Παναθηναϊκός

Ρε horror,γιατι καθεσαι και τσατιζεσαι με τα πρωτοσελιδα των ελεεινων γαβρικων φυλλαδων?Απευθυνονται σε συγκεκριμενο κοινο-στους διαφορους crisp-,και εχουν σταθερη πελατεια.Αυτο το συγκεκριμενο και αρκετα μεγαλο κομματι της κοινωνιας μας ειναι που χαραχτηριζει ολοκληρη την ελλαδα.Δειγματα αυτης της αηδιαστικης υποκουλτουρας μπορεις να δεις στην καθημερινοτητα μας.Στην τηλεοραση,στις υπηρεσιες,στον δρομο,στην καφετερια,στο κρατος,στο δημοσιο και παντου γενικοτερα.Δες το αλλιως:Αν δεν υπηρχαν αυτοι,πως θα ξεχωριζαν οι πολιτισμενοι?Αν δεν υπηρχαν αυτοι,με ποιους θα γελαγαμε?

ίσως το θέτεις λίγο υπερβολικά, αλλά πρέπει να είναι το πρώτο σου post που με την ουσία του συμφωνώ 100%. :stuck_out_tongue:

και οι ελεεινες και τρισαθλιες πρασινοφυλλαδες σε οπαδους σαν εσενα king. εκτος κι αν ειναι αθλιες μονο οι γαβρικες.

Δεν διαβαζω εφημεριδες φιλε,ποσο μαλλον τις δηθεν “πρασινες”.

Βλέπεις τις εικόνες όμως, κάτι είναι κι αυτό.

Στην Α’ δημοτικού θα μάθεις και να τις διαβάζεις, υπομονή.

Πολυ πνευματωδης απαντηση.Πρεπει να εισαι απο τους 10 γαβρους που ξερουν να γραφουν και να διαβαζουν.Πρυτανης δλδ…

Η cool απάντηση όταν μας την λένε τόσο έξυπνα είναι να το παραδεχόμαστε. Όλα τα άλλα, δείχνουν πάντελιτς έλλειψη αυτοσαρκασμού και χιούμορ…

Παιδιά να κάνουμε καμιά κίνηση, κάνα bazaar ρε αδερφέ, να ενισχύσουμε λίγο το Γκοβού; Το παιδί δεν έχει να φάει λεμε, πόσο μάλλον να πληρώσει τα μπουζούκια για τα οποία τον κατηγορούν.

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/Panathinaikos/300344.html

Συναντήσατε τους διοικούντες τον σύλλογο. Τι τους είπατε;

“Μου εξέφρασαν την δυσαρέσκεια τους σχετικά με τις εμφανίσεις μου στον αγωνιστικό χώρο, οι οποίοι δεν ήταν στο ύψος αυτού που επιθυμούσαν, αυτού που είχαν στο νου”.

Τι τους προτείνατε;

“Πολύ απλά να μου μειώσουν τον μισθό μου στο επίπεδο του μικρότερου επιτρεπτού μισθού στην Ελλάδα.”

[B]Με πόσα, λοιπόν, αμείβεστε πλέον;

“Νομίζω ότι είναι 1015 ευρώ[/B]”.

ξέχασε να αναφέρει οτι τόσο είναι [U]η ημερήσια αμοιβή[/U] του (αν θα παίζει)

*πάντως σε σχέση με τα εκατομμύρια που ήταν να πάρει είναι μια χαρά
**ελα ο κατώτατος μισθός στην ελλαδα 1015 ευρό.!!

Πάντως αμα ο Γκοβού παίρνει ένα χιλιάρικο το μήνα λόγω μπαρ και ποτών, κάποιοι άλλοι πρώην παίχτες του Ολυμπιακούς θα έπρεπε να πληρώνουν για να παίζουν στην εντεκάδα :lol:

Bάζελοι δεν βλέπεστε ε. Τι σίχαμα είναι αυτό που μας παρουσιάσατε φέτος!

ουσιαστικά βλέπω τον ΠΑΟ από το 95’-96’ περίπου.

Στα 15 χρόνια αυτή είναι η χειρότερη ομάδα που θυμάμαι να έχουμε.

Eπιτέλους γκολ ο Σισέ στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Είχα πει 2-0, η φάση θύμιζε την περσινή ξεφτίλα με την Σταντάρ, όταν είχανε πάει για το ότι καλύτερο κάτσει στην Λιέγη και κάνανε το τίποτε.

Εδώ ήταν σαν να πηγαίνει η πορνοστάρ στα γυρίσματα.
Ξέρει τι θα γίνει.

Εμετός.

Ειμαστε πραγματικα μια αδουλευτη ομαδα…
Δεν υπαρχουν λογια…

Nαι ρε ΓΚΟΟΟΛ:!:

Επικο ποστ!:lol:

Γιατι τετοιο χαλι φετος ο ΠΑΟ δεν μπορω να καταλαβω…

true story 8)

Λοιπόν…έχουμε και λέμε:
Απο την ενδεκάδα που κατεβάσαμε για βασικοί είναι μόνο οι Μπουμσονγκ - Σιμάο - Λέτο - Σισέ και ο Νίνης (υπο τη προυπόθεσει ότι θα ανέβει σταδιακά). Ο Τζόρβας πρέπει να κάτσει πάγκο (και να τον γυαλίσει), ο Καντέ είναι για αναπληρωματικός, ο Ζιλμπέρτο έχει κουραστεί και δεν τραβάει φέτος, ο Μαρίνος μπορεί να μείνει φιλαράκι του Νίνη από τις ελπίδες και να πηγαίνουν για καφεδάκι παρέα- μέχρι εκεί, ο Βύντρα είναι οκ για μπακ-απ, ο Σπυρόπουλος πρέπει να φύγει (απαράδεκτος), Γκαρσία και Χριστοδουλόπουλος δεν είναι για βασικοί, ο πρώτος αν και τεχνικός κλπ δεν έχει τα τρεξίματα και την ορμή λόγω ηλικίας, ο δεύτερος έχει ένα πολυ συγκερκιμένο στυλ και ατού το τρέξιμο, που τον κάνει χρήσιμο για ορισμένα μόνο παιχνίδια. Από το πάγκο Κατσουράνης και Καραγκούνης μπορούν να μας αποχαιρετίσουν, Πλεσίτς λίγα πράγματα…Γκόβου keep walking…

Κατάντια…:frowning:

συμφωνώ σε όλα.ο παναθηναϊκός αυτήν τη στιγμή δεν είναι απλά μια κακή ομάδα.είναι μια ομάδα σε σήψη.και αυτό είναι πολύ χειρότερο.ειλικρινά δε βλέπω πως μπορεί να έχουμε μέλλον με αυτό το υλικό.δεν υπάρχει ούτε ένα πράγμα που να μου δίνει ελπίδα σε αυτήν την ομάδα.έχουμε γεμίσει με παλαίμαχους και με παίκτες που στην καλή τους μέρα το πολύ-πολύ θα άξιζαν να παίζουν σε κανέναν ατρόμητο.χρειάζεται ξήλωμα αυτού του εμετικού συνονθυλεύματος και ριζική ανανέωση.και έτσι ίσως επιστρέψουμε σε κάποια χρόνια σε καλές ευρωπαϊκές εμφανίσεις.το να γίνει αυτό σε 1-2 χρόνια είναι δύσκολο.
τέλος, αυτός ο φερέιρα έχει κάποια στρατηγική, κάποιο πλάνο, σχέδιο, προσχέδιο, κάτι τέλος πάντων?κάθε προπονητής φανερώνει κάποια στοιχεία της φιλοσοφίας του από το πρώτο ματς.ο φερέιρα τι ακριβώς έχει επιδείξει?

Kαι τους 2 σας χώνουν καλά οι γκαρσία-λάζαρος.