Παναθηναϊκός

Α ρε τριφυλλαρα μας τρελανες παλι σημερα.Για αλλη μια φορα αυτη η ομαδαρα απεδειξε απο τι μεταλλο ειναι βγαλμενη.Μπραβο ρε μαγκες μεγαλη νικη χωρις περπερογλου και με τον νικολας εκτος παιχνιδιου!!!Μεγαλο τριποντο ο φωτσης και μεγαλη εμφανιση Διαμαντιδη,Μαριτς και Μπατιστ που πηρε μπροστα οταν επρεπε.

Εν τω μεταξύ και για να είμαστε και λίγο ήρεμοι (δεν κάναμε δα και τίποτα το πρωτόγνωρο =Ρ),
δε μπορώ να καταλάβω τί νόημα έχει η φράση “μεγάλη νίκη και μάλιστα χωρίς Περπέρογλου”.
Επειδή έβαλε 33 στον μπάουγκ ξέρω γω;

[SPOILER][B][SIZE=“5”]ΠΟΥ[/SIZE][/B][/SPOILER]

[SPOILER][B][SIZE=“5”]ΤΣΑ[/SIZE][/B][/SPOILER]

Τον περπερογλου εγω προσωπικα δεν τον παω καθολου απλα εννοουσα οτι σε καποια φαση του παιχνιδιου θα χρειαζοταν για να δωσει ανασες οπως και να το κανεις θα ηταν μια λυση παραπανω.

Κορυφαία στιγμή του αγώνα το στιγμιότυπο που δείχνει το Ζοτσ να παίρνει τάιμ άουτ δίχως να περιμένει την κατάληξη στο 3ποντο του Χοψωνίδη. Η διαφορά της ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ με την απλά ομάδας.

Αυτό ναι, αλλά έτσι όπως το γραψες ήταν λίγο σε στυλ “είδηση-βόμβα: ο ΠΑΟ κατεβαίνει στον 5ο τελικό χωρίς τον Ντομινίκ”. =Ρ

:lol::lol::lol: Ναι οντως εχεις δικιο αλλα δεν εχω ηρεμησει ακομα καταλαβαινεις:D

Πάντως φέτος σε έχω πάρει 3 φορές και εσύ έκανες απλά μια νίκη…μην νομίζεις ότι ο φετινός Ολυμπιακός δεν είναι ικανός να σας νικήσει στο ΟΑΚΑ…

Ειτε στο 3 είτε στο 5 μάτς

Λολ.

Η σειρά έχει τελειώσει 3-0 αν δεν το έχεις καταλάβει ακόμα.

Ποιος είπαμε ήταν αυτός ο κουρασμένος παίχτης που ζήταγε αλλαγή? :lol:

1- 3 -5 ΣΕΦ

2 -4 ΟΑΚΑ

:roll:

Γτ ασχολειστε ακομα???
Αλλα τις μαλακιες του οχι στο τοπικ του Πανθηναικου

Εδώ ασχολιόμαστε με το πρωτάθλημα παρωδία όπως είναι το Ελληνικό στο Μπάσκετ και στο Ποδόσφαιρό…οι μαλακίες που λέω εγώ σε πειράζουν?
Αν σου αρέσει αυτή η κατάσταση που βλέπεις στον Ελληνικό Αθλητισμό μαγκιά σου…εμένα σήμερα κατάλαβα πόσο εύκολα τρώμε το κουτόχορτο είτε είμαστε Γαύροι είτε Βάζελοι, είτε Παόκια

ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!

[SPOILER][/SPOILER]

Τι ξυπνηστε?Αμα ειχατε κερδισει τωρα θα ησουν στο θρεντ του Ολυμπιακου και θα εγραφες σας γαμησαμε,σας καναμε,σας δειξαμε,πουτσο Βαζελοι ευρωπαιοι και αλλα τετοια ωραια.

Πάρε σιρόπι για την παράνοια. Στο λέω σαν φοιτητής ιατρικής.

Γιατι ρε ΜΑΓΚΑ;
Τι ειναι το τοπικ του Βαζελου;Δεν καταλαβα…

Τα τόπικ των ομάδων είναι για να γράφουν τις απόψεις τους κυρίως οι οπαδοί τους και να κάνουν κουβέντα με τους υπόλοιπους. Όταν μπαίνει κάποιος “αλλόθρησκος” σε τόπικ άλλης ομάδας και διαρυγνύει τα ιμάτιά του, κοινώς φανατίλα, προφανώς η κατάσταση ξεφεύγει μετά καθώς στη “καφρίλα” θα απαντήσεις με “καφρίλα”. Οπότε ο καθένας στη γωνιά του… απλά και πολιτισμένα. :slight_smile:

Ναι ξερω τι ειναι τα τοπικ των ομαδων.Το θεμα ειναι οτι γινεται με ολα τα τοπικ και με τους περισσοτερους χρηστες.Τοπικ ειναι,δεν ειναι εκκλησια για να μην μπαινουν οι ‘‘αλλοθρησκοι’’ και να λενε την γνωμη τους.Ημαρτον…

Πυρηνικη φυσικη για καποιους…

^^ Φλωριες ! :stuck_out_tongue:

Βασικα αυτο το κανουν ολοι οι προπονητες,δν λεει κατι .

Το ταιμ αουτ δεν το περνει επειδη ξερει οτι θα μπει το τριποντο. Ετσι κι αλλιως κοιταει στο τελος για να βεβαιωθει οτι μπηκε, αλλα το παιρνει γιατι ειδε πως εκανε επιθεση ο Ολυμπιακος και εκανε ενα καλο σουτ (ασχετα με το αν μπηκε ή οχι). Να ξυπνησει τους παιχτες του ηθελε για να παιξουν καλυτερη αμυνα.
Αλλα οντως κορυφαιο πλανο!

Ο Σπανουλης παντως θα καταφερει να γινει χειροτερος απο τον Οικονομου (αντιστοιχη περιπτωση Αλβερτης-Οικονομου, Διαμαντιδης-Σπανουλης).