Παναθηναϊκός

Ουτε να βριστουμε δεν αξιζει ρε, σας εχει γινει ο εγκεφαλος πουρες.

ΜΕ ΚΟΝΤΡΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Η ΘΡΥΛΑΡΑ ΠΗΡΕ 20 ΜΑΓΚΙΚΑ ΜΠΕΙΡΑΙΩΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ, ΜΕ ΚΟΝΤΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΤΕΙΝΟ.

Συνεχιστε, εγω ετσι και αλλιως δεν διεκδικω τιποτα σαν Παναθηναικος, απλα γελαω με τα χαλια σας και τις γελοιοτητες που λετε για να πεισετε τους εαυτους πρωτιστως σας για το ποσο αδικειστε και ολοι σας κατατρεχουν.

5 Likes

Φέρνει Ράουτινς ο Γιαννακόπουλος, είναι απίστευτος σουτέρ 3 πόντων.

Θα έλεγα ότι τον φέρνει ο Pitino και τον πληρώνει ο DPG. Αυτό τουλάχιστον ελπίζω!

Επιλογή μικρο-μεσαίου “ραφιού”, αλλά εμπιστευόμαστε τον coach.

Με τον Nunnaly γίνεται κάτι τελικά ή μας τρολάρουν οι Τούρκοι;

Δεν έχω καμία εικόνα για τον συγκεκριμένο παίκτη.

Στην πραγματικότητα αντικαθιστά τον Brown, για τον οποίο ποτέ δεν θα μάθουμε αν δεν πήρε τις ευκαιρίες που έπρεπε ή αν απλά δεν μπορούσε περισσότερα. Αυτή τη στιγμή δεν προσφέρει κάτι ουσιαστικό, οπότε κάθε βελτίωση είναι ευπρόσδεκτη.

Έχει, πάντως, ενδιαφέρον το ότι προσθέτει έναν ακόμα “επιθετικό” παίκτη στην περιφέρεια για δύο λόγους. Πρώτον, έχει ήδη την καλύτερη επίθεση (παραγωγικά σε πόντους) στην EL και δεύτερον γιατί το προφανές κενό είναι σε ένα πιο μεγάλο κορμί στα guard και συγκεκριμένα στην αδυναμία των Fredette και Rice στην προσωπική άμυνα. Δεν μοιάζει να καλύπτει κάποιο κενό, αλλά φαντάζομαι ότι κάποιο πλάνο θα έχει ο Ρικ.

Θεωρώ πως τον κατάλληλο παίκτη τον είχαμε στα χέρια μας και τον χάσαμε μόνοι μας. Αναφέρομαι στον Denmon.

Νομίζω ότι ο Nunally ανακοινώθηκε από Φενέρ.

Αναμένοντας την διορθωτική κίνηση στο 5. Εκεί είναι πιο δύσκολα τα πράγματα και μάλλον αναγκαστικά θα τραβήξει λαχείο.

Σωστά. Με την αποχώρηςη Gist μας λείπει ένα αθλητικό 5άρι. Δυστυχώς αυτοί είνα λίγοι και ακριβοί.

Πάντως αν νικήσουμε Μιλάνο κλείνω επί τόπου αεροπορικά για final four. Το ίδιο είχα κάνει και στο Βελιγράδι αλλά βρήκαμε απέναντι μας τον Ντόντσιτς και την πάντα σταθερή Ρεάλ και χάσαμε το πλεονέκτημα. Ψήνομαι να κλείσω και από τώρα τίκετς για το γήπεδο. Έχει ακόμα σε καλές θέσεις καλές τιμές. Κοντά στο παρκέ για ~400 eur/weekend. δεν είναι άσχημα

Έκλεισε Φενερ ο Ναναλι.

Δεν καταλαβαίνω την μεταγραφή Ραουτινς. Δεν τον ξέρω τον παίκτη αλλα από αυτά που διαβάζω είναι ένας εξαιρετικός σουτερ από τη μια, αργος και μέτριος αμυντικος από την άλλη. Ειδικα με τους γκαρντ έχει πρόβλημα στην άμυνα.
Θέλαμε ένα.αθλητικο γκαρντ που να παίζει αμυνα, αυτό που μας έλειπε δηλ, τελικα παιρνουμε αυτον.
Ελπίζω ότι ξέρει ο Πιτινο τι κάνει και ότι θα βοηθήσει.

3 Likes

Είναι παικτουρα ο Ραις αρκεί να έχει όρεξη να παίξει…

3 Likes

Δε νομίζω ότι το αρνείται κανείς, αλλά όπως και να έχει εξαρτάται πάντα από τις άμυνες απέναντι του. Χάνει πολύ λόγω ύψους και κακής άμυνας.

“Θα σας βγάλω τις κουκούλες και θα σας τις βάλω στον κώλο!”

Πες τα ρε ΔΓ !!!

Ας μην σχολιασω, ο τυπος ειναι ψυχικα αρρωστος απλα.

6 Likes

…και όσον αφορά την κόντρα του με 100 μπαχαλάκηδες της 13 που ξυλοκόπησαν οπαδό στο ματς του βόλευ εννοείται ότι έχει δίκιο.

Βοήθεια στην ομάδα που παραπαίει δεν βλέπω να δίνει…

Αποφευγω να γραφω σε θρεντ αντιπαλων ομαδων και δεν επιθυμω να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου φιλε μου. Ομως θα το γραψω γιατι καθε φορα που διαβαζω κατι στο οποιο εμπλεκεται ο εφευρετης της αλητειας by default αρχιζω και τρωγομαι.
Μιλαμε για εναν τυπο ο οποιος προχθες εσκασε προκλητικα με 20 μπραβους και φορωντας ενα μπλουζακι το οποιο μονο απο τον αντιστοιχο πρασινο Τσουκαλα θα το περιμενα και οχι απο τον προεδρο της ΚΑΕ Παναθηναικος!
Δεν επικροτω σε καμια περιπτωση τη βια αλλα τα μονα ντοκουμεντα που ανεβηκαν στο κατα τ’αλλα ‘αντικειμενικο’ Onsport ειναι αυτα που βλεπουμε στο παραπανω αρθρο και στα οποια δεν βλεπουμε τιποτα λιγοτερο απο συμπεριφορες απεναντι στον Δημητρακη αντιστοιχες με τις δικες του απεναντι σε διαιτητες, παιχτες αντιπαλων ομαδων και παει λεγοντας.
Μιλαμε τωρα για εναν τυπο που μονο την ωρα που αφοδευει δεν εχει κανει story και ολως τυχαιως δεν εχει ανεβασει ουτε ενα βιντεο απο την ‘επιθεση’ στα αποδυτηρια!
Και εχουμε τωρα τον Νικολακη τον Συριγο να επικαλειται τη κανονικοτητα.
Και παλι sorry, δεν εχω σκοπο να το συνεχισω

2 Likes

Ο ΝτιΠιΤζι είναι ένας Τσουκαλάς με λεφτά.

Περιμένω πώς και πώς να μπει στη μπάλα. Θα γελάσουμε πάρα πολύ. Το εννοώ :joy:, μόνο αυτός λείπει.

4 Likes

Το αποκορύφωμα της εξαιρετικα παραγωγικής 8ετιας του χθες με ΤΣΣΚΑ…και εις ανώτερα προεδρε…ιστορική ξεφτίλα και θα ερθουν και αλλες χειροτερες.
Το χειρότερο όμως που έχεις καταφέρει είναι η εικόνα στο ΟΑΚΑ. Ο κόσμος ομως καταλαβαίνει δεν είναι ηλίθιος, δυστυχώς για σένα. Οι ψευτοτσαμπουκάδες και οι μαγκιές με τους γαυρους είναι για τους ομοίους σου.

Κάποιοι κοιτάζουν από ψηλά…

H 13 φταιει

Να πω για τον κακομοιρη τον “οπαδο” που τον δειρανε οι κακοι της 13 οτι α. δεν τον δειρανε 100 δυστυχως και β. μιλαμε για το σκουπιδι τον lopini που παρεα με το αλλο σκουπιδι στον ballnesball ευχονται καρκινους και γαμανε οροθετικες μαναδες στο ινστα του προεδρου σε οποιον τολμησει να κανει κριτικη. Σταματηστε να ενημερωνεστε απο Φιλιππινεζες του προεδρα οπως ο Κοντος και ο Συριγος.

Ολη η κουβεντα για διαιτησιες, Γιουρολιγκ Μαφια, Ζουγκλες ειναι για να καλυψει την ανυπαρξια του σαν προεδρος. Βγες και πες ρε τοσα εχω τοσα δινω, στοχος μας η 8αδα, με το να λες καθε χρονο ραβουμε το 7ο και μετα να σου φταιει ο Μπερτομεου και οι γαυροι που σε βριζανε γελοιοποιεισαι, ποσο κουτοχορτο να φαμε πια?

Για τις τιμες των εισητηριων γελανε και οι πετρες. 100 Ευρω στο επομενο προεδραρα να καμαρωσουμε την αρμαδα που εφτιαξες να τρωει καμια 40αρα.

1 Like

Δεν ειναι οπαδος που ακολουθει την ομαδα παντου δλδ?? :thinking: :joy: