Παναθηναϊκός

Πληροφοριες που λενε πως αγαπημενος παιχτης του Μιλος ειναι ο Μποντιρογκα,ελεγχονται ως ανακριβεις . :roll:

Ο Μποντιρογκα ηταν αρχιδατος και αντικειμενο που του πεταξαν ΤΟ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ πισω!

Το αλλο σηκωνεται και ριχνει το ισοτονικο στον κοσμο…

Οκ, σαμης εχεις δικιο. Απλα δε φταιει για ολα ο κοσμος που παει να τιναξει το ματς στον αερα οπως μας ενημερωναν απο την νετ.
Επισης, λεω για την τιμωρια κτλ. σε αντιδιαστολη με του “γκριζους” που κλαιγεστε εσεις οι γαυροι.

Κι οσο για το μπατιστ, η φαση εγινε στην ευρωλιγκα. ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ???

Ναι μυρισε βαρβατιλα ολη η Γλυφαδα.Τιμωρηθηκε ?

κοιτα ο κοσμος σας ειναι ηδη φορτισμενος καθε φορα που βλεπει το σπανουλη…:lol:
ενταξει φυσιολογικο να γινεται της π…ς αν ο αλλος θα ριξει το μπουκαλι και ειναι και μαλακια του. απλα για να μην διμαρτυρεσαι τοσο εντονα, ενω και δικος σου παιχτης εχει μεινει ατιμωρητος στο λεω.οσο για αυτο που λες για το ματς που δεν τιμωρηθηκε ο μπατιστ δεκτον οτι ειναι ετκος ευρωλιγκα. παλι δεν τιμωρηθηκε ομως. τεσπα θα κερδισουμε τα επομενα 3 ματς με Mvp τον σπανουλη κι ολα μελι-γαλα…:lol::lol:

Είσαι τόσο άμπαλος που πραγματικά θα με κάνεις να πάρω το μέρος του Ολυμπιακού για χθες.
Δεν είναι στατιστικό αγόρι μου καλό,δεν είναι πως να το κάνουμε.Λες και για ζώα κιόλας.

Κατά τα άλλα νομίζω η επόμενη πρόκληση του Ζοτς είναι να πάρει πρωτάθλημα με το παιδικό

Σοβαρολογειις??? Και ειναι στατιτιστικο οι βολες??? Με τι σχετιζονται οι βολες ε??? Και επισης εκει που βαρεσαμε τις περισσοτερες βολες ποιος ητανε μπροστα στο σκορ οντας καλυτερος στον αγωνα???

Το θέμα είναι ότι πολλές επαφές δεν δίνονται φάουλ και στην άλλη πλευρά δίνονται.Δεν μπορείς να μετρήσεις στατιστικά ποιες επαφές έγιναν,ποιες δόθηκαν κτλ.Καταλαβαίνεις τι εννοώ.
Τέλος πάντων δεν έχω όρεξη να φαίνομαι σαν δικηγόρος των Ολυμπιακού,καλά τον ήπιε χθες.

Αυτός ο Σάτο που πηδάει εν τω μεταξύ8O

Εν τω μεταξύ πόσο γουστάρω δήλωση ΣΤΑΤΗΓΟΥ…η διαφορά δεν είναι πραγματική…ο ολυμπιακός το πάλεψε σήμερα…και ο γεροσοφός άφριζε δίπλα…

Συμφωνω. Και ΟΚ εγω ημουν στο γηπεδο, μπορει πανω στην τρελα μου να μην ειδα καθολου ολο αυτο. Αλλα οσο μπορουσα παρακολουθουσα το ματς προσεκτικα, δν ειδα αυτο που λες, που οντως ισχυει στο μπασκετ. Απλα σου λεω οτι η διαφορα των φαουλ δεν ηταν τοοοοσο μεγαλη οπως των βολων, το οποιο οφελεται στο οτι πολλα φαουλ δοθηκαν πανω στο σουτ + την τεχνικη ποινη και το αντιαθλητικο.
Επισης μεγαλη διαφορα στις βολες εγινε στο 2ο δεκαλεπτο που πηραμε το 5ο φαουλ απο το 8’, οπου προηγηθηκατε μεχρι και 10 αν θυμαμαι καλα ποντους και μεις πρεπει να χασαμε σχεδον ολες τις βολες, η τουλ παρα παρα πολλες. Αν μετρησα καλα 5-7 ποντους απο βολες πηραμε στο 2ο δεκαλεπτο. Και σου ξαναλεω εκει που εγινε η σφαγη, γτ προηγηθηκατε? Γιατι ησασταν καλυτεροι. Επισης καπου στο τριτο δεκαλεπτο κοιταξα τον πινακα και δεν ηταν καποιος παικτης βασικοτατος σας φορτωμενος με πολλα φαουλ ωστε να πεις οτι τον συμμαδεψαν. Μονο παπανικολαου, γλυνιαδακης κι αλλος ενας ειχαν 3 και πανω.
Και σου ξαναλεω, δεν ειδα απο την τηλεοραση το ματς, το δα απο το γηπεδο. Μονο τα highlights εχω δει και τα στατιστικα. Ρωτωντας παντως για τα φαουλ δεν μου ειπαν οτι εγινε της πουτανας δινανε οτι να ναι. Κ δεν ρωτησα ουτε παναθηναικο ουτε γαυρο

Τρομακτικά ηλίθια προσέγγιση, αλλά τι να περιμένει κανείς από οπαδικό σάητ?

Και παρατηρησε σε ποια ματς κανει αναφορα .:wink:

Κατα τα αλλα υπαρχει ελπιδα και για τους ατιτλους >> http://www.gazzetta.gr/article/item/198000-ptose-70-e-vianex :lol:

[SPOILER]Τα κακομοιρικα τα χομπιτ θα πεινασουν μωρε . :frowning: [/SPOILER]

Εγώ έλιωσα με το σχόλιο ότι στο 33-43 ήταν λέει 16-4 βολές και εκεί δεν μας πείραζε. :lol:

Κατέβαινε ο Διαμαντίδης την Κηφισίας και τον σταματάει τροχαία για έλεγχο. Ακούγοντας ο Διαμαντίδης την σφυρίχτρα, βγήκε από το αμάξι και άρχισε να βαράει βολές…

παντως εγω δεχομαι οτι σαφως και ο παο ειναι μακραν καλυτερη ομαδα(το εχω πει χιλιαδες φορες αλλωστε)και πως οι δικοι μας ειναι αμπαλοι και λουζερ.
δεν μπορω να καταλαβω ομως για ποιο λογο κανεις δημοσιογραφος,σε κανενα αρθρο του,καμια σεζον,δεν εχει αναφερθει ποτε μα ποτε στο οτι η διαιτησιες στους τελικους ειναι κακες.παντα διαβαζουμε για τον τεραστιο ζοτς,τον μεγαλο παο,την ανικανοτητα του ολυμπιακου κλπ.σε αντιστοιχες διαιτησιες στο ποδοσφαιρο ομως(οπως φετος που σφαχτηκε ο παο)ειναι λαλιστατοι.
Por Que?(που θα ελεγε και ο special five:lol:)

Σε ποιο ματς αναφέρεσαι?

:lol2: :lol2: :lol2: :lol3: :lol3:

σ’αυτο μωρε που εβαλε ενα γκολακι ο κατσουρανης και δεν ηταν οφσαιντ οριακα…νταξ ψιλοπραγματα βεβαια,εκει θα κολλησουμε?

Ε ναι μωρέ, δεν είδε σωστά μια φάση ο βοηθός και έγινε ολόκληρο θέμα.
Λες και αυτό έφταιγε που τους κάρφωσε στο 90 ο τρομοκράτης…

Ας είχαν ΑΡΧΙΔΙΑ ωσάν τον μπασκετικό βάζελο να βάζανε άλλα 2 γκολ.

Τι ειπαν ρε σιγα!!!Αν δεν εβγαινε ο Μαρινακης και εκανε τις μαλακιες του ουτε καν θα ασχολιοταν κανεις.Θα ελεγαν απλα οτι το γκολ μετρουσε και τελος.Και απλα αναγνωριζουμε τα χαλια μας στο ποδοσφαιρο.Δεν καθησε κανεις να πει οτι χασαμε το πρωταθλημα η οτι η ηττα “εκανε κακο στην ψυχολογια μας”.Επισης ο ιδιος ο Ολυμπιακος δεν δινει “πατημα” σε κανενα να πει για την διαιτησια.Αμα χανεις μονος σου το καρφωμα στο πιο κρισιμο σημειο του αγωνα και ψαφνικα σταματας να παιζεις μολις ο αλλος αρχιζει να πιεζει και να προσπαθει να το γυρισει,τι περιμενεις να πει ο “αμεροληπτος” δημοσιογραφος.Αν ο Ολυμπιακος επαιζε καλυτερα απο το Παναθηναικο και εχανε τοτε θα εβγαιναν και θα μιλουσαν για τις φασεις που τυχον ευνοηθηκε ο ΠΑΟ.

ε ας επαιζε και ο παο καλυτερα,μετα το γκολ του κατσουρ,δε φταιει ο ολυμπιακος για αυτο:roll: