Παναθηναϊκός

Τους έχουν πιπιλήσει το μυαλό τόσο πολύ, που αδυνατούν να δεχτούν κάτι άλλο.

     [[IMG]http://www.sday.gr/Image.ashx?fid=62813&w=400&v=0&q=80[/IMG]](http://www.sday.gr/uploads/723119%2820110523192746%29.jpg)              

Το αεροπλάνο της επιστροφής για την Ελλάδα θα πάρει εκτός απροόπτου ο Μαρσέλο Μάτος. Ο Βραζιλιάνος μέσος μίλησε στο [B]sday.[/B][B]gr[/B] και παραδέχτηκε ότι αυτή τη στιγμή το πιθανότερο σενάριο είναι να επιστρέψει στον Παναθηναϊκό!

«[I]Επιθυμία μου είναι να παραμείνω, αλλά από τη στιγμή που η Μποταφόγκο δεν μπορεί να πληρώσει τα λεφτά που ζητάει ο Παναθηναϊκός, θα επιστρέψω. Σίγουρα όμως τον επόμενο μήνα θα ξέρουμε περισσότερα[/I]», ανέφερε ο ποδοσφαιριστής στο [B]sday.gr.[/B]

το επιστροφή του ματος, είναι συνέχεια στο [B][I]«Πράσινος» ο Αμπντούν, [/I][/B] :-s

ξέρει κανείς πόσο κοστολογεί ο παναθηναϊκός τους κλειτον-μελλιση-πετροπουλο?

[B]edit[/B]
[B]
Ανακοίνωσε Ζιλμπέρτο η Γκρέμιο!
Μία μόλις μέρα μετά το αντίο του Ζιλμπέρτο στον κόσμο του Παναθηναϊκού, η Γκρέμιο ανακοίνωνε την απόκτησή του! Ο Βραζιλιάνος θα μεταβεί στην πατρίδα του για τις ιατρικές εξετάσεις και ο πρόεδρος του συλλόγου δεν έκρυψε την ικανοποίησή του.[/B]

Εννοείτε πως τον θέλαμε, τον ήθελε και ο Βαλβέρδε, αλλά εγώ θά’θελα νά’ρθει και κανάς Έλληνας…καλά τσάμπα περιμένω
…όπως και νά’χει καλή μεταγραφή, για Παναθηναικό
:):!:

Όπως και να 'χει καλή μεταγγραφή για Τζιγγεριακό. Επίσης γαμώ το Μάτος και αυτούς που τον έφεραν και έπεξε σε εμάς…

Ναι οντως αυτο το θεμα με τον Ματος εχει κουρασει αρκετα αμα δεν γουσταρει να γυρισει ας βρει ομαδα να τελειωνουμε

Ο Μάτος, που ταν καλύτερος παίχτης του ανυπόληπτου έτους 07-08, είχε φύγει με δάκρυα έχοντας συναίσθηση σε ποια ομάδα έπαιζε.

Γαμώ τους γελοίους που έφεραν την προσομοίωση προπονητή που τον έδιωξε.

Θύμισέ μου, ποιός τον έδιωξε; Ο τεντοπανάς;

Nαι ο “τεντοπανας” μακραν ο καλυτερος προπονητης που ειχαμε απο το 2003 τουλαχιστον

Κοίτα αυτή τη στιγμή δεν τους “έχω” εύκαιρους όλους στο μυαλό μου αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτό που λες δε λέει και πολλά πράγματα, έτσι; :stuck_out_tongue:

Ετσι οπως το θετεις οχι, αλλα για μενα ο Τεν Κατε για τον Παναθηναικο ηταν ο,τι καλυτερο. Το πως φτασαμε να υποβαθμισουμε κι αυτον ειναι αλλο ζητημα. Τελος παντων, περασμενα αυτα, εχουμε πολυ πολυ σημαντικοτερα εματα στην ομαδα

Πες τα για να μην τα λέω μόνος μου. Ο Τεν Κάτε είναι το αντίστοιχο του Όσιμ μία δεκαπενταετία μετά. Απλά όπως ο Όσιμ είχε κόλλημα και δεν αξιοποίησε ποτέ τον Μπορέλι έτσι και ο Τεν Κάτε είχε θέμα με τον Μάτος. Συνολικά, όμως, η ομάδα όπως τη δούλεψαν αυτοί ανέβηκε πολλά επίπεδα, σε σχέση με το πώς την παρέλαβαν πάντα. Και τέλος πάντων δεν είναι δυνατόν 15 χρόνια τώρα να μην έχει περάσει ούτε ένας ξένος προπονητής από την Ελλάδα που να μας κάνει. Κάτι δεν κάνουμε κι εμείς καλά!

Ακριβως αυτο που λες γι αυτο και σημερα ειλικρινα δεν με ενδιαφερει αν θα κερδισουμε την Αεκ και παιξουμε προκριματικα τσουλου γιατι ετσι κι αλλιως με την τωρινη κατασταση δεν υπαρχει περιπτωση να περασουμε στους ομιλους.Εμενα οπως και τους πιο πολλους με ενδιαφερει να βρεθει λυση στα διοικητικα γιατι ολα απο εκει ξεκινανε αλλα απο οτι βλεπω διαθεση δεν υπαρχει μονο ο πολεμης εχει βαλει λεφτα στην Α.Μ.Κ. οποτε μαγκες βλεπω δυστηχως να χαμηλωνει παρα πολυ ο πηχης φετος

ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΠΑ 'ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ

ΓΚΟΝΤΖΟ ΓΚΟΝΤΖΟ ΓΚΕΪΜ ΟΒΕΡ ΓΚΟΝΤΖΟ

Βαζελάκια, τσατσάκια που κάθε πρωί διαβάζεται γαζέλα και εφημερίδες για να δείτε αν κάναμε μόνο και μόνο μεταγγραφές, μαλακισμένα που γιουχάρετε τη ΘΥΡΑ 13 όταν βρίζει τους δυνάστες μας, όλοι οι άνοιωθει τουρίστες, παλαμακίδες που δεν σας φταίει ο α/α, που δεν σας νοιάζει αν πηγαίνει καλά η ομάδα, απλά να υπάρχει ισοσκελισμένος ισολογισμός μη τυχόν και γίνουμε αεκάκι, να πάρουν γρήγορα πούλο, από Σεπέμβριο θα πέφτουν φάπες σύννεφο.

[B]Τζιμπρίλ Σισέ:[/B]

««Έπειτα από δύο χρόνια παρουσίας μου στην ομάδα και την κατάκτηση του νταμπλ το 2010, είναι προτιμότερο να φύγω. Όλα τα ενδεχόμενα πλέον είναι ανοιχτά. Για να είμαι ειλικρινής όμως, τα δύο γκολ που πέτυχα κόντρα στην ΑΕΚ και η νίκη, σε συνδυασμό με την ανάγκη που είχε ο Παναθηναϊκός για την εξασφάλιση της θέσης για το Τσάμπιονς Λιγκ, είναι ο κατάλληλος συνδυασμός αποχώρησής μου. Το σίγουρο είναι ότι υπάρχουν προτάσεις και τα δύο χρόνια που βρέθηκα στον Παναθηναϊκό και φόρεσα τη φανέλα της ομάδας, ήταν τα καλύτερα της ποδοσφαιρικής μου καριέρας. Έχω φιλοδοξίες και θέλω να δω αν μπορώ ακόμα να αγωνιστώ σε ένα μεγάλο ευρωπαϊκό κλαμπ. Δεν είναι σίγουρο 100% ότι θα φύγω αλλά αν παρουσιαστεί μια καλή ευκαιρία θα το κάνω. Φυσικά και θα υπάρχει Παναθηναϊκός και μετά την αποχώρηση μου».

Μαλλον λεει αντίο…κρίμα…

Το κριμα στο λαιμο τους!

Σημερα πραγματικα μπορουμε να πουμε μετα απο καιρο οτι ειδαμε καλη μπαλα με διαρκεια απο την ομαδα,καλη κυκλοφορια και αρκετες ευκαιριες και δυστηχως και την δηλωση του Σισε μετα το τελος του αγωνα οτι ειναι καλη στιγμη για να φυγει.

Γεια!!!

Πωωωωω μας τρελανε παλι η Παναθα!!!
Αααααααααααα

βρε μαλακες…αφήστε να πάρουν και αυτοί κανένα πρωτάθλημα…θα πάθουν κατάθλιψη σε λίγο…:stuck_out_tongue:

*ελα…πείτε την αλήθεια…εσείς στείλατε τον σπανουλη στον ολυμπιακό.

Πραγματικα αυριο θα ξυπνησω και θα παω σχολειο χαρουμενος :smiley: