Παναθηναϊκός

Όπως τα είχαμε προβλέψει από καιρό.

Για να δούμε τώρα, τι θα γίνει. Λέτε να δούμε καμιά επιστροφή Pascual;

Ελευθερος ειναι παντως :grin:.

Να ξαναπάρουμε τον Πασκουαλ; για ποιο λογο; και σιγά μη θέλει ο Ισπανός να μπλέξει παλι με τον dpg…
Από την άλλη κυκλοφορούν κάποια ονόματα εκει έξω τύπου Τρινκιερι, Γκερσον και λοιποί που σε πιάνει τρόμος μόνο που τα διαβάζεις…
Ας μείνουμε με Βοβορα για αρχή και βλέπουμε.

Υ.γ Εννοείται ότι δεν πρέπει καν να μπει στην κουβέντα ο μίστερ Bean…Γιατί βλέπω κάποια σχόλια από Παναθηναϊκους και τρελαίνομαι.

Καλα απο αυτους που ειναι ελευθεροι αυτον τον καιρο (εξαιροντας Πιτινο) μια χαρα ειναι ο Μπαρτζωκας.

Αμα δεν κάτσει του Μπαρτζώκα να κοιτάξουμε και Τόμιτς…

1 Like

Για μένα ο μπαρτζωκας είναι ο καλύτερος Έλληνας αυτή τη στιγμή, δεν ξέρω αν κολλάει στην ομάδα όμως.
Αν είναι να μην έρθει ο πιτινο ας μείνουμε με βοβορα μέχρι το τέλος της σεζόν.
Κρίμα τέτοιο ροστερ φέτος να πάει στράφι, κάθε χρόνο μικραινουμε στην ευρωλιγκα

Καταλαβαίνω τους δικαιολογημένους ενδοιασμούς για Μπαρτζώκα, ωστόσο είναι πολύ καλός προπονητής.

Δεν ξέρω βέβαια εάν κολλάει με ένα τόσο αμερικανο-προσανατολισμένο roster.

Ακούγoνται και οι Skiles και Πρίφτης.

Persona non grata ο Μπαρτζωκας, πάμε παρακάτω.

1 Like

Δε νομίζω καμία από τις δύο πλευρές να θέλει τη συνεργασία με την άλλη.

1 Like

Ρικ Πιτινο οε οε οε!..

1 Like

Λέω και γω… φέρανε τον άνθρωπο για να δουλέψει τσάμπα στην εθνική ομάδα; :grin::grin:

2 Likes

Προσωπικά δεν περίμενα ότι θα γυρίσει ο Πιτινο.
Είχα αρχίσει μάλιστα να σκέφτομαι την πιθανότητα οτι θα παμε με Βοβορα μέχρι το τέλος της χρονιάς.

1 Like

Εγώ παρακάλαγα να μείνει ο βοβορας μέχρι τέλος της χρονιάς στην περίπτωση που δεν ερχόταν ο πιτινο. Μακάρι να μείνει και την επόμενη σεζόν και μετά να αναλάβει ο βοβορας. Ιδανικό σεναριο

Ωραίος ο Βοβορας! 2/2 και με πειστικές εμφανίσεις, ειδικά χθες.

2 Likes

Θα πάει κανείς αύριο ΟΑΚΑ με Φενερ;…

Δεν πρόκειται να ησυχάσουμε ποτε εμείς οι Παναθηναϊκοί, όλο με κάτι θα έχουμε να ασχολούμαστε.

Έχει σημασία όταν το λέει αυτό ο Ρικ Πιτίνο.

Γιατι;

Κακη εμφάνιση, ανημποροι έστω να τους κοντράρουν μέσα στο ΟΑΚΑ. Οι ελλείψεις στο ροστερ κραυγάζουν αλλά απ’ ότι φαίνεται δεν υπάρχει ούτε το χρήμα ούτε η διάθεση για αλλαγές.
Απογοήτευση.

1 Like

Πάντως ο ΠΑΟ είναι 6oς στη βαθμολογία και άρα μέσα στην 8άδα. Το Final Four είναι έτσι κι αλλιώς δύσκολη υπόθεση. Εδώ κινδυνεύει να μην πάει η CSKA φέτος.