Παναθηναϊκός

Απο τον Σειταριδη αποκλειεται να εισαι χειροτερος οποτε δικη σου η θεση!!!

ε τώρα γιατί με βάζεις δίπλα απο παλαίμαχους? εγω παίζω και αύριο αμα λάχει.!

Γιατί φεύγει ρε ο Φωτσάρας γιατί γιατί;
Ενα γαμημένο ραντεβού δεν κανονίστηκε, για τον παίκτη που πήρε τον τελευταίο τελικό μόνος του.

Γιατι δεν εχει μιλησει κανεις μαζι του απο τη διοικηση, που ασχολειται μαλλον μονο με την πωληση της ΚΑΕ.
Αυριο ειναι η συναντηση Ζοτς - Αφων. Να δουμε αυριο.

Παντως τα χοντρα παλουκια θα ερθουν απο του χρονου αν παει ετσι το πραγμα…

Ευτυχως φετος πηγα σε ολα τα ματς της τριφυλλαρας και ειδα απο κοντα την ομαδαρα. Παλι εκει θα ειμαστε, εννοειται, αλλα κατι μου λεει πως δεν θα ειναι ιδιες οι συνθηκες σε καναδυο χρονια…

Δυστηχως και εγω αυτο πιστευω φιλε μου απο την στιγμη που οι γιαννακοπουλοι αποφασισαν να δωσουν την καε αυτοματα αρχισε και ο προβληματισμος σε ολους μας γιατι ενα μονο ειναι σιγουρο οποιος και να παρει την καε την τρελα του γιαννακοπουλου να ξοδευει ενα καραβι ευρω για την αρρωστεια του και την αγαπη του για την ομαδα δεν θα την εχει!!!Για να δουμε σημερα τι θα πουν με τον ομπραντοβιτς και βλεπουμε.

Το διοικητικό μπάχαλο στον ερασιτέχνη Παναθηναϊκό οδήγησε εκεί που όλοι απεύχονταν αλλά και περίμεναν! Στην? λύση πρωτοδικείου!Απόφαση-μαύρη σελίδα στην ιστορία του συλλόγου!

Για ακόμη μια φορά και μετά την Γ.Σ της Πέμπτης δεν προέκυψε κάποιο ψηφοδέλτιο να ηγηθεί του ερασιτέχνη και έτσι πλέον το πρωτοδικείο είναι αυτό που θα ορίσει την νέα διοίκηση του Παναθηναϊκού. Η απόλυτη ξεφτίλα δηλαδή για έναν τόσο μεγάλο και ιστορικό σύλλογο.

Οι οργανωμένοι που ήταν παρόντες στην συνάντηση ζήτησαν να? συντηρήσουν αυτοί κάποια τμήματα, αλλά τους γνωστοποιήθηκε ότι από την στιγμή που δεν υπάρχει διοίκηση δεν είναι δυνατό κάτι τέτοιο. Το κλίμα είναι βαρύ και δεν ήταν λίγοι όσοι έκαναν λόγο για μαύρη σελίδα στην ιστορία του συλλόγου!

Μετά τη χώρα, χρεοκοπούν και οι σύλλογοι. Λογικό νομίζω. Όσο πιο βαθιά βυθίζεται η χώρα και η κοινωνία στη βία και στο χρέος, τα ίδια θα συμβαίνουν με γεωμετρική πρόοδο και στον αθλητισμό. Όταν μέσα στη χρονιά προσπαθούσα να “δικαιολογήσω” κάπως τα επεισόδεια κάτω απ την οικονομική κατάσταση, κάποιοι πέσανε να με φάνε. Ανέκαθεν γινόντουσαν επεισόδεια, απλά φέτος με όλα τα προβλήματα που μαστίζουν τον κόσμο ξέφυγαν και εννοείτε πως δεν χαιρόμουν γι αυτό. Πλέον πέρασαν στον ίδιο υπερθετικό βαθμό σε όλα τα κοινωνικά στρώματα, πέρα απ’ τους οπαδούς. Υπό άλλες συνθήκες, για να συνοψίσω, μετά από μια τέτοια είδηση, δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ. Πλέον δε μου καίγεται καρφί. Πρώτα πούτσα στα κρατικά σκυλιά και στους φασίστες και μετά όλα τα άλλα.

τελικα εκλεισε στη Μπαρτσα ο Φωτσης?
γιατι να μην τον κρατησουν?
κρατησε τον Τεπιτς που δεν εδειξε τπτ φετος

Γιατί; Μπορούν να τους κρατήσουν πλέον. Αν όντως την κάνουν και οι Γιανακόπουλοι ποιος θα τα σκάει;

ελα ντε
αντε να δουμε τι θα γινει
ο Ομπραντοβιτς θα βραβευτει ως ο καλυτερος προπονητης φετος
στην Ευρωλιγκα

Οι οπαδοι κατα την αποψη σου, πρεπει να βγαλουν στο γηπεδο αποψη γι αυτα που γινονται??

Τόσα χρόνια τι κάνουν δηλαδή. Μέχρι και δέσιμο, όπως και άλλοι, έχω φάει αδελφέ επειδή σήκωσα πανί με την άποψή μου για την ΠΑΕ. Δεν το λέω ούτε για να παινευτώ, ούτε τίποτα. Επίσης έτρεξα από τους πρώτους να κάνω εγγραφή ερασιτέχνη, όταν το επέτρεψαν. Κάποια στιγμή μοιραία, συνυπολογίζοντας τη γενικότερη κατάσταση, επέρχεται η κούραση και η αηδία. Όταν προσπαθείς να ξυπνήσεις τόσους και τόσους, να έχουν σωστή νοοτροπία και άποψη και μια γαμημένη φορά τους χρειάζεσαι να σε υποστηρίξουν επειδή εσένα οι απόψεις και η αγάπη σου για την ομάδα είναι πιο extreme και αντιμετωπίζεις πρόβλημα και εισπράτεις μόνο αδιαφορία, διαολοστέλνεις. Τουλάχιστον στο μέτρο που μπορούσα να κάνω πράγματα, τα ‘κανα, την συνείδησή μου την έχω ήσυχη. Οι υπόλοιποι ας κοιτάνε να πάνε με καμιά μουράτη γκόμενα σε ευρωπαϊκό παιχνίδι, μπας και τους αφήσουν να τη γαμήσουν απ’ το κώλο για πρώτη φορά στη ζωή τους και ας παίζουν παλαμάκια ή ακόμα χειρότερα να σκάνε μόνο για μπάφους και να βρίζουν τους ραίους. Είναι αρκετοί στη φάση αυτή. Επίσης επειδή δεν είμαι άνοιωθος και έχω κάπως αυξημένα κοινωνικά αντανακλαστικά, τη δεδομένη περίοδο, ο Παναθηναϊκός περνά σε δεύτερη για μένα μοίρα.

υγ. Δεν υπάρχει ένας μάγκας λεφτάς να πάρει τον ερασιτέχνη. Ούτως ή άλλως, αν εξαιρέσουμε ένα μικρό κομμάτι οργανωμένων που ξέρει τι του γίνεται, ως κόσμος πάντα αφ’ υψηλού τι βλέπαμε. Οπότε και όσοι από αυτούς γίνανε λεφτάδες και δεν προέρχονταν από οργανομένο συνειδητοποιημένο κομμάτι, φλώροι και μαλάκες είναι. Στο διάολο όλοι, με πρώτο προεξάρχοντα το ΔΠΓ και κατόπιν α/α και αυλικούς. Μουνόπανα.

Τελικα οι γιαννακοπουλοι θα μεινουν για αλλον ενα χρονο στο τιμονι της καε αφου δεν εχει βρεθει ακομα ο καταλληλος αγοραστης αλλα με εξαιρετικα μειωμενο μπατζετ οπως ειπαν.Απο της δηλωσεις του ο ομπραντοβιτς παντως δεν εδειχνε και πολυ ευχαριστημενος!!Κατα τα αλλα ντροπη που δεν βγηκε ενας μπροστα απο τους παναθηναικαρες και η μανα του λοχου παει σε λυση πρωτοδικειου [-X

Εγω για το οσα γινονται σε κοινωνικο επιπεδο αυτη τη στιγμη μιλησα. Κατα τα αλλα συμφωνω μαζι σου!

katse na xekinhsei prwta gt etsi opws paei me tosh vrwmiap vghke EPITELOUS sth fora den to vlepw na sunexizetai gt eipane an den xevromisei to susthma no mpala fetos…g na doume…

ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΟΜΟΘΡΗΣΚΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ, ΓΑΜΩ ΤΟ ΤΖΙΓΓΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΠ, ΨΟΦΟ ΡΕ ΜΟΥΝΑΡΕΣ,

15 χρονια απο την ζωη μου τα περασα εκει μεσα!!!Να ειστε καλα ρε μαγκες!!!Mad boys since 1988!!!Mad dreams never die.

Mας έδιωξαν απ΄ το γήπεδο. Στο διάολο όλοι τους. Ο Παναθηναϊκός ανήκει στο λαό του.

Αυτο ακριβως

γενικα καταστρεφουν την ομαδα
ουστ
να φυγετε
να πατε αλλου λαμογισ