Παναθηναϊκός

Εγώ ένα έχω να πω. Εσύ που είσαι και το καλό παιδί του φόρουμ, να πάρεις ευγενικά λίγο πόδι από το τόπικ να ανασάνουν και οι υπόλοιποι. Πριν τον αγώνα τα έκανες τσουρέκια σε όλους λέγοντας κάτι μαλακίες για τη διαιτησία, μετά που πήρε αποτέλεσμα η ομάδα σου συνέχισες με κοροϊδία και τώρα σπαμάρεις.

πιο εύκολα διώχνεις εμένα από εδώ παρά τον προπονητή σου που σε δουλεύει φάτσα φόρα…Nice

πριν τον αγώνα δεν είπα ΤΙΠΟΤΑ για διαιτησία…!! στο ημίχρονο είπα…αλλά για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις…

η κοροϊδία που είναι?? στο οτι μίλησα άσχημα(πόσο άσχημα? έκλαψαν?) για 2 παίχτες του παο?? λόγια δικά σας είναι…στεναχωρήθηκες που είπα ότι ο σπυροπουλος δεν βγάζει σωστή σέντρα όσο και να προσπαθήσει?? ω ρε ευαισθησία…

*παίρνω τον πουλο λοιπόν…
**εμπρός στον δρόμο που χάραξε ο κωστας κατσουρανης…

Και γω το εχω απαθανατισει σε screenshot αυτο, χαχαχαχαχαχα

Δεν ξερω τι κανεις ρε crimson στα αλλα γαμω-θρεντ σ αυτα πραγματικα τσουρεκια… Αντε γραφε στο θρεντ για τα τυρια, για το γαυρο, για ο,τι θες. Πριν καποιες σελιδες ειχα γραψει οτι μονο παναθηναικοι δε γραφουν εδω, και μου τη δινει στα νευρα. Τεσπα

Tι εγινε βαζελακια ? Νευρακια-νευρακια ?
Μια χαρα χρηστης ειναι ο κριμσον.
Λεει την αποψη του για καθε ομαδα.Ε τι να κανουμε εσεις τραβατε
τα φωτα της δημοσιοτητας αυτες τις μερες με εσας θα ασχολουμαστε.
Τι να πουμε και οι γαυροι που στο θρεντ μας εχει 15.000 απαντησεις…

Παίδες πολύ καλός βάσει καριέρας ο φερέιρα αλλά μήπως είναι λίγο μεγάλος για να έρθει?

Από τον Γκμοχ πιο μικρός είναι :!:

Επίσης, απαιτούμε moderators βάζελους!

μπααα δε θα το λεγα :stuck_out_tongue:

πάντως από όλα τα ονόματα που ακούγονται, ο φερέιρα είναι ο πιο σοβαρός και φαντάζει ως η πιο αξιόπιστη λύση.βέβαια, όποιος προπονητής και να έρθει, χειρότερα δε γίνεται να τα παέι, αλλά δεν είναι και θαυματοποιός.χρειάζονται και μεταγραφές.ειδικά στα χαφ υπάρχει τεράστιο πρόβλημα.

Ποσων χρονων εισαι αν επιτρεπεται?

Έλα μωρέ 16 χρονών είναι, μην ασχολείσαι.:stuck_out_tongue: Τι σε πείραξε όμως από αυτό που είπε;

ΑΠΟΘΕΩΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ!!!

ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟΝ ΝΕΟ ΣΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

:lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν με πειραξε τιποτα.Aν ειναι 16,τοτε οκ,δικαιολογειται να χλευαζει τον γκμοχ γιατι δεν ξερει την ιστορια αυτου του ανθρωπου στον Παναθηναικο.Δεν εχω απαιτησεις απο 16χρονα να νιωσουν,ειδικα απο βαζελακια.

@ romantic7 :
8O
Να τον διώξουμε τότε!

@ king diamond 13
Πού είδες το χλευασμό; Είναι ένας συνταξιούχος προπονητής. Ο καλύτερος που πέρασε ποτέ από την Ελλάδα μεν (ούτε τον φτάνει ο Μπάγεβιτς) αλλά βετεράνος. Εσύ δε βλέπεις κανένα αστείο στην ιστορία;

μονο που ειμαστε στο 2010 και οχι στο 1985 και το ποδοδσφαιρο εχει αλλαξει σε τεραστιο βαθμο απο τοτε:wink:

Οποιος μπορεί να βρει το βίντεο που αποκαλεί τους παίκτες του “γυναικούλες” με την ελληνογκομοχική προφορά του ας το ποστάρει γιατί μου έχουν πει το σκηνικό και πεθαίνω να το δω.


και μια ρετρο στιγμή μετά απο τελικό ΠΑΟ-ΑΕΛ το 1884 ήμουν 1 χρόνου τότε!!!

ΥΓ
Ο ΓΚΜΟΧ 25 ΧΡΌΝΙΑ ΝΕΩΤΕΡΟΣ!!!

!!!

Για υπηρεσιακός μια χαρά είναι ο Γκμοχ. Γαυράκια στενοχωρηθήκατε που έφυγε ο Νιόπλιας αλλά τι να κάνουμε!

Το μονο αστειο που βλεπω ειναι η προσπαθεια να λοιδωρηθει ενας ανθρωπος 70 ετων με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ιστορια στον Παο,ενω εχει τονιστει οτι θα ειναι υπηρεσιακος.Αλεφαντος παιδια ειναι μονο ενας,και μονο ορισμενοι εχουν την …τιμη να λενε οτι τον ειχαν προπονητη.:slight_smile: