Παναθηναϊκός

1-2-3 ειμαστε σουπερ, φροντλαιν κωμικη και σαφης υποτιμηση στον παγκο. Ο Θεος μαζι μας. Ωραια μεταγραφουλα αυτη παντως, πολυ πιο ουσιωδης απο του Φριντετ, καλυπτει καλα το κενο του Κιλπατρικ και του Θαναση μιας και ειναι καλος αμυντικα πρωτιστως και αθλητικος.

Μην λετε για Φ4, μην το κανετε αυτο στον εαυτο σας. Αμα ερθει ολα καλα και χαρουμενοι θα ειμαστε. Η 8αδα ειναι ο ρεαλιστικος στοχος.

1 Like

Μαύρα χάλια…μηδέν δημιουργία, καθόλου φάσεις.
Απέναντι σε μια άθλια ομάδα που έπαιξε φουλ αντιποδοσφαιρο, οι ομορφιές του ελληνικού πρωταθλήματος. Ευτυχώς τουλάχιστον που υπήρχε και το var και μας έκανε την τιμή το κοράκι να μας δώσει ένα πέναλτι.

2 Likes

Και πολυ σου ηταν!

2 Likes

Η καινοτομια του βαρ στην ελλαδα ειναι να παιρνουμε εμεις κανα πεναλτυ που ειναι, στο αλλο μιλησανε και οι μουγγοι παλι.

2 Likes

Στο αλλο αντι να το βαλεις, το εφαγες. Ολα καλα!

Απο που να το πρωτοπιασεις…αηδία!

Ξεγελασαν πολύ τα φιλικά μου φαίνεται

Ποιος ξεγελαστηκε μωρε, ομαδα παρατημενη απο ΟΛΟΥΣ που φυτοζωει απλα μεχρι να βρει ο αχαρακτηριστος καπου να την ξεφορτωθει. Μεχρι τοτε περαστικα μας.

2 Likes

με το ζορι 10αδα μας βλεπω.

Το τελευταίο που μας απασχολεί…

1 Like

Ούτε να τσαντιστεις δεν μπορείς πια με αυτο το πράγμα.

3 Likes

Το γεγονός ότι δεν μπορέσαμε να κερδίσουμε μέσα στο ΟΑΚΑ αυτόν τον γαύρο όπως έπαιξε χθες, δείχνει την κατάντια μας.

2 Likes

^ακριβως.
Αυτη η ομαδα ειναι καταραμενη, δεν εξηγειται αλλιως

Έχω πάρα πολλές δουλειές και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το να ενημερωθώ για τις μεταγραφικές μας κινήσεις ούτε με άλλα τεκτενόμενα. Πάντα μιλάω για μπάσκετ, ποδόσφαιρο δεν παρακολουθώ.

Πήγα στο ΟΑΚΑ και είδα τον αγώνα με την Μακάμπι. Αν είναι έτσι η ομάδα στους πρώτους επίσημους αγώνες, αμφιβάλω αν θα κάνουμε παρέλαση 28ης με Πεδουλάκη άντεγιορτή 17ης Νοεμβρίου.
(τα λέμε έτσι εγώ με τον κολλητό μου γιατί και οι 2 σύντροφοι μας είναι δασκάλες)

Όλο το ΟΑΚΑ είχε σκασει στα γέλια στα τέλη του 3ου δεκαλέπτου. Μπείτε τώρα, βγείτε τώρα, ξαναμπείτε όλοι ρεε…
Γεια σου ρε Πεδουλα με τα ωραία σου.

Σημαντική νίκη (στην πάντα αγχωτική πρεμιέρα), ιδιαίτερα δε απέναντι σε μία ομάδα η οποία φαίνεται ότι θα δημιουργήσει θέματα σε πολλούς.

Πέδουλας: Θα δείξει. Είναι “στρατιώτης” πάντως του συλλόγου. Αυτό του το δίνω.

“Σεληνιασμένος” Thomas, ωραίος Rice. Αναμένουμε τα νεοφερμένα “big guns” να “μπαρουτιαστούν”.

Ιδιαίτερη μνεία: Καλάθ-αρος. Μέχρι πριν 1-2 χρόνια, έδινα, σε καθημερινή σχεδόν βάση, “επικούς” τσακωμούς με φίλους της ομάδας και μη, αναφορικά με το πόσο μεγάλη παιχτούρα είναι. Τα τελευταία χρονάκια, αυτοί οι “μυρωδιάδες” της “σπυριάρας” τείνουν να εξαφανιστούν. Πού χαθήκατε, ωρέ παλικάρια;

Anyway, μπασκετάκι για να “σκάει” λίγο το χειλάκι.

ποσο πατο ακομα στο ποδοσφαιρο??
Εχουμε γινει μικρη ομαδιτσα

Εχει πατο ακομα.

5 Likes

Χαζοχαρούμενο τραγούδι αλλά τουλάχιστον κάνει feat ο Τζιμπρίλ Σισέ.

Απίστευτο ΞΕΝΕΡΩΜΑ σήμερα, δεν ξέρω τι σκέφτονταν στο τέλος. Τζιμερ Τόμας και άγιος ο θεος

1 Like