Παναθηναϊκός

Σκατά κι εδώ, ισοπέδωση, μηδενισμός, σαπίλα, χάος. Όλα μαύρα σήμερα γαμώ τη Μαύρη Αράχνη της Ακτής Ελεφαντοστού.

Σημερα στης 19:00 η ομαδα δινει το πρωτο φιλικο στην αυστρια με την λεχ ποζναν και το δειχνει το nova sports 2 για οποιον ενδιαφερεται.Εγω παντως λεω να το δω :slight_smile:

Χαράς το κουράγιο σου. Γενικά φέτος γήπεδο θα έχει μόνο για τσο+λο .± Στα παπάρια μου αν επηρεάζεται η ομάδα, όσο δε βάζει τη τζίφρα του ο αυτιστικός για μεταβίβαση της παε (καθώς ο βαρδής τα έχει βρει με βγενόπουλο και μένει μόνο ο υιός), τόσο θα τα ακούει ο μαριάννας γιος. Μέχρι να χαρίσει. Όσο για τα γκοτζάκια που θα τολμήσουν να γιουχάρουν τη 13 σε αυτές τις κινήσεις, η φάπα που θα φάνε θα πάει σύννεφο. Τέρμα οι ωχαδελφισμοί και οι μη ακρότητες, καφρίλες και ξυλίκια σε όλους τους μπάσταρδους…

αφου πουληθηκε ο Σισε
καμμια μεταγραφη θα κανουν η πηγαν στη τσεπουλα τους?

Απο οτι ειδα στο σημερινο φιλικο ειμασταν αρκετα καλη με τρεξιματα και καλη κυκλοφορια μπαλας.Ο φερειρα κανει καλη δουλεια στην προετοιμασια :slight_smile:

Άρα τελικά δεν είναι όλοι μαλάκες ανεξαιρέτως και να πάνε γαμηθούν γιατί αυτή τη στιγμή η χώρα είναι μπουρδέλο και μας γαμάνε τις ζωές.

Τελικά το μόνο που θέλουμε είναι καφρίλες και ξυλίκια για να φύγει ο Tζίγγερ και νάρθει ο Βγενόπουλος. :smiley:

Είσαι ιντριγκαδόρος. Ο Παναθηναϊκός είναι αστική ομάδα και πρέπει να διοικείται από αστούς. Δεν χωράει το σόβιετ εδώ. Στα παπάρια μου ο Βγενόπουλος και ο κάθε Βγενόπουλος. Κανένας λεφτάς δεν είναι τίμιος. Απ’ τη στιγμή που θέλει να ασχοληθεί και να προσφέρει ας το κάνει, για τις εξωγηπεδικές του ασχολίες δεν θα μπω ούτε ασπίδα ούτε τπτ, αν κάνει μαλακία θα τα ακούσει όπως πέρσυ με τη Μαρφίν, που και λίγα άκουσε.

Αντίο Αρχηγέ…

Για παντα στην καρδια μας!!!

Χωρις καμια δοση ειρωνιας/τρολλαρισματος μονο εμενα με ενοχλει που ο Σισε
πηγε στην Λατσιο ? Στην ομαδα που οπαδοι της εχουν κανει ουκ ολιγα σε μαυρους
παιχτες αντιπαλων ομαδων ?

Αν με ενοχλεί λέει; Φεύγεις που φεύγεις ρε καπετάνιο, πρέπει να πας και στα μουνόσκυλα;

Λοιπόν, νομίζω ότι είναι εξαιρετική περίπτωση αυτός ο Τοτσέ που λένε για τον ΠΑΟ. Όχι μόνο είναι δισύλλαβο το όνομά του αλλά τελειώνει (και μάλιστα τονίζεται) και σε “ε”. Αυτό σημαίνει ότι δε θα χρειαστεί να αλλάξουν και πολύ τα συνθήματα και θα είναι ομαλή η μετάβαση από τον Σισέ.

[SPOILER]:? Ε ρε τι τραβάμε με αυτήν την ομάδα…[/SPOILER]

Μπορούσατε και να στείλετε τον Φερέιρα και να πάρετε τον Τεννέ, με την ίδια λογική! :stuck_out_tongue:
Μάλλον θα σας ερχόταν και πιό φτηνά! :wink:

SHOW ME THE MONEYYYyYYyyY :stuck_out_tongue:

Εντάξει, εγώ μιλάω σοβαρά κι εσύ κάνεις χιούμορ. Μιλάμε για επιθετικό τώρα. Άσε που το Τεννέ ταιριάζει στη γενική μόνο ενώ το Τοτσέ είναι και στη γενική και στην ονομαστική, όπως και το Σισέ. Σε παρακαλώ αν δεν έχεις κάτι σοβαρό να πεις να μην επεμβένεις

Ελπιζω να μην ειναι αληθεια και αυτος ο τοτσε να μην ερθει ποτε στον παναθηναικο μας.Απο την αλλη ζιλμπερτο σιλβα δεν ειναι αλλα ο βιτολο ειναι καλος παιχτης και πιστευω θα βοηθησει.

:-s έ;

Τελικά τα αθλητικά θρεντς είναι τόσο “σοβαρά” που δεν σηκώνουν πλάκα;
Kαι αν ναι, δικαιούμαστε να γράφουμε οι μεν στα θρεντς των δε ή όχι;

Νομίζω οτι ο [B]mandrake[/B] κάνει χιούμορ. :smiley:

Πλάκα κάνω βρε Μιούλη. Τσ τσ τσ…

Περα απο την πλακα ο Βιτολο ειναι οντως καλος αλλα μου φαινεται σχετικα λιγος για να κραταει το κεντρο μονος του. Να δουμε ποιους αλλους θα φερουν και γενικα δεν νομιζω οτι κανεις περιμενει πολλα πραγματα.

Οσο για την μεταγραφη του Σισσε το περιμεναμε ολοι να βρει και εκεινος την υγεια του. Βεβαια υπαρχουν πιο συμπαθητικες ομαδες απο την Λατσιο αλλα τι να κανεις.

Πολυ μεγαλη απωλεια και ηταν τα παντα για την ομαδα. Αρχηγος, αθλητης, οπαδος, σταρ, ειδωλο…

Τα παιχνιδια με την Ρομα και το περσινο 2-1 με τον Ολυμπιακο απο τις κορυφαιες στιγμες που ζησαμε στο γηπεδο μαζι του.

Πραγματικα θα μας λειψει.