluci και μια random καλουλα φοιτητριουλα και να λες μετα οτι μαρεσε η φοιτητριουλα. SATO και MARIC ρεεε!!

πάντως ο μαριτς έριξε κάτι αγκωνιες, θεϊκές…μου θύμισε τον σχορστιανιτη…

ειδικά στο β’ ημίχρονο ,παίξαμε πολύ καλό μπάσκετ .
Θα συμφωνήσω και εγώ Sato και Maric ξεχώρισαν . Ενώ πρέπει να πω οτι μ’αρέσει που φέτος εχουμε υπεροπλία στους ψηλούς (Maric , Βουγιούκας -και αυτός καλός χθες , Μπατιστ :thumbup: , και κατ’εξαίρεσιν Φώτσης ) δίνει ένα διαφορετικό στύλ παιχνιδιού σε αντίθεση με αυτό που παίζαμε με τους κοντούς γκαρντ , των οποίων το κενό δεν έχει φανεί ακόμη .
Ελπίζω ότι το ξέρει ο Ομπραντοβιτς και γι’αυτό δεν προχώρησε σε μεταγραφή αντι-Σπανούλη και αντι-Σάρας.
Βέβαια για να τα λέμε όλα η ΤΣΣΚΑ είχε απουσίες ,αλλά κοιτάμε το δικό μας σπίτι και αυτό φαίνεται καλό.

Ο Σόφο χώραγε άνετα σε αυτήν την ομάδα (24 πόντους σε 21 λεπτά χθες), και ο Σαρας…

O Σοφο χωραγε μονο αν δεν ητανε ο Βουγιουκας, κι αυτο με το ζορι. Εδω ο Μαριτς που ξεχωρισε κιολας, χθες επαιξε 10 λεπτα!!!
Σαρας χωραγε, καθως η τρυπα στον ασο παραμενει… Απλα με το στυλ που παει να παιξει η ομαδα με την ασφυκτικη αμυνα, δεν ξερω κατα ποσο θα κολλουσε με τους υπολοιπους, καθως ολοι παιζουν απο πολυ καλη μεχρι τελεια αμυνα!!!
Για μενα, παντως, ανετα θα χωραγε ενας παικτης με το επιθετικο ταλεντο του Σαρας, δεν το συζητω. Απλα, ο,τι πει ο Μεγαλος

ευτυχως που δεν πληρωσα για να δω αυτο το εκτρωμα…
διωχτε τον γαμω την πουτανα μου… διωχτε τον αχρηστο…

ρε, δύσκολες εποχές έχουμε περάσει.έχουμε συνηθίσει άλλωστε τα τελευταία χρόνια.αλλά τέτοια αδυναμία ανάπτυξης πρώτη φορά βλέπω.αυτός ο νιόπλιας τι διάολο κάνει ακόμα στον πάγκο?

Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος, αλλά νομίζω ότι αυτό ήταν το πρώτο ματς που γυρίσαμε μετά από πολύυυυυυ καιρό. Και τί ματς, έτσι;

Τί να πω, μακάρι να αποτελέσει αυτή η νίκη μια γενικότερη στροφή προς το καλύτερο. Δεν το πολυβλέπω βέβαια, να μαι ειλικρινής. Δε γαμιέται όμως! Τουλάχιστον θα τους ξεκωλιάσω στο δούλεμα τους γαύρους φίλους/γνωστούς/συναδέλφους. :smiley:

[COLOR=“SeaGreen”][B][SIZE=“5”]ΜΠΡΑΒΟ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/B][/COLOR]

τωρα με το προγραμμα που εχουμε θα ειναι μαλακια να τελειωσει ο πρωτος γυρος κ να μην ειναι 5 βαθμους πισω…

τεραστιοι τζιμπριλος , χριστοδουλοπουλος κ σπυροπουλος…

τι μαλακα ειμαι που δεν πηγα… γαμω τις κωλοτουμπες μου…#-o

Τι έλεγα;
“Βασικά στο πρωτάθλημα κάνουν ένα μπουγάτσα game και ένα στιλ τρίτα του ΠΑΟ οπότε και με τα τρίτα τον γαύρο τον πέρνεις.GO ΤΡΙΤΑ!”

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ…

.
.
.ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

2ρο πρόλαβα και είδα.
Μένει ο Νιόπλιας;; :stuck_out_tongue:

φαίνεται πως ο νιόπλιας στο ημίχρονο μπήκε στο φόρουμ του rocking.gr και διάβασε το post μου.:stuck_out_tongue:
όσο χάλια έστησε την ομάδα στην αρχή, τόσο κατάλαβε τα λάθη του στο ημίχρονο και πήρε την ταυτότητα (πιο κλισέ πεθαίνεις) του βαλβέρδε.ο γκαρσία έκανε το καλύτερό του παιχνίδι στον παο, και η αλλαγή θέσης του χριστοδουλόπουλου και η τοποθέτησή του πίσω από τον σισέ, βοήθησε πολύ στην ανάπτυξη της ομάδας (μιας και ο χριστοδουλόπουλος έχει τη διείσδυση).στα συν και η είσοδος του μαρίνου, ο οποίος προσέθεσε τρεξίματα και φρεσκάδα στο κέντρο, όπως και η είσοδος του σιμάο μετά το 2-1 για να κρατήσουμε το κέντρο.εξαιρετικοί μπουμσόνγκ, σπυρόπουλος, ενώ ο βύντρα θεωρώ πως θα απέδιδε καλύτερα στο κέντρο της άμυνας.
ο σισέ ήταν απλά ηρωικός, η ψυχή της ομάδας, και πρέπει να του ανάψουμε μια λαμπάδα ίση με το μπόι του για τη σημερινή νίκη.
ο ολυμπιακός όσο επικίνδυνος μου φαινόταν σε κάθε κατεβασιά του στο πρώτο μέρος, τόσο ακίνδυνος μου φαινόταν στο δεύτερο.μετά το 2-1 δε φοβήθηκα σε κανένα σημείο για την ισοφάριση.

ΥΓ1: τέλος το επιχείρημα ότι ο σισέ είναι λίγος στα ντέρμπι.μόνος του σας πήρε…

ΥΓ2: τελικά άξιζε τον κόπο που έχασα τους neubauten.άντε, γιατί στο ημίχρονο είχα αρχίσει να απελπίζομαι…

ΥΓ3: ο πλεσί συνεχίζει να μου φαίνεται λίγος.είναι 20 χρονών, και τρέχει πιο αργά και από τον κατσουράνη.γάλλος διεθνής με τις ελπίδες δε σημαίνει πάντα και ταλέντο…

[SPOILER][SIZE=“6”][COLOR=“SeaGreen”]ΣΕ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΧΥΝΩ.ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΧΥΝΩ?[/COLOR][/SIZE][/SPOILER]

και πριν το ποστ εγραφε
ευτυχως που δεν πληρωσα για να δω αυτο το εκτρωμα…
διωχτε τον γαμω την πουτανα μου… διωχτε τον αχρηστο…

χαχαχαχ μεγαλες ανατροπες ελεος

Στο θρεντ του Παναθηναϊκού γράφεις.

οπως σε καθε ματς φετος…:wink:

[COLOR=“DarkGreen”][SIZE=“3”]αντε μωρη τριφυλαρα!!![/SIZE][/COLOR]

καλα 1ο ημίχρονο δεν βλεπόμασταν…
αυτο που λεει ο χορρορ ευτυχώς κατάλαβε τα λαθη του ο νομπλιας αλλιως πουλο

θεωρώ τoo much να κάνω καζούρα τώρα στο thread του ολυμπιακού.το διάβασες και αυτό μου αρκεί.8)

την επιβίωσή του έπαιζε στο δεύτερο ημίχρονο.
ελπίζω σε ανάλογη συνέχεια από τον νιόπλια, αν και δεν το πολυβλέπω για να πω την αλήθεια…

ρε συ tojara δεν βλεπεις τι γραφω στο τελος???

[B]γαμω τις κωλοτουμπες μου…#-o[/B]

κ εννοειται οτι πρεπει να φυγει…:wink:

Είσαι εντελώς γελοίος.

κ σαχλος.

μπορεί να είμαι γελοίος, αλλά είμαι και νικητής.\:D/