Γειαααααα!

Γεια σας παιδιά ,
είμαι new εδώ … :oops: αν και ξέρω ήδη μερικούς από εδώ μέσα…:smiley:
Το nick μου είναι έμπνευση του Κ.Tolkki :stuck_out_tongue: Το όνομα μου φαίνεται και διαστάσεις δεν σας λέω:har:

Αυτά είχα να πώ, ελπίζω να με καλοδεχτείτε στην παρέα σας …:slight_smile:

Kαλώς την και καλά posts…:smiley: :slight_smile:

Με κατι τετοιες ευχες χαλαει το φορουμ…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Πλακα κανω!!!
Καλωσηρθες!!! Και καλα ποστς…:wink:

Welcome !!!:smiley: :smiley: :smiley:

να αγοράσεις το Humanity Hour 1 και να ακούς scorpions,κάνει καλό:D :smiley: :smiley:

Το pure instict να αγορασεις!!!:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Δεν πάς σε κανα κέντρο αποτοξίνωσης, όσο ακόμη προλαβαινεις; Με το πέρασμα του χρόνου η κατασταση σου επιδεινώνεται! :lol:

Κατά τα άλλα, καλως ήρθες Ολγα :smiley:

εεεε…πλησιάζει η συναυλία και δεν είναι αστεία πράγματα αυτά τώρα…8O 8O :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

Οι μισοι σ’αυτο το φορουμ λατρευουν τον Σατανα.
Απομακρυνσου οσο ειναι καιρος. Τους νιωθω να με πλησιαζουν. ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!!! ΜΕ ΣΕΡΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!! ΑΝΤΙΟ ΑΔΕΡΦΙΑ! ΑΑΑΡΓΚ!

Ω ρε πουστη μου αλλες 21 μερες εξεταστικη.

Η ΡΟΚ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ. AC/DC ΣΗΜΑΙΝΕΙ ANTICHRIST/DEATH TO CHRIST ΚΑΙ KISS ΚNIGHTS IN SATAN`S SERVICE
ΟΥ 666, HAIL ΕΛΕΝΗ ΛΟΥΚΑ

welcome

Καλώς ήρθες στο φόρουμ OxiOlga!!! Ελπίζω να ποστάρεις πιο συχνά από τον αδερφό σου!!! Αν ήταν όλοι σα τον αδερφό σου, θα το είχαμε κλείσει το μαγαζί!!!:lol: :lol:

Γνωριζόμαστε από κάπου;;; :-s

:lol: :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες Ολγάκιιιιιιιιιιιιιιι!!! :smiley:

Καλως την!!! ΟΧΙ ΟΛΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Γεια σου αδερφουλα,!!! :bye: :vibrate: :vibrate: :bye:

Welcome to the most true of the true of the true of the greatest true metal forums ever!!!:stuck_out_tongue: (ετσι για να δειξουμε οτι κατι μας εμεινε και απο το παρτυ)

Μην τους ακους αυτους τους αμπαλους ΜΟΝΟ ο,τι σου δινω εγω θα ακους :stuck_out_tongue: :har:

ΥΓ: Και γω σ’αγαπαω Karvou!!8O

Μη το κανεις αυτο στη κοπελα ρε :lol: :lol: :lol:

Κουκλάρα μου,Καλώς όρισες στο φόρουμ και στην όμαδα των Τσιρλίντερς του rocking.gr!

Αγόρια υποκλιθείτε στην θέα της Θεάς Όλγας!

( γιατί η όμάδα των cheerleaders εχει τις ωραιότερες γυναίκες):wink: 8) :slight_smile:

Mπορω να μπω κι εγς στην ομαδα σας?:smiley:

θα κανουμε ενα meeting και θα το συζητήσουμε όλες μαζί για να βγάλουμε την απόφαση!:stuck_out_tongue:

Εγω τωρα πηρα χαμπαρι ποια ειναι η κοπελα.:expressionless:
Καλωσηρθες Ολγακι!:smiley: Καλη διαμονη, φρεσκιες πετσετες εχει στο 3ο συρταρι.