Παναθηναϊκός

“Υπάρχει μπάσταρδοι πιπίλισμα κρουνός”.

θελω να δω μετα την Σισε εποχη ποιον θα φερουν για να
τον αντικαταστησουν.Ως τωρα ουτε μια μεταγραφη να πουν
γιατι περιμενουν να πουλησουν.Εδω και χρονια προσπαθουν να
πουλησουν και τελικα τους δινουν δανεικους.
Αντε να δουμε!

Περιμένεις κάποιον ισάξιο;Εγώ λέω να μην ασχοληθώ ούτε για την πλάκα μου φέτος

Γιατί ρε, μπορεί να πάρετε τον Μήτρογλου.

Σέστηκα.
Καλά και στο γαύρο δε βλέπω κάτι ιδιαίτερο.Γενικά θα φάμε καλά όλοι στην Ευρώπη φέτος.

Σωστός, και θα λέμε ότι μαζί τα φάγαμε :!:

Κανείς από όσους κατάθεσαν για την υπόθεση με τον γιο παράγοντα που στοιχημάτισε εις βάρος της ομάδας του, δεν αποκάλυψε το όνομά του, σύμφωνα με πληροφορίες του gazzetta.gr! Πλέον η έρευνα θα συνεχιστεί μέσω Μαλαισίας!

15 άτομα.!χαχαχα…πάμε για άλλα…

:lol::lol::lol: ωραιος ο crimson!!!

[B]Από κει και πέρα, όπως μετέδωσε ο NOVA ΣΠΟΡ FM στην ΓΑΔΑ βρίσκεται [U]γιος μεγαλοπαράγοντα[/U] που ενδεχομένως να σχετίζεται με συγκεκριμένο παιχνίδι, δηλαδή αυτό της Ξάνθη με τον Παναθηναϊκό το 2008.[/B]

[SPOILER]Ο Αχιλλέας Μπέος κατηγορείται για στοιχηματική απάτη, ξέπλυμα χρήματος και συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση, συνελλήφθη και αύριο πάει για να απολογηθεί στον εισαγγελέα! Επίσης υπάρχει σύλληψη μάνατζερ που έχει απασχολήσει και κατά το παρελθόν τις αρχές αλλά και σύλληψη γνωστού οπαδού!

[B]Χρησιμοποιήθηκαν σούπερ μέσα[/B]

Η αστυνομία για να φτάσει στον εντοπισμό αυτών των ατόμων χρησιμοποίησε όλα τα μέσα που είχε στη διάθεση της. Υπήρχε συνδρομή της ΚΥΠ, ενώ ενεργοποιήθηκε για την υπόθεση και ο σούπερ κοριός που χρησιμοποιεί η αντιτρομοκρατική για την εξάρθρωση των τρομοκρατικών οργανώσεων καθώς έχει τη δυνατότητα να παρακολουθεί χιλιάδες τηλεφωνικές συνομιλίες και να τις καταγράφει[/SPOILER]

Γιος μεγαλοπαράγοντα είναι και ο γιος Ψωμιάδη που αναφέρεται στο άρθρο.

ναι αλλά πριν έλεγε και γιος μεγαλοπαραγοντα του μπασκετ και τώρα έχει αφαιρεθεί…γκουχου γκουχου…

*ε οχι και μεγαλοπαραγοντας ο μακης.,

χαχα…αμα κάνεις ενα search υπάρχει η είδηση και όταν μπαίνεις εχει εξαφανιστεί η αναφορά…

!!!

Γιατί προσπαθούσα να βρω αυτό που έχεις στα bold και δεν το έβρισκα πουθενά!

γιατι εχει γίνει edit 6 φορές εως τώρα.!! ηταν εκει που τώρα εχει τα ονόματα…

*ελπιζω να μην νομίζεις οτι το έβγαλα απο το μυαλό μου…!!

To gazzeta για λίγη ώρα το έγραφε. Επιβεβαιώνω

το έβαλαν τώρα εδω

Οι συλληφθέντες πέραν του Αχιλλέα Μπέου είναι μεταξύ άλλων γιος μεγαλοπαράγοντα ομάδας της Σούπερ Λίγκας, μεγαλομέτοχος, αλλά και πρώην πρόεδρος αθηναϊκής ομάδας της Football League, προπονητής ομάδας της Football League και δύο μπουκ. Δύο εκ των συλληφθέντων [B][U]φέρονται να εμπλέκονται με συμβόλαιο θανάτου του Γιώργου Δαλούκα,[/U][/B] μετά τις καταγγελίες του Βολιώτη διαιτητή.

Από τους συλληφθέντες, ο Αχιλλέας Μπέος, ο γιος μεγαλοπαράγοντα ομάδας της Σούπερ Λίγκας και ο μεγαλομέτοχος αθηναϊκής ομάδας της Football League ελέγχονται και για τα τρία κακουργήματα (στοιχηματική απάτη, ξέπλυμα χρήματος και συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση). Οι υπόλοιποι έξι συλληφθέντες ελέγχονται μόνο για στοιχηματική απάτη και ξέπλυμα βρώμικου χρήματος.

Στους προσαχθέντες συμπεριλαμβάνονται πρόεδρος ομάδας της Football League, [B][U]γιος μεγαλοπαράγοντα του μπάσκετ[/U][/B], ένας διάσημος μάνατζερ, ένας προπονητής της Β΄ Εθνικής και αρκετοί ποδοσφαιριστές.

συμβόλαια θανάτου και εμείς κάθε κυριακη αναρωτιόμαστε αν ειναι τόσο κακοί οι διαιτητές…

ο Φερειρα μιλησε με Νουνο Γκομεζ και θελει να ερθει
ειναι και ελευθερος.
αν ερθει πιστευεται οτι κανει για την ομαδα?

Καλος παιχτης αλλα ειναι 34 χρονων ρε φιλε κατα την γνωμη μου οχι καλυτερα να φερει καποιον αρκετα νεοτερο

Εξαιρετικός παίκτης με μόρφωση και κουλτούρα…δεν είναι τυχαίο ότι διαβάζει Ζοζέ Σαραμάγκου:):!:

και εγω διαβαζω…θα παίξω στον παναθηναϊκό?? αμα ειναι κρατήστε μια θέση δεξι μπακ που μου αρέσει κιόλας.