Παναθηναϊκός

2-2 θα τρεχουμε στο τελος

εγω παίζω με τον πόνο σας? εδώ φάγατε δεύτερο…οι παίχτες σας παίζουν με τον πόνο σας…:stuck_out_tongue:

*δεν γίνονται αυτά…και πάνω που έλεγα να το σταματήσω να δω game of thrones

πολυ χαλια ο Σιμαο , ο Σπυροπουλος και ο Βυντρα. Αυτοι εχουν πνευμονια αλλα ειναι εντελως ξυλοκοποι και εμεις ειδικα πισω πολλα λαθη.

Και απλα τελος…

ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.!! 2-3…έπεσε ο άλλος.!!#-o

[B]edit[/B]. 2-4.!! ούτε στα πιο τρελά όνειρά τους οι ξυλοκόποι…!!

αστεια πραγματα φετος

ποσο χειροτερη αμυνα θα εχουμε οταν φυγει ο boumsong?

ελα μωρη παναθα!

πραγματικα γελασα με αυτο το post!!! δεν εχει και like να σου κανω!!! :smiley:

απογοητευση [-X
κερδιζεις 2-1 και τα κανεις σαν τα μουτρα σου

ρεαλιστικος στοχος για φετος ειναι η εξοδος στο ουεφα :roll:

να το ληξει γιατι θα φαμε και πεμπτο

μα γιατι,ο κοτολετο μας ελεγε πως ανυπομονει για το ντερμπι φετος γιατι κατι μας χρωστατε και πρεπει να αποδειξετε ποσο καλυτερη ομαδα ειστε.:smiley:

Οποτε τωρα που δεν παιρνουμε την προκριση στην επομενη φαση και χανουμε τα 5 μυρια ο Βαρδινογιαννης θα μας στειλει στο πρωτοδικειο? χα χα χα!!

μια ειναι η λυση!
μπεο θεε παρε την παε8)

Όταν πέρσυ ορισμένοι φωνάζαμε είμασταν στημένοι και χρηματοδοτούμενοι. Γιατί είχαμε καμιά όρεξη να αφήσουμε τις δουλειές μας, όταν άλοι κάνανε μπάνια και να τρέχουμε να κρεμάμε πανιά κατακαλόκαιρο εναντίον των α/α και να τρώμε δεσίματα. Πέρσυ το καλοκαίρι δυστηχώς χάθηκε η ευκαιρία, αλλά οι μαλάκες προτίμησαν να αγοράσουν διαρκείας. Γιατί προ πολυμετοχικότας αγόραζαν… Δε βγάζω λάδι τους βγενοπατέρες, να ‘πα να γαμηθούν κι αυτοί, ένα γαμημένο “γιατί” το χρωστάνε… Τουλάχιστον δεν έβγαλαν λεφτά όπως κάνει ο α/α τόσα χρόνια. Ούτε φήμη πήραν, ειδικά ο βγένο αρνητική μόνο, και στη τελική στ’ αρχίδια μου τα λεφτά του. Είδαμε πάντως και δυο παίκτες ευγνωσμένης αξίας, που τιμούσαν τη φανέλα του τριφιλλιού, είδαμε το κόσμο να επιστρέφει μαζικά, είδαμε ενότητα, ένα νταμπλ, ένα αλητάμπουρα που έκανε αρκετά παιδιά ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥΣ. Γκρεμίστηκαν όλα. Ραλίστα νίκησες. Όσο σε έτσουξε εκείνο το Απριλιάτικο απόγευμα, τόσα μας τα δίνεις τώρα πίσω εσύ. Τουλούμπας τραβά μαλακία απ’ τη χαρά του τώρα. Οικογένεια και αυλικοί καλό ψόφο και καρκίνο στα παιδιά σας. Βγενοπατέρες να ‘πα να γαμηθείτε, τράκη να ψοφίσεις απ’ τη κόκα, δε σε ξεχνώ μπασταρδάκι. Οι παίκτες και ο προπονητής δε μου φταίνε σε τίποτα. Ο κόσμος ότι ήταν να κάνει το έκανε, το έχω ξαναπεί. Τώρα άλλα τον καίνε και καλά κάνει ασχολείτε με τα άλλα τα πιο σημαντικά. Όποιος συνεχίζει κι ασχολείτε με τα αγωνιστικά και τα συστηματα και τις μεταγγραφές που δεν θα γίνουν είναι απλά πουτάνας γιος και στ’ αρχίδια μου όποιος παρεξηγήσει. Η απόλυτη ξεφτύλα των διοικούντων σήμερα. Η θύρα 13 θα συνεχίσει να είναι περήφανη, αυτή μόνο έμεινε, τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

για όπιον δεν είδε το ματς, το έχει στο σκαι μετά τις 12:15…(αν και δεν ξέρω πόσοι θα θέλουν)

εγω
για να τους μουτζωσω παλι :stuck_out_tongue:

Επειδη τα νευρα μου ειναι διαλυμενα αυτη τη στιγμη ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 ΠΑΕ Π…Α ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΤΕ ΑΗΔΙΑ.Ντροπη σας ρε σιχαμενοι που καταντησατε ετσι των παναθηναικο μας να του κανουν πλακα μεχρι και οι ξυλοκοποι απο την Δανια.

Ξυλοκόποι μεν αλλά στο δεύτερο ημίχρονο το ένα γκολ καλύτερο από το άλλο ήταν.

Ναι φιλε μου αλλα πιο παλια κατι τετοιες ομαδες ο παναθηναικος της ειχε για πλακα και της κερδιζε μονο με την φανελα.

lol δεν περιμενα να βγει προφητικος τοσο νωρις…