Παναθηναϊκός

Δεν εχει ανακοινωθει ακομα επισημα αλλα κατα 90% αυτος θα ειναι!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! ΚΛΑΜΑ!

[COLOR=“DarkGreen”][SIZE=“7”]ΜΟΝΟ ΕΣΥ[/SIZE][/COLOR]

[SIZE=“7”][COLOR=“Green”]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!![/COLOR][/SIZE]
σπανουλακο αντε σπιτακι σου, να μετρησεις τα μοβ…

Μεγαλε διαμαντιδη αυτη η κουπα ειναι για παρτυ σου ρε ψυχαρα!!!Ρε τι εκανε ο φωτσης σημερα;;8O8O8O Οι κουπες ειναι αμετρητες παναθηναικε!!!

να δώσουν στο φώτση το πρωτάθλημα να το πάρει σπίτι του. του ανήκει δικαιωματικά. mvp των τελικών και τα ρέστα…
κατά τα άλλα, η φετινή σεζόν θα μνημονεύεται ως αυτή που ο καλάθης έγινε άντρας. για ποιο next big thing του ελληνικού μπάσκετ μιλάμε? συμβαίνει τώρα.

μεγάλη ομάδα παιδιά. μεγάλη.

Ό,τι λέει το παλιοχιπστέρι.
Δε θυμάμαι καλύτερο ματς του Αντώνη με την ομάδα. Έπρεπε να σηκώσει αυτός το Κύπελλο.
Συγκινητικός επίσης ο Μάικ, έκανε τα πάντα στις ρακέτες, μόνο καρδούλες.
Αν δεν ήταν και τα γνωστά ζώα στο τέλος θα ήμουν πολύ πιο χαρούμενος απόψε.

Με 5/17 σουτ δεν συμβαίνει ακόμα (για Καλάθη) αλλά θα συμβεί σύντομα :stuck_out_tongue:

Αυτό.

Πριν κανα 20 λεπτο γυρισα σπιτι, ειμαι ακομα σε υπερενταση!!!

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ???

Επειδη δεν εχω δει τιποτα, οι αλλοι παλι για διαιτησια λενε???

Επισης χοψωνιδη δε σε χαλασε ε???

φωτσης απιστευτος, μαλλον η καλυτερη εμφανιση του στον ΠΑΟ, επιθετικα.

καλαθης μικρος θεος, δεν ειναι λιγο να παιζεις ολο τον 4ο τελικο μονος σου πλεη, και να κρατας την ομαδα, μακαρι να μεινει πολλα χρονια στην ομαδα

νταξ, τι αλλο, ο γαυρος ειναι πλεον επικος λουζερ, αδυνατω να φανταστω πως μπορει να παρει πρωταθλημα εβερ

αυτα που εγιναν μετα ηταν επιεικως αθλια, θελανε τα χουλιγκανια τα δικας μας να παρουνε ρεβανς για το καραισκακη?? ζωα παντου

αντε και του χρονου

Μεγάλη μαγκιά να μπεις στο γήπεδο να χτυπήσεις αθλητή και να βρίζεις γυναίκες αθλητών της ομάδας σου.
Πόσο πάτο πια με αυτά τα ζώα και το στρατό των παραγόντων.
Κρίμα για αυτή την ομάδα και τα φετινά της κατορθώματα.

Θεωρώ ότι χάθηκε μεγάλη ευκαιρία χθες και εμείς να φανούμε μάγκες και να ξεκινήσει από κάπου η πραγματική τιμωρία των ομάδων. Αφού τίποτα δεν κρινόταν οριστικά (υπηρχε κι άλλο ένα παιχνίδι) έπρεπε έστω και 3’’ πριν τη λήξη να διακοπεί το παιχνίδι εις βάρος μας, αν όχι με πρωτοβουλία, σίγουρα με την συμφωνία του ΠΑΟ. Και να παίζαμε το πρωτάθλημα στο ΣΕΦ. Ούτως ή άλλως και εκεί θα το παίρναμε, και πάλι πρωταθλητές θα ήμασταν και θα βγαίναμε και από πάνω.

Του χρόνου μάλλον θα το κάνουμε, αφού πρέπει και ο Ομπράντοβιτς να βρει και κάποια πρόκληση τώρα που πήρε το πρωτάθλημα με μειονέκτημα έδρας και χωρίς Διαμαντίδη στον τελευταίο αγώνα. :stuck_out_tongue:

Έχεις την παραμικρή φαντασία τι θα γινόταν στο ματς της Τετάρτης μετά τα χθεσινά και με το παραμικρό “λάθος” σφύριγμα των διαιτητών;
Για αυτό λέω καλύτερα που τέλειωσε χθες η σειρά.
Από την άλλη, αυτό που λες για διακοπή του ματς εις βάρος μας δε θα γινόταν ποτέ σε ένα χώρο (ή κοινωνία) που ο καθένας κοιτά την πάρτη του και δεν αναλαμβάνει το κόστος μιας ορθής κίνησής του. Μακάρι δηλαδή.

Αν είχε γίνει διακοπή στο ΟΑΚΑ θα γινόταν διακοπή και στο ΣΕΦ. Παρωδία τελικών θα μου πεις, αλλά δε μας αξίζει και κάτι καλύτερο ως θεατές. Πάντως μία τέτοια κίνηση θα πρέπει να την περιμένουμε από κάποιον που είναι χορτασμένος από τίτλους και έχει και την ανωτερότητα να πει ότι εγώ θα κερδίσω το πρωτάθλημα ακόμα και έτσι. Δεν μπορείς να το περιμένεις από τον Ολυμπιακό και είναι λογικό αυτό. Γι αυτό ξαναλέω, κάποια στιγμή πρέπει να γίνουν τέτοιες κινήσεις, από τον ΠΑΟ τις “περιμένω” και χθες ήταν μεγάλη ευκαιρία έχοντας αποδείξει αγωνιστικά ότι πήρες το ματς να έχεις και μία ηθική νίκη χωρίς μάλιστα να χάσεις όλες σου τις ελπίδες για τίτλο.

Δεν προσπαθώ να το δω ρομαντικά, προσπαθώ να το δω marketing-ίστικα

Χτες έπεσε η μεγαλύτερη φάπα όλων των εποχών. Εμείς είχαμε προειδοποιήσει πάντως.

:lol::lol::lol: ωραιος!!!

Αναλυτικά, ο Παύλος Γιαννακόπουλος μίλησε για:

[B]-την κατάκτηση του πρωταθλήματος μπάσκετ:[/B] «Τα συγχαρητήρια ανήκουν στην ομάδα. Αισθάνθηκα τρομερά ευτυχισμένος για την επιτυχία της ομάδας και τη μεγάλη αγάπη που έδωσε ο κόσμος του Παναθηναϊκού στην ομάδα μας. Ήξερα ότι η ομάδα είναι μια οικογένεια και όλοι προσπαθούν για το καλύτερο, αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα να έχει η χρονιά αυτή την εξέλιξη και να πάρουμε το πρωτάθλημα Ελλάδας και Ευρώπης. Είμαστε όλοι μια αγαπημένη οικογένεια. Η διοίκηση, οι παίκτες και η τεχνική ηγεσία. Το μυστικό είναι στο κλίμα που υπάρχει στην ομάδα. Καθένας που έρχεται απορροφάται από το σύστημα και το σύνολο προχωρά».

[B]-τα επεισόδια σε βάρος παικτών του Ολυμπιακού:[/B] «Είναι απαράδεκτα αυτά τα πράγματα. [B]Α-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕ-ΚΤΑ.[/B] Ο αθλητισμός είναι για να ενώνει τους ανθρώπους κι όχι να τους χωρίζει. Λυπάμαι που δεν το πήρα χαμπάρι για να κατέβαινα πρώτος εγώ και να γινόμουν ανθρώπινη ασπίδα. Όλοι οι αθλητές είναι το ίδιο πράγμα για μένα. Αυτά τα γεγονότα τα καυτηριάζαμε και τα καυτηριάζουμε. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Μόνο αν εφαρμοστούν οι νόμοι θα λυθεί το πρόβλημα. Δεν είναι δυνατό να συλλαμβάνεται οποιοσδήποτε και την επόμενη μέρα να είναι ελεύθερος. Όποιους πιάνουν, θα πρέπει να τους βάζουν[B] 5-10 μέρες φυλακή[/B]:lol: για να τους γίνεται μάθημα».

[B]-την πρόθεσή του να αποχωρήσει από την ΚΑΕ: [/B]«Έχουμε κουραστεί τόσο πολύ που ψάχνουμε να βρούμε τρόπο να αποχωρήσουμε από τον Παναθηναϊκό. Σαράντα χρόνια κούρασης δεν πληρώνονται με τίποτα. Αν βρούμε θα είμαστε ευτυχείς. Δεν έχει σχέση η ΠΑΕ με την ΚΑΕ. Στην ΠΑΕ υπάρχει μία μεγάλη ομάδα επιχειρηματιών. Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός είναι μία ατομική, μία οικογενειακή επιχείρηση που προσπαθούμε να διατηρήσουμε στα πλαίσια εκείνα που θα μπορέσουμε να προχωρήσουμε κανονικά».

[B]-το ενδεχόμενο παραχώρησης του ΟΑΚΑ στον Παναθηναϊκό:[/B] «Δεν νομίζω πως θα βρεθεί κάποιος από οποιαδήποτε κυβέρνηση για να δώσει ένα μεγάλο έργο να το εκμεταλλευτεί η α? ή η β? ομάδα. Ξέρετε ότι ορισμένες φορές το χειμώνα δεν είχαμε πετρέλαιο για να ζεσταθεί η ομάδα και ψάχναμε τρόπο να ζεστάνουμε τους αθλητές; Το ελληνικό κράτος, που έχει τόσα έξοδα, θα πρέπει να δώσει έμφαση στον αθλητισμό και να βοηθήσει τη νεολαία να βρει το δρόμο της».

[B]-την κατάσταση της υγείας του:[/B] «Είμαι καλά».

τι πρόβλημα υγείας έχει?

Ε 800 ετών είναι όλο και κάτι θα είχε :stuck_out_tongue:

Ξέρετε ότι ορισμένες φορές το χειμώνα δεν είχαμε πετρέλαιο για να ζεσταθεί η ομάδα και ψάχναμε τρόπο να ζεστάνουμε τους αθλητές;

Για αυτό ρε έπαιζε στοίχημα ο γιος του :stuck_out_tongue: