Παναθηναϊκός

που να δεις το πεναλτι στο ρομα λατσιο…

1 Like

Το είδα αλλά είπα να μην ανεβάσω ολόκληρη θεατρική παράσταση…

1 Like

Δυστυχως δικαιωνουμε ολους αυτους που περιμενουν στη γωνια για να τιμωρησουν τον παναθηναικο και μονο αυτον για να δειξουν οτι εφαρμοζονται οι νομοι, καταδικαστεο οπως και να χει αλλα ξερουμε οτι αυτα τιμωρουνται μονο στη λεωφορο λογω ανυπαρκτης διοικησης.
Αλλοι μετατρεπουν τελικους κυπελων σε εμπολεμη ζωνη αλλοι βαρανε ολοκληρες αποστολες ομαδων και δεν τρεχει μια αλλα για ενα κουτακι μπυρα ακουμε για μαυρες μερες στο ελληνικο ποδοσφαιρο και αλλα ομορφα.

Ακουγονται πολλα για τον τυπο που πεταξε τη μπυρα, δεν ξερω αν τον εβαλε ο αλαφου για να την κανει με ελαφρα ουτε αν τον εβαλε καποιος αλλος για να τον διωξει. Ακραιο μου φαινεται ομως. Το μονο που με νοιαζει ειναι οτι η ομαδα παει ολο και πιο πισω και δε φαινονται καλυτερες μερες στο μελλον

1 Like

Βγήκε το κορίτσι πριν λίγο από το νοσοκομείο, ορίστε και η είδηση:

Μιλάμε για απίστευτο θεατρίνο που πήρε στα χαρτιά ένα ματς που στο γήπεδο έπρεπε να το χάσει. Βρωμοσέρβος, καλά τους αποκαλούνε γάβρους του Βορρά.

Έχεις πρόβλημα μεγάλο.

Όσοι λέτε για γάβρους του Βορρά δείτε λίγο τις 2 κίτρινες του Ουάρντα και αν θέλετε κάντε μου ένα σοβαρό σχόλιο σχετικά. Όσοι μπορείτε να δείτε σοβαρά τις φάσεις τέλος πάντων, όχι το καθυστερημένο που γράφει για κορίτσια και βρωμοσέρβους.

Βασικά εσύ είσαι ο καθυστερημένος. Και ναι είστε οι γάβροι του βορρά τι να κάνουμε τώρα. Πήρες ένα πέτσινο κύπελλο με Κύζα στον ημιτελικό και ένα μέτρο οφσάιντ με την ΑΕΚ. Χτες ο ΠΑΟ έπαιζε σχεδόν απ’ την αρχή του ματς με 10 παίχτες με ανύπαρκτη αποβολή που είδε μόνο ο διαιτητής. Αλλά μιλάς μόνο για την αποβολή του Ουάρντα.

Έχετε κάψει τη φανέλα του Σάχα πετώντας του φωτοβολίδα στην Τούμπα αλλά ο Σάχα είναι άντρας και συνέχισε το παιχνίδι. Στον επαναληπτικό του κυπέλλου πετάξατε κροτίδα στον Βιγιαφάνιες αλλά ο Αλαφούζος δεν πήρε την ομάδα και να φύγει. Ο Ίβιτς έπαιξε θέατρο χτες, όσκαρ Α’ γυναικείου ρόλου. Μια επιφανειακή εκδορά είχε με βάση τον γιατρό του αγώνα αλλά μέχρι και σε αναπηρικό καροτσάκι τον βάλανε και του κάνανε εισαγωγή στον Ευαγγελισμό. Κάνατε τα πάντα για να πάρετε το ματς στα χαρτιά και το καταφέρατε. Μπράβο!

Όσοι δεν βλέπετε κόκκινη γιατί “γλίστρησε ο Ενρίκε” άρα είναι οκ να φάει κλωτσιά μετά, έχετε πρόβλημα.
Όσοι λέτε “εντάξει έφαγε μπύρα στο κεφάλι αλλά για τα μαχαίρια δε λέτε τίποτα” έχετε πρόβλημα.
Όσοι είστε οκ με τα χθεσινά έχετε πρόβλημα.
Όσοι λέτε για παράγκα Σαββίδη και δεν βλέπετε ότι ο άνθρωπος είναι γίδι και δεν μπορεί να στήσει ούτε ματς στο τάβλι και νομίζετε σας κυνηγάει όλος ο Βορράς, έχετε πρόβλημα.

Εσύ συγκεκριμένα είσαι καθυστερημένος, ζώο και ο λόγος που θα συνεχίσουν να γίνονται αυτά που γίνονται στα γήπεδα, γιατί την άλλη φορά θα πετάξεις ΕΣΥ την μπύρα ηλίθιε και θα λες “ναι αλλά στον σάχα τότε δεν έγινε τιποτα”. Σκατά στα μούτρα σου λοιπόν, και ένα άδειο κουτάκι μπύρα κερασμένο στο άδειο σου κεφάλι, μην παραπονεθείς, ο Σάχα ήταν άντρας θα σου πω, βλήμα.

3 Likes

Οι βαζελοι ξεφτιλιζονται συνεχως απο χθες το βραδι…και οταν λεω βαζελοι,εννοοω ανθρωπους σαν τον κυριο που ποσταρε πιο πανω…Την αρχη εκανε δυναμικα ο Λυμπεροπουλος με το" Ειναι δυνατο παιδι ο Ιβιτς,μπορουσε να αντεξει τον τραυματισμο" και συνεχιστηκε ακομα καλυτερα με τον κυρ Σαββα…εε,κυριο Κωνσταντινου θελω να πω με το " Ηταν προσχεδιασμενο,αυτοτραυματιστηκε ο Ιβιτς".

τον χορο συνεχισαν οι απανταχου πρασινοι “οπαδοι” σαν τον bostonflesh ,που ενημερωνονται απο ΣΚΑΙ,σπορ φμ και πρασινη…Α ρε Αλαφουζε,δικαιωνεσαι για ποιον λογο εδινες 50 εκ. για την αδεια του ΣΚΑΙ και οχι για μεταγραφες στον Παναθηναικο

Δυστυχως εχει μικρυνει πολυ ο Παναθηναικος,πρωτον απτους δοιηκουντες του και δευτερον απο μια μεριδα οπαδων σαν το παλικαρι πιο πανω…

Και για να κλεινω,απευθυνω μια ερωτηση σε οπαδους του Παναθηναικου… Αν εκανε ραμματα στο κεφαλι του ο Ουζουνιδης στην Τουμπα απο κουτακι μπυρας και δεν εβγαινε ο Παναθηναικος να αγωνιστει,ποια θα ηταν η αντιδραση σας? Θα κατηγορουσατε τον προπονητη σας για θεατρινισμο? Οτι μπορουσε να σφιξει τα δοντια και δεν βγηκε να κοουτσαρει γιατι δεν ειναι αρκετα αντρας? Αν το ιδιο παθαινε ο προπονητης του Αγιαξ στο Europa League,θα εβγαινε ο Λυμπεροπουλος και ο Κωνσταντινου να δηλωσει τα ιδια? Θα γινοσασταν ο περιγελος της Ευρωπης…προς το παρον η δοιηκηση σας,σας ξεφτιλιζει μονο στην Ελλαδα…

Ρε μπετόστοκε εγώ την καταδικάζω την ενέργεια να πάει ο άλλος και να πετάξει μπίρα στον Ίβιτς. Ποιος σου είπε ότι δεν το καταδικάζω ρε τραχανά? Με ενοχλεί όμως και το θέατρο του Ίβιτς και η προσπάθεια του ΠΑΟΚ με κάθε τρόπο να πάρει το ματς στα χαρτιά. Όταν ο Παναθηναικός θα μπορούσε να είχε κάνει το ίδιο με τον Βιγιαφάνιες αλλά δεν το έκανε. Ο Ίβιτς μου θύμισε μαθητή που κάνει τον άρρωστο για να μην τον στείλει σχολείο η μαμά του. Αυτή είναι η άποψή μου και αν εσένα σε ενοχλεί χέστηκα. Άντε και γαμήσου στην τελική μούλε.

Ίσως φταίει ότι δεν έγραψες τίποτα σχετικά ρε ΖΩΟ.

ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ.

Έχεις πρόβλημα μεγάλο, το είπα και πιο πάνω, ελπίζω να βρεθεί κανένας σοβαρός user γιατί έχω αλήθεια την απορία για την παράγκα του Σαββίδη και τις κάρτες στον Ουάρντα μια που δεν έκατσαν σε Ενρίκε και Κάτσε που βγήκαν αλλαγή.

Ακου εδω κυρ Σαββα γιατι θα μας τρελανεις…

Ανοιξε το κεφαλι του Ιβιτς και του καναν ραμματα η ειναι θεατρινισμος? Τραυματιστηκε στο κεφαλι ο προπονητης του ΠΑΟΚ η ηταν ketchup?

Αν τραυματιστηκε,ο τραυματισμος αξιωματουχου αγωνα συνιστα διακοπη,ασχετως αν ζαλιζετε,αν εχει απωλεια μνημης η οτιδηποτε αλλο .Δηλαδη επρεπε νεκρο να τον παρουν με το φορειο?

Ο Βιγιαφανιες τραυματιστηκε απο το δυναμιτακι που εσκασε διπλα του? Ναι η οχι? Αν τραυματιστικε,να πηγαινε μεσα να εγραφε ιατρικο δελτιο ο γιατρος του αγωνα οτι υπηρχε τραυματισμος.Ελα που ομως δεν μπορουσε να γινει,διοτι ο γιατρος του αγωνα δεν θα εβρισκε κανεναν τραυματισμο.Ο εποπτης που ηταν πιο κοντα στο δυναμιτακι παρεπιπτωντος,ουτε το ματι του δεν ανοιγοκλεισε

Εγω καταδικαζω οποιαδηποτε ριψη αντικειμενου,απο σταγονες νερο,μεχρι δυναμιτακια και μπουκαλια μπυρας.Το οτι καταφερε η πρασινη και το ΣΚΑΙ να σου περασει στο μυαλο οτι αυτο που εγινε στο βιγιαφανιες=με αυτο που εγινε στον Ιβιτς,ξανααποδεικνυει για ποιον λογο ο Αλαφουζος εδωσε 50εκ. για την αδεια του ΣΚΑΙ…αντε τραβα τωρα να μαθεις τα τελευταια νεα απτην πρασινη

Το πρόβλημα με τον παοκ, αν θέλεις την γνώμη μου, είναι ότι έχει πάρει φόρα και νομίζει ότι είναι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού, επειδή έχει με το μέρος του την κυβέρνηση. Θα μπορούσε να το πάει λίγο πιο χαλαρά και λίγο πιο υπογείως.
Τεσπα για το παιχνίδι δεν έχω άποψη γιατί δεν το είδα. Αυτό που μου κάνει μεγάλη εντύπωση είναι όμως το πως αυτοί οι άνθρωποι ψήφισαν υπερ στο να γίνονται play off για τον πρωταθλητή, μάλλον θέλουν να πεθάνει κόσμος…

Καταδικάζω αυτόν που πέταξε τη μπύρα αλλά με ενόχλησε ΕΠΙΣΗΣ και το θέατρο του Ίβιτς. Αν δεν καταλαβαίνεις αυτό το απλό που λέω έχεις κάλο στον εγκέφαλο. Και βασικά μάλλον έχεις με βάση αυτά που γράφεις.

Κυρ Σάββα να πεις τον γιο του Σαββίδη. Όλη μέρα στον τουίτερ να γράφει μαλακίες και να προκαλεί. Κανένα κεφάλι δεν άνοιξε. Μια εκδορά είχε με βάση τον γιατρό του αγώνα.

Κέτσαπ λοιπόν, καλά τα λέει ο Paoktsis. Μόνο με αποκεφαλισμό φεύγουν οι άντρες από το γήπεδο σαν τον Γουίλιαμ τον Γουάλας, όλα τα άλλα δικαιολογούνται.

Εντωμεταξύ γελάω που νομίζεις ότι “εκδορά” στο κεφάλι σημαίνει μελανιά ή καρούμπαλο, σόρυ για τις άσεμνες εκφράσεις μου πριν, είσαι παλικάρι τελικά :")

Αυτή είναι η διαφορά ενός άντρα σε σχέση με έναν θεατρίνο. Ο Ίβιτς με μια επιφανειακή εκδορά και δεν μπορούσε να ΚΑΤΣΕΙ στον ΠΑΓΚΟ και να δίνει οδηγίες και ο άλλος αθλητής και συνέχισε να ΠΑΙΖΕΙ κανονικά ΜΕΣΑ στον αγωνιστικό χώρο.

http://www.sentragoal.gr/lebadeiakos/arthro/ekane_17_rammata_akoma_o_kormpos-129168173/

Θα μπορούσαν ίσως να του σπάσουν και τα πόδια και πάλι να ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ και να δίνει οδηγίες από εκεί, σκεφτείτε το για τα επόμενα ματς

Θα μπορούσαν να του είχαν δώσει και Όσκαρ καλύτερης ερμηνείας. Και βραβείο καλύτερης σκηνοθεσίας σε όλη την ομάδα του Πάοκ.

Ξαναλέω άλλο η καταδικαστέα ενέργεια του ανεγκέφαλου οπαδού και άλλο η προσπάθεια του Πάοκ να εκμεταλλευτεί αυτό το γεγονός με κάθε τρόπο για να πάρει το ματς στα χαρτιά.

Το ελληνικό ποδόσφαιρο έχει γίνει εμετός.

Γιατί δικαιολογούμε τα κουτάκια μπύρας και τους θεατρινισμούς.

2 Likes