Παναθηναϊκός

Αυτό ακριβώς,δεν θα μπορούσα να το γράψω καλύτερα:):!:

γαργάρα η διαιτησία με τον παοκ, γαργάρα η διαιτησία με τον εργοτέλη, γαργάρα η διαιτησία με την αεκ, γαργάρα και ότι όλως τυχαίως ονουάτσι και καρντόσο τιμωρήθηκαν πριν από το παιχνίδι με τον ολυμπιακό.είμαι σίγουρος ότι μπορείς και καλύτερα!:drunk:

ότι ήταν πέναλτι ήταν.και κακώς δεν το έδωσε, γιατί όσο άθλιοι και να ήμασταν για ένα άλλο ματς, πιστεύω πως θα κερδίζαμε έτσι κι αλλιώς αυτόν τον πανσερραϊκό.

οκ με αυτο που λες αναιρεις το ακριβως απο πανω ομως. και μεις θα τους νικουσαμ εετσι κι αλλιως.

το παιχνίδι ήταν ήδη στο 1-0 υπέρ μας, και η φάση του πέναλτυ ήταν πολύ νωρίς.και όσο χάλια και να παίζαμε, ήταν ένα εντός έδρας ματς με τον πανσερραϊκό.τόσην ώρα μας πίεζε, και μια κλασική φάση για γκολ δεν έκανε.και βάλαμε και δεύτερο γκολ ενώ είχαμε ήδη οπισθοχωρήσει.αν το σκορ ήταν ισόπαλο, θα πιέζαμε για τη νίκη και θεωρώ αδύνατο να μην έμπαινε κάποιο γκολ.
τεσπα, εγώ ξέρω πως ο ισχυρός δε μιλάει.πράττει.απλά θέλω να κλαίγεστε έτσι και στο τέλος. :smiley:

Καλά είσαι εντελώς βλάκας και άσχετος από ποδόσφαιρο αλλά για πες ρε ήρωα με τον Εργοτέλη που ξεκίνησε ματς που δεν έπρεπε να αρχίσει ποτέ, μας ακύρωσε καθαρό γκολ και δε μας έδωσε πέναλτι καθαρότερο από αυτό του Πλεσί ποια ήταν η γαργάρα?

Οι διαιτησίες με ΠΑΟΚ & ΑΕΚ ήταν ακριβοδίκαιες και Ονουάτσι, Καρντόσο πήραν καθαρές αποβολές.

Η μόνη φάση στην οποία έχει ευνοηθεί ο Ολυμπιακός φέτος είναι το ακυρωμένο γκολ του Αστέρα Τρίπολης με σκορ 2-0.

Και προφανώς ο ΠΑΟ θα κέρδιζε τον Πανσερραϊκό όπως και να έχει, απλά έχει πλάκα οι κλαψιάρηδες της παράγκας να χρησιμοποιούνε τα ίδια επιχειρήματα για τα οποία μας χλεύαζαν τα προηγούμενα χρόνια.

Τράβα στην σλατζοτρύπα σου τώρα.

έχουν πλάκα οι χαρακτηρισμοί που χρησιμοποιείς όταν διαφωνείς με κάποιον. :slight_smile:
το πέναλτυ του σαλπινγγίδη που δε δόθηκε, το γελοίο πέναλτυ που δόθηκε υπέρ σας με την αεκ, όπως και η αγωνιώδης προσπάθεια να μη γκελάρει ο ολυμπιακός στο δεεύτερο ημίχρονο με τον εργοτέλη μιλούν από μόνα τους.σαφώς και ο παναθηναϊκός έχει ευνοηθεί πολύ φέτος, και σαφώς αυτό φαίνεται περισσότερο γιατί δεν τσουλάει και η ομάδα.το να βγαίνουν όμως οι ολυμπιακοί και να διαμαρτύρονται για τη διαιτησία, ε, αυτό δεν το θέλει ούτε και ο θεός (ή απλώς σισέ…).

ΟΚ, ελπίζω κάποιος από την Πράσινη να διαβάζει φόρουμ, θα έχεις στάνταρ δουλειά εν μέσω οικονομικής κρίσης. :smiley:

προέχει ο king diamond 13. :stuck_out_tongue:
φαντάζομαι πάντως πως εσύ θα δουλεύεις ήδη στο red planet.

Ρε φιλε Horror, γιατι προσπαθεις να εξισωσεις τα πραγματα με ανυποστατα επιχειρηματα? Η μονη φαση που εχει ευνοηθει ο Ολυμπιακος φετος ειναι το γκολ που ακυρωσε σε Αστερα οταν ηταν 2-0, δεν υπαρχει καμια αλλη φαση τελος. Τωρα αν εσυ θεωρεις γελοιο το πεναλντι με Αεκ που τραβαει καθαρα ο Λεοναρντο την φανελα του Παντελιτς τι να σου πω… Οσο για το πεναλντι στον Σαλπι οπως λες, για μενα δεν ειναι. Αλληλοτραβιουνται και οι δυο και στο τελος πεφτουν. Αν το εδινε θα ηταν πολυ τραβηγμενο και σε καμια περιπτωση δεν ειναι τοσο καταφανεστατο οσο το παρουσιαζεις. Ο ΠΑΟ εχει ευνοηθει σε δυο περιπτωσεις φετος (Με Αρη και χτες) που ειναι πολυ πιθανον να διαφοροποιησαν το τελικο αποτελεσμα. Μην προσπαθεις να ισοσκελισεις πραγματα που δεν γινεται…

ό,τι πεις.ο πατέρας τα έχει βρεί με τον πιλάβιο και ήδη έχει αρχίσει να χτίζεται η νέα παράγκα του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Εγώ πάντως δεν αμφισβητώ ούτε τη χτεσινή νίκη του ΠΑΟ, ούτε την πρωτιά του στη βαθμολογία ούτε βέβαια το περσινό του πρωτάθλημα.

Απλώς η κωλοτούμπα στην αντιμετώπιση που έχουν κάποιοι οπαδοί του σε ορισμένες καταστάσεις μου προκαλεί μια κάποια θυμηδία.

Για πείτε για μπάλα τώρα, γιατί ολοκληρωμένο ματς του ΠΑΟ με Φερέιρα έχω δει μόνο αυτό με Μπάρτσα που δεν προσφέρεται για κριτική. Έχει αλλάξει κάτι στον τρόπο παιχνιδιού του, έστω ως πρόθεση αν όχι αποτελεσματικά?

ελα ρε horror ελεος πια…

ποιο πεναλτυ του Σαλπιγγιδη και ποιο μη πεναλτυ με την Αεκ???και ποιος Εργοτελης οταν εχει κανει οργια ο Γιαχος κατα μας στο α ημιχρονο και στις αρχες του β ???

τουλαχιστον βγες και πες οτι δν τα πιστευεις αυτα που λες και οτι απο συνηθεια ακολουθεις τη γραμμη της κλαψο-παναθας , που το εχει κανει επιστημη αυτο τοσα χρονια ή …οτι εισαι μυρωδιας :stuck_out_tongue:

το παραμυθακι του “δηθεν” αδικημενου δν πιανει πια,βρειτε αλλο…

έτσι, πείτε τα.έλεος πια με αυτήν τη γιάφκα μαϊμούδων που έχουμε μπλέξει!

[SPOILER]μου αρέσει που λέτε μετά ότι εγώ είμαι αυτός που ακολουθώ γραμμές…

[SPOILER]ποιός έκανε κωλοτούμπα, και ποιός κλαίγεται?άλλοι ήρθαν σε αυτό το thread να κλάψουν για τη διαιτησία.οι ίδιοι που κατηγορούσαν τόσα χρόνια όσους κλαίγονταν για τη διαιτησία…

[SPOILER]ο φερέιρα δε μου έχει δείξει σε αυτά τα λίγα παιχνίδια να έχει κάποια συγκεκριμένη φιλοσοφία.νωρίς είναι βέβαια ακόμα, και το υλικό που διαθέτει είναι υπερβολικά ελλιπές.όπως και νά’χει, δε με γεμίζει αισιοδοξία πως αυτός ο άνθρωπος μπορεί να αναμορφώσει αγωνιστικά τον παο.[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

βασικα ο φερειρα δεν γινεται να αναμορφωσει τον παο,εχοντας αυτους τους παικτες.για να του αλλαξει φιλοσοφια στο παιχνιδι,χρειαζεται να γινουν αρκετες μεταγραφικες κινησεις.

κατι τελευταιο οφ τοπικ που θελω να πω για αυτο που γραφεις(ειναι για το πρωτοσελιδο του πρωταθλητη φανταζομαι) και ειναι κατι που τσακωνομαι και με τους φιλους μου…

πραγματικα πρεπει να σταματησουμε να συνδεουμε τις αποψεις μας με το τι βγαζουν οι κωλοφυλλαδες οι γνωστες!!!

το χουμε πει χιλιες φορες,τα συγκεκριμμενα κωλοχαρτα…ειναι τα γραναζια της προπαγανδας της εκαστοτε ομαδας(ειτε σε συνεργασια ειτε [B]ατομικα[/B])…

εννοειται πως η πλειοψηφια των οπαδων/φιλαθλων δν ταυτιζονται με αυτες τις πιπες και οποιος το κανει αυτο η ακολουθει αυτην την προπαγανδα η απλα ειναι βλακας:!:

δε διαφωνώ πουθενά με τον παραπάνω.έχω τονίσει και άλλη φορά στο φόρουμ πως θα προτιμούσα το παιδί μου να κυκλοφορεί με πορνοπεριοδικά, παρά με οπαδικές φυλλάδες.

ναι, αυτό εννοείται.απλά δεν έχω διακρίνει κάποια προσπάθεια αλλαγής του τρόπου παιχνιδιού, ακόμη και με αυτούς τους παίκτες.είναι αρκετά νωρίς βέβαια, αλλά ο τρόπος παιχνιδιού στα παιχνίδια με κέρκυρα και πανσερραϊκό ήταν πιο κουραστικός και εμετικός και από τον τρόπο παιχνιδιού επί νιόπλια…

γιατι τετοιος ρατσισμος απεναντι στα πορνοπεριοδικα?:stuck_out_tongue:

δεν έχεις άδικο σε αυτό.αλλά η χρυσή εποχή των πορνοπεριοδικων έχει περάσει ανεπιστρεπτί.μόνο κάτι ξέκωλα γ’ κατηγορίας προβάλλουν.πρέπει να αναθεωρήσουν τη στάση τους αν θέλουν να κοντράρουν το γαύρο και την πράσινη. :stuck_out_tongue:

:slight_smile:

i’m just sayin’

έτσι, πες τα.να βγαίνει στη φόρα η συνομωσία ολόκληρης της βρώμας του ελληνικού ποδοσφαίρου.

[SPOILER]ας σταματήσει πια αυτό το κυνήγι μαγισσών και από τους μεν και από τους δε.[/SPOILER]