Παναθηναϊκός

Εκει που παω να ηρεμησω διαβαζω της δηλωσεις του φερειρα και μου ανεβενει παλι η πιεση.Ημασταν καλυτεροι,παιξαμε καλα και σταθηκαμε ατυχοι #-o#-o#-oΜην παιζετε αλλο με τα νευρα μας ρε!!!

Νομίζω ότι ήταν κοινό μυστικό ότι φέτος δεν ήμασταν για επίπεδο Τσάμπιονς Λιγκ οπότε αυτός ο αποκλεισμός δε με πειράζει (η καλύτερα τον είχα ήδη αποδεχθεί). Αλλά θα μπορούσε να γίνει πιο ένδοξα, στον επόμενο γύρο, με πραγματικά καλύτερο αντίπαλο.

Κατά τα άλλα, μέσα στο όλο χάος, μήπως τελικά αυτός ο Τοτσέ δεν είναι τόσο κακός όσο νόμιζα;

Α, και μην ξεχάσω, το Σιμάο και τα μάτια μας! Μην πουλήσουμε τέτοιο παιχταρά αλίμονό μας!

Και αυτο το παραμυθι με τον τζορβα καπου πρεπει να τελειωσει.Ναι ειναι παναθηναικος ναι εχει κανει τατου με το τριφυλλι στο ποδι αλλα δεν μπορει πλεον το παιδι τι να κανουμε;;;Οτι πηγαινε μεσα εγραφε παλι.Και ο Σπυροπουλος χθες εμοιαζε με παλαιμαχο τον ειχε κανει γιο γιο ο ουτακα.Καποιοι ειναι πολυ λιγοι για να φορανε την φανελα του παναθηναικου μας.

Δεν έφτανε ο «φτηνός» αποκλεισμός του Παναθηναϊκού από την αγωνίστρια Οντένσε, οι Πράσινοι κινδυνεύουν και με τιμωρία ενός - ίσως και δύο ? Ευρωπαϊκών αγώνων.

Είναι πολύ πιθανό το επόμενο Ευρωπαϊκό εντός έδρας παιχνίδι του Παναθηναϊκού να γίνει χωρίς φιλάθλους, αφού κάποιοι θερμόαιμοι οπαδοί της ομάδας δεν κατάφεραν να συγκρατήσουν την απογοήτευσή τους μετά το τρίτο τέρμα της Οντένσε και άναψαν φωτιές στο πέταλο.

Επίσης, εκτοξεύτηκαν μπουκάλια, ενώ στο γκολ του Πετρόπουλου πετάχτηκε μία φωτοβολίδα με στυλό κατά του Βέσελς. Δυστυχώς για τον Παναθηναϊκό, όλα αυτά έχουν καταγραφεί από τον παρατηρητή του αγώνα, και από τη στιγμή που ο Παναθηναϊκός είναι υπότροπος έχοντας ήδη τιμωρηθεί με μία αγωνιστική με αναστολή, το πιθανό σενάρια είναι εκείνο που λέει ότι τουλάχιστον το επόμενο παιχνίδι θα γίνει κεκλεισμένων των θυρών.

Αν συμβεί αυτό, θα φέρει σε δύσκολη θέση τους Πράσινους, αφού το ματς θα είναι για τα προκριματικά του Γιουρόπα Λιγκ και ο Παναθηναϊκός θα στερηθεί τόσο τη συμπαράσταση του κόσμου του, όσο και τα έσοδα από τα εισιτήρια, αφού ίσως το όνομα του αντιπάλου - που θα γίνει γνωστό την Παρασκευή - μπορεί να έφερνε αρκετό κόσμο στο γήπεδο.

Ποτε έγιναν αυτά που λέει το άρθρο? δεν έδειξε κάτι…

Δεσύλλας, πριν μια εβδομάδα:

Ανάπτυξη. Στα τελευταία φιλικά η λέξη αυτή ήταν άγνωστη για τους παίκτες του Παναθηναϊκού. [B]Στη Δανία, παρατηρήθηκε βελτίωση και για πρώτο επίσημο παιχνίδι μπορούμε να πούμε ότι σ? αυτόν τον τομέα οι «πράσινοι» ήταν θετικοί.[/B] Η μπάλα κυκλοφορούσε, [B]υπήρχε ένα σχέδιο για ανάπτυξη από τα πλάγια[/B] και αν υπήρχε κι ένας κανονικός δεξιός χαφ, ο Παναθηναϊκός δεν θα ήταν? μονόπαντος.

Και σήμερα:

Ο Παναθηναϊκός δεν είναι ομάδα. [B]Κανένα επιθετικό σχέδιο δεν υπάρχει, όπως δεν υπήρχε στη Δανία[/B] και πολύ περισσότερο πέρυσι. Βασίζεται περισσότερο στις ατομικές πρωτοβουλίες ορισμένων παικτών και στη βραδιά που θα βρεθούν. Στη Δανία ήταν ο Λέτο και ο Κατσουράνης, χθες ήταν ο Νίνης. Καλά όλα αυτά, διότι χρειάζονται. Δεν μπορείς, όμως, να βασιστείς μόνο στο ταλέντο του οποιουδήποτε παίκτη και να μην έχεις ένα σχέδιο ανάπτυξης και αναχαίτισης του αντιπάλου.

:dunno:

Πρέπει να θεωρεί στ’ αλήθεια ότι απευθύνεται αποκλειστικά σε ηλίθιους.

Για μένα ο ΠΑΟ αποκλείστηκε κατά 50% στο γκολ που έφαγε στο 90’ στη Δανία. Κι αυτό όχι για κάναν άλλο λόγο, αλλά γιατί φανέρωσε ότι μάλλον δεν υπήρχε καμιά κάψα να περάσουν έστω την Οντένσε. Παρουσιάστηκε τρομακτικά ανέτοιμος για να παίξει επίσημο αγώνα σε αντίθεση πχ με τον (ποιοτικά χειρότερο τότε) Ολυμπιακό του 2009 που είχε μοναδικό στόχο (εξ’ ου και η πρόσληψη Κετσπάγια) την είσοδο στους ομίλους.

Έτσι για να κάνουμε και λίγο καζούρα στα αδέρφια μας τους παναθηναικούς
Καλή επιτυχία στο Europa:D

Ευχαριστούμε. Στην καλύτερη για σας περίπτωση, θα τα πούμε εκεί.

μην τον υποτιματε τοσο τον θρυλο φετος,ειναι πιο δουλεμενη ομαδα απο αλλες φορες που πηγαιναμε ευρωπη ξεβρακωτοι.

Εγώ πάντως θα ήμουν τρισευτυχισμένος εάν τερματίζαμε 3οι στον όμιλοι και τύχαινε να αντιμετωπίσουμε βάζελο στο γιουρόπα.

αν γινεται να πεσουν δυο ομαδες απο την ιδια χωρα τοσο νωρις,εννοειται οτι θα γουσταρα και εγω8)

Φιλιά στα μούτρα.

Η μια πιθανη αντιπαλος ειναι η Μακαμπι Τελ Αβιβ!!! Τελεια μπορουμε με λιγη τυχη να αποκλειστουμε και απο αυτους !!!

Βασικά και χωρίς τύχη μπορούμε να αποκλειστούμε από όλους τους πιθανούς αντιπάλους, μην ανησυχείς

Ναι σιγουρα απλα σκεφτομαι τι λεγαμε στους Ολυμπιακους για ομαδα μπασκετ κτλ και τωρα μπορουμε χαλαρα να κανουμε κατι πολυ χειροτερο. Περιμενω στοικα το τελος…

Λες και το’ξερα!!! χα χα χα χα!!! αντε και σε καλη μερια!!

lol περασετε ή δεν περασετε την μακαμπι, προβλεπω επικα εξωφυλλα.

Ω ναι!!! Θα πεσει πολυ γελιο . Ελπιζω να μην πεσει και πολυ ξυλο. Ψηνεσαι να ανταλλαξουμε Κονσταντζο με Τζορβα?

Όχι :!:

Καλα τοτε σας τον χαριζουμε εμεις μαζι με Σαρριεγκι και Σπυροπουλο.

χαχαχαχα! γκουμας και φυσσας φανταζουν οαση αυτη τη στιγμη ε?

Γαμησε τα φιλε μου. Ολοι μοιαζουν με οαση αυτη την στιγμη. Εχω την αισθηση οτι θα περασουμε 2-3 πολυ ασχημα χρονακια μεχρι να αρχισει να μπαινει και παλι λιγο φως .