Παναθηναϊκός

Αυτο ειναι σιγουρο και φοβαμαι μηπως ειναι και παραπανω.

Όαση ο Γκούμας, ο ρουφιάνος της Παιανίας, τι άλλο θα διαβάσουμε. Άμα δεν το κατέχετε μη γράφετε παπαριές τουλάχιστον. Το πρόβλημα του Παναθηναϊκού δεν είναι αγωνιστικό, ο Γκούμας ίσως και να προσέφερε αγωνιστικά πιο πολλά απ’ αυτούς που έχουμε τώρα, το ρουφιανιλίκι και το δημοσιουπαλλίκι όμως ήταν ανυπόφορο, γι’ αυτό [I]“τον πέταξε σα στημένη λεμονόκουπα”[/I] ο Ολλανδός. Τα δάκρυα που έριξε ο τουλούμπας τότε δεν περιγράφονται, με το ζόρι αρχηγός την πρώτη χρονιά. Αυτός που φώναζε ένα τηγάνι το όνομά του πικάροντας τον.

post digital αγωνιστικα και μονο μιλαμε. Και βλεπεις την ειρωνια οταν λεμε οτι ολοι φαινονται οαση. Τετοια χαλια νομιζω δεν εχουμε ξαναδει. Ο Τζιγγερ μας εκδικειται αλλα και το χαλι ειδικα καποιων που φαινονται αραχτοι ειναι θλιβερο.
Καλη υπομονη σε ολους αν και πιθανοτατα εχουμε πολυ πιο σημαντικα προβληματα να αντιμετωπισουμε στην καθημερινοτητα μας.

O παναθηναικος ειναι βαθια αρρωστος και αμα δεν απαλλαγει απο τζιγγερ,τουλουμπα και ολους τους αλλους αυλικους δεν υπαρχει περιπτωση να δουμε ασπρη μερα!!!

Πώς και δεν έκλεισε ακόμα η σκατοφυλλάδα του; τα βάζει με τον αγανακτισμένο κόσμο και κάνει ότι δεν καταλαβαίνει… έτσι κατάντησε ο Παναθηναϊκός μας…

Ελα μωρέ KEN τόσα χρόνια έχετε βαρδινογιάννηδες τώρα σας φταίει ο Τζίγκερ?
Σας πήρε και 2 πρωταθλήματα και μην ξεχνάς με χειρότερη ομάδα απο το 2004 με τον Μάριτς, τον Μορίς και τον θεικό Ζουτάουτας…
Το γνωστό πρωτάθλημα του Δούρου
Πάντως επειδή δεν θέλω την ομάδα που είναι ο βασικός μου αντίπαλος να βυθίζεται καλύτερα να ενωθείτε διότι έρχονται και άλλα πέτρινα χρόνια…ακόμα και το Αεκάκι είναι σε καλύτερη μοίρα απο εσάς…

Ότι 'να 'ναι. Το ένα πρωτάθλημα πήρε ο τζίγγερ, του Δούρου που λες το άλλο το πήρε ο Σπανάθας-Πατεροβγενόπουλος. Κάτω η παράγκα του 1/13 Τζίγγερ. Τουλάχιστον στον Παναθηναϊκό τα βάζουμε με τις διοικήσεις μας, ποτέ δε κλαίμε στο κράτος για να μας χαριστούν χρέη, βαθμοί, γήπεδα,πρωταθλήματα. Αυτά είναι για τα χρηματοδοτούμενα πρόβατα.

http://www.kriti13.gr/home/index.php?option=com_content&task=view&id=340&Itemid=1

ούτε υπερασπιζόμαστε προέδρους ούτε τίποτα, όποιος κάνει μαλακία τα ακούει και εφόσον υπάρχει κάτι μεμπτό ας υπάρξουν και οι αντίστοιχες κυρώσεις. Άντε γιατί πολύ “κάθαρση” την είδανε οι γανυμήδηδες αυστρίας και τρούμπας τελευταία…

:lol::lol::lol: Παπουτσελης,Καζναφερης,Ευθυμιαδης,Καλοπουλος ειναι μερικα ονοματα που θυμαμαι τα οποια σου δωσανε πρωταθλημα τα τελευταια χρονια.Και οσο αφορα το ποιος ειναι καλυτερος θα το δουμε στο χορταρι εαν μας αφησει βεβαια ο μπουχεσας που εχεις για προεδρο :wink:

Α ρε βάζελοι…

Σε αυτά αναφέρεσαι ΚΕΝ ε;

Eυθυμιάδης

Δηλαδή αυτό δεν ήταν πέναλτυ; :roll:
(Δείτε το όλο, added bonus η περιγραφή Γεωργίου στα επεισόδια) :lol:

Kαλόπουλος

Από αυτόν τον διαιτητή έχεις παράπονο;

Απεταξάμην! Απεταξάμην!

μην είσαι αγενής!

Ζήτα κι ένα συγγνώμη που τους χάλασες τη μπιρίμπα!

Εντάξει μωρέ δεν ήταν ατόφια. Όλο joker είχε μέσα :wink:

σωστός…:lol:

Φιλαρακο δεν ειμαστε βαζελοι ειμαστε παναθηναικοι.Για τον ευθυμιαδη δεν μιλαω για το πεναλτυ το οποιο ητανε αλλα για το πως επαιζε σε ολη την διαρκεια του αγωνα.Καλα για τον καλοπουλο γελανε και τα τσιμεντα με αυτα που γραφεις μετα τα περσινα στο καραισκακη.Στον παπουτσελη γιατι δεν αναφερεσε;;A και για να μην ξεχνιομαστε δωσε ενα πεναλτυ στον θρυλο μποροβηλο,μποροβηλο!!!

Αφού είπαμε δεν έχεις youtube στη δουλειά, που ξέρεις τι βιντεάκια πόσταρα; :stuck_out_tongue:

Σας πειράζει το βάζελοι; :-s

Α, ναι θυμάμαι τη θεωρία, τον Ευθυμιάδη τον έκανε μαύρο ο τότε πρόεδρος σας με τους τραμπούκους του για ένα λάθος πλάγιο λοιπόν, σωστά; #-o#-o

Δεν μου σχολίασες αν η φα΄ση του Παπαδόπουλου στο βίντεο που πόσταρα είναι πέναλτυ ή όχι…:roll:
Το πήρατε πάντως τότε -στα υποτιθέμενα χρόνια του Κόκκαλη- μέσα στο Φάληρο από τον Καλόπουλο…
Που αποδεικνύει πως πέρα από οτιδήποτε άλλο, ο συγκεκριμένος είναι γενικά ακτάλληλος διαιτητής και θα έπρεπε να του είχαν πάρει τη σφυρίχτρα από χρόνια! Αλλά εσείς το ανακαλύψατε μόνο 5 χρόνια αργότερα όταν αδίκησε εσάς!

Στην ισοφάριση ο Κωνσταντίνου κατεβάζει τη μπάλα με τα χέρια ή όχι, απ’ το ίδιο παιχνίδι πάντα. Ρητορική ερώτηση, βαριέμε να αρχίσω διαιτητολογία. Πάντως ασορτί νικ με την ομάδα που υποστηρίζεις διάλεξες αν το καλοσκεφτείς…

Έεεετσι, τόσο ξέρεις και από μουσική, για αυτό δεν καταλαβαίνεις το νικ μου βάζελε!

Κάτσε να μαλώνεις με τους Βολιώτες και να εύχεσαι να πέσουν μέσω δικαστηρίων για να μην βλέπεις και άλλον ένα Ολυμπιακό από πάνω σου φέτος!

Το τι ξέρω από μουσική, το ξέρω εγώ, ποτέ δεν κοκορεύτηκα μούλε. Εσύ κάτσε να διαβάσεις παραμυθάκια για τα κακά τα “βαζελάκια” στο αδελφάκι σου το τζιόπα. Επίσης το τι μπορεί να κάνει ή όχι η ομάδα μου το ξέρω εκ των προτέρων, sunn 0))) άλλοι τρώνε. Καλές διακοπές σου εύχομαι αν δεν πήγες…

Γελανε και οι πετρες ο πολεμης με επιστολη που εστειλε ζηταει πισω τα λεφτα που εβαλε για την αυξηση του μετοχικου κεφαλαιου #-o#-o#-o.Ντροπη σας ρε νουμερα. http://www.gazzetta.gr/article/item/215327-ta-lephta-mou-piso

Παλερμο για Τζορβα και Κολωνια για Σπυροπουλο.
Χλωμο αλλα αν μας κατσει…μακρυα και να μην μας γραφεται.
Σας εχουμε γραμμενους εμεις.