Παναθηναϊκός

και όλα αυτά τα είδες στο ποστ του Outshined;

Ναι,ξερω πως σκεπτονται τα βαζελακια.Ας με διαψευσει αν κανω λαθος τελος παντων ρε παιδια…

Συγνώμη κιόλας, αλλά πόσο χρονών είσαι;

Μην τσακώνεσαι οπαδικά πλακίτσα πρέπει να κάνεις mandrake…εδώ μέσα δεν ΧΩΡΑΝΕ φανατισμοί!!!

Καμία σχέση αγαπητέ. Δεν τσακώνομαι με κανέναν. Ούτε νομίζω ότι αφορά τον Γκμοχ το θέμα. Απλά νομίζω ότι ορισμένες φορές απαντάμε σε κάποιον όχι με βάση το τι λέει αλλά με βάση το τι έχουμε εμείς στο μυαλό μας.

Αρκετα μεγαλυτερος κι απο τον outshined κι απο σενα.

Μην προτρέχεις σε συμπεράσματα.

Γνωρίζω καλά την αξία του Γκμοχ, αλλά δεν βλέπω καμια σκοπιμότητα στο να κάτσει για 2 παιχνίδια στον πάγκο. Ούτε τον μειώνω, ούτε τίποτα.

Τώρα αν δε θες εσύ να γελάσεις με καμια ατάκα που θα πετάξει ο σαγόνιας μη γελάσεις.

Εμείς πιτσιρικάδες είμαστε και βλέπουμε τον ΠΑΟ ως την ομάδα που υποστηρίζουμε. Ως εκεί.

Outshined, ο ιερόσυλος τηνέητζα! :lol:

Κατά τ’άλλα πεθαίνω για τις συνεντεύξεις Γκμοχ. Όχι ότι ο Νιόπλιας μίλαγε πολύ καλύτερα ελληνικά αλλά να’χουμε να γελάμε τουλάχιστον φέτος γιατί μπάλα δεν βλέπουμε.

http://prasinanea.gr/football/article637862.ece

[B]Φερέιρα: “Τιμή μου ο Παναθηναϊκός”

[/B]Φέρτε τον τώρα!

Ήταν και στην Μπράγκα, πριν την Πόρτο ο Φερέιρα, όπου λογικά συνυπήρξε με τον Φρέιτας!
Πολύ πιθανό να είναι αυτός η επιλογή.

Αθροιστικά;

Οκ, πλάκα κάνω. Εγώ πού να ξέρω, μόνο ό,τι έχω διαβάσει. Εσύ προφανώς θα τον έζησες κιόλας

Ρε φέρτε Crimson πίσω δεν έχουμε χούντα.Εκτός απο μια 1-2 τιποτενιές που είπε για διαιτησία δε πήραξε κανένα.
Γκμοχ είναι υπηρεσιακός και νομίζω οτι ο Πατήρ σε 1-2 βδομάδες θα έχει φέρει προπονητή.Το θέμα είναι στις μεταγραφές θα φέρει κανέναν ή χάθηκε η χρονιά;
Αν και οι άλλοι όλο γαμ@αει γαμ@ει η όμαδα τους και ίδιους βαθμούς έχουν.

Μη δίνετε σημασία σε King-Diamond-13-scorara-sto-iq-test-kala-einai?.

Και Γιώργο Καπουτσίδη να του έφερνε για προπονητή ο Πατέρας ευχαριστημένος θα ήταν.

Λιώμα πάλι ο Γκοβού…

http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=79390

:drunk:

Καλά ο τύπος είναι στα @@ρια του τελείως, θα τον στείλουμε από εκεί που ήρθε και δεν θα θυμάται και τίποτα!

ελεος…
απλα ελεος…
δηλαδη πρεπει να τον ακολουθει καποιος να τον προσεχει…?

Σάρας ήταν και πάει. Θα πάιξει λέει αυριο με τη Λιετουβος Ρίτας. Θέλω να το δω αυτό το ματς. Τιμή και δόξα στον μεγαλύτερο παίχτη που έπαιξε τα τελευταία χρόνια στον Παο…

fixed :stuck_out_tongue:

Ελα ρε σκεπτομενε(:lol3::lol3::lol3:) γαβρε crisp!Πες στους Παναθηναικους πως να …σκεπτονται και να κρινουν(#-o:lol3::lol3:)!

Απο Γεωργιου…

Γιατι πλεον στη φανελα του Χριστοδουλοπουλου φετος γραφει “Λαζαρος” και οχι το επωνυμο του;;;

[SPOILER]Για να μην μπερδευεται ο Γκοβου και του πεταει λουλουδια…:lol:[/SPOILER]

Ανυπομονεί να έρθει στην Αθήνα η σύζυγος του Ζεσουάλδο Φερέιρα…

Κοιτάξτε εδώ χέρια. Πρέπει να δέρνει άσχημα αυτή…:lol::lol: