Παναθηναϊκός

Και γω συμφωνώ ουσιαστικά με elmarad , αλλά…
δύο σημερινοί αντίπαλοι, ο Ν’ντόι και ο Άντονσον ήταν μέλη του Παναθηναϊκού πριν μερικά χρόνια και την ίδια αντιμετώπιση είχαν ως παίχτες εδώ. (Προσπερνώντας το γεγονός ότι δε θυμαμαι να είχα δει τον Ν’ντοι τόσο λυσσασμένο όσο έπαιζε σε μας) αυτό που έχω να πω είναι ότι η ψυχολογία και το περιβαλλον τελικά παίζουν πολύ μεγάλο ρόλο!!! Ούτε αυτοί οι δύο έγιναν από τη μια στιγμή στην άλλη παιχταράδες, ουτε οι δικοί μας ξέχασαν τη μπάλα!

Edit: Ο Χριστοδουλόπουλος όσο επιστρέφει ο Λέτο, τόσο θα πέφτει σε απόδοση πιστεύω.

ο λουίς γκαρσία το ξέρει το τόπι, αλλά είναι παλαίμαχος.πως να το κάνουμε δηλαδή?
και τα τελευταία χρόνια έχουν περάσει παίκτες που θα ήταν πολυτέλεια στο ρόστερ αυτήν τη στιγμή (ίβανσιτς, μάτος, ν’ντόι), αλλά ο σχεδιασμός μας είναι απλά άθλιος.ας λουστούμε τον κάθε μαρίνο και τον κάθε δημούτσο τώρα.

ο λαζαρος οταν γυριζε το ματς με το γαβρο ηταν καλος ε?

Κάλλιστος ήταν. Διάρκεια δεν έχει απ’ ό,τι βλέπω. (Και στηρίγματα).
Θεωρώ ότι είναι παίχτης ψυχολογίας. Αν δει ότι τον πιστεύουνε θα παίξει.
Εδώ ο καλύτερος ήταν σε άλλους αγώνες και τον κάνανε αλλαγή! :wink:

Διαφωνώ, ο λάζαρος μπορεί να παίξει στον άξονα κι ο λέτο αριστερά. Να τους δούμε μαζί για να βγάλουμε συμπεράσματα. Πάντως χίλιες φορές λάζαρος, από αυτό το στάσιμο νιάναρο που επειδή έκανε όνομα εξαργυρώνει τη φήμη του σπρώχνοντας την κάθε αλεξία ανδρεαδάκη, κι ούτε έχει εξελιχτεί εδώ και 2μιση χρόνια.

Τώρα κάνεις αυτή την ερώτηση στο χόρορ, που δε θυμάται τι δίσκο κατέβασε πριν 2 ώρες ε.

αν και διαφωνώ με τη λογική σου ότι αν ένας παίκτης παίξει καλά σε ένα ματς πρέπει να τον αποθεώνουμε όλη τη σαιζόν, δεν είπε κανείς τίποτα κακό για το χριστοδουλόπουλο.για το ελληνικό πρωτάθλημα μια χαρά είναι.και αν έχει εξέλιξη μπορεί να καθιερωθεί στον κορμό του παναθηναϊκού τα επόμενα χρόνια.

οκ, είμαι βλάκας.το καταλάβαμε ότι εσύ είσαι πιο έξυπνος και έχεις πιο εμπεριστατωμένη άποψη από μένα.κόφ’το όμως.πληζ ε?

Μαζί σου :!:

Επίσης ο Καραγκούνης μας τελειώνει σιγά σιγά ή είναι η ιδέα μου;

Ο Ρεδ Ραμ ως συνήθως έχει δίκιο για Λάζαρο πίσω από Σισέ.
Από την άλλη εγώ αντιπαθώ το 4-2-3-1 γενικώς.

Η απαξίωση του ΠΑΟ αυτή τη στιγμή μου θυμίζει αντίστοιχες περιόδους Ολυμπιακού (ουκ ολίγες φορές ομολογουμένως), αλλά τότε υπήρχε ένας Κόκκαλης που έπαιρνε το πράγμα πάνω του αλλιώς κάποιοι θα έβγαζαν άχρηστους ακόμα και τον Τζόλε, τον Γιαννακόπουλο, τον Ζιοβάνι και τον Καρεμπέ. Αν είναι δυνατόν να βγάζουμε τόσο άχρηστους τους παίκτες που πέρσι πήραν το πρωτάθλημα και πάτησαν τη Ρόμα. Το μεγάλο έγκλημα έγινε με Νιόπλια που άφησε μια ομάδα χωρίς αρχή, μέση και τέλος.

Γι αυτόν που δικαιώνομαι βέβαια είναι το πράμα που παριστάνει τον τερματοφύλακα και τόλμησαν (και τολμάνε ακόμα) να του δίνουν θέση στην αποστολή της εθνικής.

Είναι θλιβερό να νομίζεις ότι το 4-2-3-1 ταιριάζει σε κάθε ομάδα.
Πόσο μάλλον σε μια τέτοια, όταν τα 2 αμυντικά χαφ της έχουν σοβαρό πρόβλημα μεταβίβασης και οι ακραίοι απέχουν χιλιόμετρα από την περιοχή.

Γενικά, η ομάδα μαζί με την Ζίλινα και την Παρτιζάν ήταν οι χειρότερες ομάδες και θα πρέπει να σκεφτούν και στην διοίκηση ότι όταν παίρνεις πρωτάθλημα, βγαίνεις στο Τσ Λιγκ όχι μόνο για τα λεφτά, αλλά και για το γόητρο.
Κάτι που είναι χαμένο.

(Ο Σπυρόπουλος παίζει γιατί είναι αριστεροπόδαρος. Τραγικός παίκτης.)

μολις εγραφα και γω δυο σχολια γι αυτα που λετε και ο Κρισπ με προλαβε και ειπε αυτα ακριβως που θα λεγα και γω!!!

ειδικα για την απαξιωση του ροστερ ,το οποιο δν ειναι αυτο το χαλι που φαινεται,ειναι σιγουρο αυτο.φταινε ολοι ομως απο τους ιδιους του παιχτες,προπονητικο τιμ μεχρι τη διοικηση.

συμφωνω 100% για τον τροχονομο τον Αλεξη(τον οποιο αν εχουν το θεο τους μας πλασαρουν και για βασικο στην εθνικη) και θα προσθεσω το μεγαλυτερο ναυαγιο ολων -που αν υπηρχε ποδοσφαιρικη αστυνομια θα τον μαζευε- και αυτος ειναι αυτο το πραγμα που υποδιεται το αριστερο μπακ που χετε.δε νοειται τσοι προπονητες δυο χρονια τωρα να μην βλεπουν οτι ο ανθρωπος ειναι εγκλημα να ναι βασικος.

επισης απορω πως παιζει βασικο δεξι χαφ τοσους αγωνες ο φιλοτιμος κατα τα αλλα Μαρινος.καλος ,χρυσος αλλα δν εχει την ποιοτητα να παιζει σ αυτη τη θεση

τελος,βλεπω ενα ακομα αρνητικο για τον παο.μου φαινεται οτι ο Φερειρα κινδυνευει να καει νωρις,οχι γτ ειναι εχει κανει κατι κακο αλλα επειδη δε δειχνει να προσπαθει να αλλαξει πραγματα στον παο.κατι που επιβαλλεται.

Να για τον Σπυρόπουλο που γράφετε πχ, μου προξενεί εντύπωση πώς αυτός ο παίκτης που στον Πανιώνιο έβγαζε μάτια, που εγκαλούσαμε τον Ρεχάγκελ να τον καθιερώσει από τότε στην Εθνική και που θεωρήθηκε τεράστια μεταγρφική επιτυχία του Τζίγγερ απέναντι στον Κόκκαλη που φερόταν να τον έχει κλεισμένο.

Μάλιστα εγώ θυμάμαι ότι εκείνη το 2ο μισό της σεζόν 2007/08 έκανε πολύ καλά παιχνίδια. Αλλά όπως φαίνεται, ΚΑΝΕΙΣ από κει και πέρα δεν ασχολήθηκε μαζί του, να βελτίωσει τις αδυναμίες του και τον έφαγε κι αυτόν ο βάλτος της στασιμότητας που με τον καιρό φθείρει και οποιοδήποτε καλό στοιχείο.

Εν τω μεταξύ, εκεί που ήμασταν όλοι βέβαιοι πως τη χειρότερη Ευρωπαϊκή πορεία φέτος θα την έχει ο Ολυμπιακός, ήρθε ο ΠΑΟ και μας πήρε τη χαρά. :frowning:

Φυσικά, αφού ο Ολυμπιακός δεν πρόλαβε να κάνει καν πορεία! :lol:

Μην υποτιμάς το ΕΠΟΣ της Αλβανίας, άλλο αν μετά πέσαμε θύματα του διεθνούς σιωνισμού :!:

Καλά τα λέει ο φορκ. :wink:

[B]Στον ΠΑΟ που ακόμα έχει μέσα το Τζίγκερ, προπονητής που ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΧΑΡΤΑΚΙ δεν έχει προσληφθεί ακόμα.[/B] :!:

Όχι τίποτα άλλο, πάνω που είχαμε πετύχει να γλιτώσουμε το δούλεμα, καταφέρνοντας και τους γαύρους να μιλάνε σοβαρά για την ομάδα, ήρθε ο κύριος Κάρβου και μας το χάλασε!

:-k

Τι σοβαρά να μιλήσετε μωρέ; 2 γκολ σε 6 αγώνες Τσ.Λ. και συνολική συγκομιδή 2 πόντοι από 0-0; Ούτε η ΑΕΚ στα χειρότερα της δεν είχε τέτοια παταγωδία. Αν το πάρεις στα σοβαρά ή θα θυμώσεις ή θα κλάψεις. Αν το πάρεις στο χαβαλέ θα καταλάβεις πως πάλι καλά που ο ΠΑΟ πέρσι πήρε το πρωτάθλημα κι έτσι πήρε η Ελλάδα λίγους πόντους από την απευθείας πρόκριση του! Άκουσε με. Έχω κάνει επτάρα και ξέρω! :lol:

Δεν μπορεί κανείς να ασκήσει κριτική στον προπονητή… Ακόμα δεν έχει μάθει τα ονόματα των παικτών ξέρω γω… 3 παιχνίδια…

Ο Καραγκούνης δεν έφτασε τις 100 συμμετοχές… :lol::lol:#-o:lol::lol:

Επιτέλους ΛΕΤΟ!!! :yahoo::oops::yahoo:

Επιτέλους [B]ΠΟΥΛΕΛΕΤΟ[/B]!!!

:expressionless:

Φυσικά δεν είδα όλο το ματς (ποιος ο λόγος να βλέπει κανείς αυτό το αγωνιστικό έκτρωμα;), στο 2ο μπαλάκι έβαλα Γιουνάιτεντ, και πολύ άργησα

[FONT=Verdana][B]1994-1995[/B]

League Stage

Salzburg (Aus) - [COLOR=black]AEK [/COLOR]0-0

[COLOR=black]AEK [/COLOR]- Ajax (Hol) 1-2 (1-1)

[COLOR=black]AEK [/COLOR]- AC Milan (Ita) 0-0

AC Milan (Ita) - [COLOR=black]AEK[/COLOR] 2-1 (0-1)

[COLOR=black]AEK[/COLOR] - Salzburg (Aus) 1-3 (1-2)

Ajax (Hol) - [COLOR=black]AEK[/COLOR] 2-0 (1-0)
[/FONT]

[FONT=Verdana][B]2003-2004[/B][/FONT]
[FONT=Verdana]League Stage

[/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#ffff00]AEK [/COLOR]- Deportivo(Esp) 1-1 (0-1)[/FONT]

[FONT=Verdana]Monaco(Fra) -[COLOR=#ffff00] [COLOR=black]AEK[/COLOR][/COLOR]4-0 (2-0)[/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]AEK [/COLOR]- Eindhoven(Ned) 0-1 (0-1)

[/FONT] [FONT=Verdana]Eindhov[COLOR=black]en(Ned) - [/COLOR][COLOR=black]AEK [/COLOR]2-0 (0-0)[/FONT] [FONT=Verdana]

Deportivo(Es[COLOR=black]p) -[/COLOR][COLOR=black] AEK [/COLOR] 3-0 (1-0)[/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]AEK [/COLOR]- Monaco(Fra)0-0 [/FONT]

Oύτε η εφτάρα δε σου βάζει μυαλό, γαύρος είσα, μην τρελαθούμε … :lol::lol::lol: