Παναθηναϊκός

Με λες ουφο, εξωγηινο ή απλα σου αρεσαν οι Πυλες του ανεξηγητου με τον Κωστα Χαρδαβελλα?

Αυτα ομως που γινονται στον Παναθηναικο ειναι μονο για εξωγηινους .

Την περίπτωση να τους τρόλλαρα δεν την σκέφτηκες ξέρω γω, οκ… :stuck_out_tongue: Πάντως ήσουν ο ΜΟΝΟΣ που τσίμπησες και δεν είσαι καν αρης

για το θέμα βρύζα τώρα… Εσύ εμφανίζεσαι ως σίγουρος ότι του κάνανε νταηλίκια και απειλές τα μέλη του συνδέσμου της ΝΥ, χαχαχχ αυτό μόνο λέω

Με τον Σπάθα δεν σας είχε βιάσει ο Άρης και στο 2-0 σας απέβαλε άδικα 2-3-5 ξερωγώ παίxτες;Δηλαδή ήσασταν έτοιμοι να το γυρίσεται και δεν το κατάλαβα;Αυτή είναι η ένσταση ή ότι σας αδικούσε σε όλο το παιχνίδι;Να καταλάβω και γω ο καήμενος.

βρε δεν εμφανίζομαι σιγουρος ούτε για το πως με λένε…αλλά το πιστεύω οτι μπορεί να κάποιος να κάνει αυτά που είπα, το πιστεύω…μάλλον δεν έχω μυαλό…

*είναι γεγονος ότι τσιμπάω πολύ εύκολα…

[B]drenie[/B] λεω οτι είμαι ανεξήγητο φαινόμενο με αυτά που λέω…και φυσικά δεν σε λέω ουφο…

*σκατά…! απο το ίντερνετ, ούτε να μαλώσεις μπορείς, ούτε να κάνεις πλάκα…

Οι κόκκινες κάρτες ήταν το λιγότερο, μάλλον υπερβολή κι όλας(κυρίως για να χάσουν κι άλλο ματς, ειδικά ο Βιερίνια)… Το θέμα ήταν ότι μας δίνανε αβέρτα ξύλο, δεν έδινε τίποτα, και όταν εμείς τους ακουμπούσαμε αμέσως σφύριζε φάουλ(εκτός και αν είχε πλεονέκτημα ο άρης βέβαια). Με αυτόν τον τρόπο, δεν γινόταν να βγούμε στην επίθεση και είχαμε κλειστεί με τα συνεχή στημένα, στα καρέ μας.

[B][SIZE=“3”]ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΕ !![/SIZE][/B]

>> [SPOILER]

:lol2::lol2::lol2:[/SPOILER]

τρολλ alert…χαχαχα

Μεγάλος Γεωργίου κάνει μεγάλες δηλώσεις για τον ΠΑΟ

:lol::lol::lol::lol::lol:

Νταξ απιστευτο κουρκουτι και τρελο γελιο με αδαμιδη

Μαγκες μαλλον ο τζιμπριλ την κανει για Λατσιο λενε οτι θα κανει και αποχαιρετιστηριο παρτυ [-X Κριμα αλλα αφου δεν υπαρχει διοικηση και καποιο πλανο για την ομαδα φετος τι να κατσει να κανει;;;Ποιος να τον κρατησει;;;Δυστηχως μονο ο κοσμος δεν μπορει εξαλλου καναμε τα παντα!!!

Μπορούμε να πάμε στο πάρτυ! :vibrate:

BOOM…

http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=97433

Χρέος μας πλέον είναι να σωθεί η χώρα. Η ομάδα αργά-γρήγορα θα βρει το δρόμο της. Και το έχω ξαναπεί, αντοχές ο κόσμος με όλα τα εργασιακά και κοινωνικά που συμβαίνουν γύρω του δεν έχει για να ασχοληθεί με τον Παναθηναϊκό. Το 08 ήταν η μεγάλη ευκαιρία. Κάτι τα μισόλογα και οι μπινιές των παλιών, κάτι η διστακτικότητα των μεσόκοπων μας έφεραν εδώ. Δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή κατά τη γνώμη μου επιχειρηματίας που θα δώσει πάνω από 15-20 χαρτιά για τη παε+παιανία, δείτε τα πράγματα ρεαλιστικά, Ούτε η μοσχαροκεφαλή στους απέναντι θα ξαναχαλάσει στον αιώνα τον άπαντα πλέον τα χρήματα που χάλασε πέρσυ, ανεξάρτητα απ’ το αν παίρνει τίτλους.

ΟΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΑΥΡΙΟ…

So long and thanx for all the fish then…

Λιγο πολυ μετα της δηλωσεις που ειχε κανει ο παυλος οτι κουραστηκαμε το περιμενα οτι θα γινει αλλα οχι σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.Για να δουμε!!!

Πόλεμος μεταξύ οπαδών της Λάτσιο και του Παο

http://www.gazzetta.gr/article/item/202248-polemos-gia-sise-sto-facebook

Αλλά καλύτερα να πάτε κατευθείαν στην πηγή όπου υπάρχει τρελό γέλιο. Οι οπαδοί του Παο την έχουν πέσει στην σελίδα της Λατσιο στο φεισμπουκ και γίνεται πραγματικά χαμός, θες μια βδομάδα να τα διαβάσεις όλα :lol:

http://www.facebook.com/pages/SS-Lazio/26955219333

ευτυχως μπορω να τα δω χωρις να εχω facebook

ενας ιταλος εγραψε “Ελληνική ζηλιάρης”

Οτι και να κανουμε ο τζιμπριλαρος την εχει παρει την αποφαση του και δυστυχως θα μας αφησει [-X

έπος οι διάλογοι μεταξύ λατσιάλι και βάζελων.
crimson έχεις γράψει και εσύ εκει μέσα?:stuck_out_tongue:

οχι…σιγα μην κάτσω να ασχοληθώ…εδω μέσα που είμαστε 5-6 “γνωστοί” και δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε, οχι στο facebook με τον καθε πικραμένο…

*ασε που δεν ξέρω πως να πικάρω τους πρασινους…δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό.

[B][I]Angel Cisseletoninistzorvas[/I][/B]
[I]YOU ITALIAN STUPID FANS WILL NEVER LOVE YOUR TEAMS AS WE DO [B][U]HEAR[/U][/B] IN GREECE AND YOU WILL NEVER SING LOUDER AND PROUDER THAN US… PUT IT WELL IN YOUR MINDS…[/I]

do you have weather for a coffee :stuck_out_tongue: