Παναθηναϊκός

Εχει και σημερα ματς, νομιζω τελειωνουν ολα τα ματς της αγωνιστικης και την επομενη εκδικαζονται ολες οι τιμωριες κτλ.

@Sevek δεν υπάρχει θέμα ειρωνίας, ειδικά προς κάποιον εδώ μέσα. Δεν απευθυνόμουν καν σε κάποιον εδώ. Ούτε φυσικά λόγος να χαλάσουμε τις καρδιές μας.

Ας πούμε ότι λίγο-πολύ, λέμε τα ίδια με τον morgoth, αν και σε αντίθεση με αυτόν θεωρώ ότι το πρωτάθλημα είναι ακόμα ανοικτό σε διεκδίκηση.

Μη δημοφιλής άποψη, αλλά αυτός ο Ούγγρος που μάλλον παίρνουμε έχει ένα στυλ που μου αρέσει από όσο έχω δει σε βιντεάκια. Εντελώς αστήριχτη σε οτιδήποτε πρόβλεψη, αλλά πιστεύω θα πιάσει και αν είναι και λίιιγο Καραγκούνης (που μοιάζουν στο στυλ), δε θα μου έκανε εντύπωση να μπορεί να πάιξει και ως 8άρι σε κλειστές άμυνες. Ή ως δεύτερο δεκάρι ας πούμε.

Κανονικά θα γελούσα με άλλη μια “παράσταση” της ομάδας του Ραντονιτς, η επαναφορά στο τέλος ούτε στα εφηβικά, αλλά αυτό που έγινε στα 5"…
Βλέπουν τη φάση στο βίντεο, είναι φάουλ αλλά whatever…
Πολύ πιθανό βέβαια να τρώγαμε μετά κανά τριποντο, η ομάδα αυτή είναι “ικανή” για όλα.

Με 12 επιπλέον επιθετικά και 16 βολές και χάσανε από μια Φενέρ που παραπατάει εδώ και καιρό. :clap:

1 Like

στάνταρ είδαν τη μαλακία που δεν σφύριξαν αλλά ο κανονισμός δεν προβλέπει να δώσεις φάουλ από το βίντεο όταν δεν το έχεις σφυρίξει

Για ποιο λόγο τότε να δουν το βίντεο αν δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι έτσι και αλλιως; δεν αμφισβητώ αυτό που λες, απλά δεν βρίσκω κάποια λογική στον κανονισμό.

Πολύ χαμηλό το επίπεδο της διαιτησίας στην Ευρωλίγκα γενικά.

την φάση την τσέκαραν για το ποιος έβγαλε τη μπάλα έξω

Ο Ιτούδης έκανε challenge για το ποιος έβγαλε τη μπάλα. έξω.Αυτό κοιτούσαν.Δεν έχουν δικαίωμα να δώσουν φάουλ απ το βίντεο.Μπορούν να το αναβαθμίσουν σε αντιαθλητικό αν έχουν σφυρίξει φάουλ.

Εκείνη τη στιγμή ο Ράντονιτς όσο οι διαιτητές έβλεπαν τη φάση ξέροντας οτι θα δουν και το φάουλ που δεν έδωσαν έπρεπε να τους μαζέψει και να τους πει:Αν τη δώσει σε μας καντε διεισδυση θα το σφυρίξουν σίγουρα.

Ασε που έπρεπε να το σκεφτεί και ο Μπέικον μόνος του.Οι πιθανότητες να το δώσουν ήταν τεράστιες.

1 Like

Υπήρξε τιμωρία:

Εχω συγκλονιστεί από το πόσο αποτρεπτική είναι αυτή η τιμωρία.
Μας διαλύσανε.

Summary

:scream:

Summary

:rofl:

1 Like

Ας σκοτωθούν μεταξύ τους να ησυχάσουμε.

1 Like

Δεν ειναι “διαφορες μεταξυ συνδεσμων” η φαση ακριβως.

Καλά ήταν όσο κράτησε…

Οι παίκτες είναι ξεζουμισμένοι. Όλα τα γκολ δώρα. Δε γίνεται να παίζεις με 12 παίκτες όλη τη χρονιά

1 Like

χωρις κανεναν οπαδισμό, απο τις λίγες φορές που έπαιξα στοιχημα, ετοιμο δελτιάκι όλα τα ματς πιασμενα, τελευταιο ματς παναθα ασσος και έμεινα με το πουλι στο χέρι.
δεν πειραζει πάμε για άλλα

Για καρδιακούς το ματς στο Λαύριο.

Βρωμόχερο

edit: Ο Αγραβάνης δεν είναι κακή επιλογή για αναπληρωματικό 4άρι πίσω από τον Γουίλιαμς. Το γεγονός πως είχε πει παλιότερα ο Γιαννακόπουλος ότι δεν θα τον έφερνε στον ΠΑΟ λόγω του ερυθρόλευκου παρελθόντος του είναι άλλο καπέλο. Αν και νομίζω ότι έτσι κι αλλιώς δεν τον γουστάρουν πλέον τον Αγραβάνη στον Πειραιά εδώ και καιρό.

Άρα μπορεί να πει ο DPG μπράβο στον εαυτό του;:joy:

Μια χαρά παίχτης έχει γίνει ο Αγραβάνης είναι για euroleague έστω και για βαθος. Το θέμα είναι στο κεφάλι του

1 Like

Όλοι μας τον γουστάραμε τον Αγραβάνη, τουλάχιστον οι περισσότεροι. Αλλά με τη συμπεριφορά του μας ξενέρωσε τότε.
Πολύ καλή μεταγραφή για σας, φαντάζομαι προτιμούσατε Μήτογλου, αλλά δείχνει μακρινό για αυτό και η αλλαγή στο πλάνο.