Γειαααααα!

Oxiolga διάβσε το πμ που σου έστειλα πλζ

Γειά σου ολγάκι μουυυυ!!!Χθες κατάλαβα ποιά είσαι…:lol:
Λοιπόν,καλως ήρθες στο forum και καλά να περνάς!(και μη βρίζεις τους ΗΙΜ ρε…please!!:frowning: )

φιλιάααα!!!

Θα μας πάθει και τπτ οχι τπτ άλλο…:lol: :stuck_out_tongue:

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]To join the gang of the gathered forces of darkness it must run true evil blood within your veins. And Nihilist proved that he is the Chosen one! Hail to our new true evil member Nihilist.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]ζηλιάρη Karvou! 8) [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Καλά, θα σας δείξω εγώ. Θα δείτε τι θα πάθετε!!!

:har: :har:

έντιτ: nihilst φλώρεψες τόσο που απαντούν άλλοι για σένα? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Θα σε κράξω τώρα στον Alice!!! :har:

μπρρρρρρρ σκιαχτηκα. :stuck_out_tongue:

Ως αρχηγός της συμμαχίας απάντω εγώ!8)
[SIZE=1]
[SIZE=1]θα σε πήξω στην την μουρμούρα και την τσιρίδα εσένα![/SIZE]
[/SIZE]

Που τον θυμήθηκες ρε τον Χλαπάτσα;;;!!! :lol:

είναι το είδωλο μου… Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω ένας μεγάλος Χλαπάτσας!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο Ναϊλιστ ειναι εξισου κακος με τρεις γκομενες.
Εχει πεθανει για μενα ε.

Ενα έχω να σου πω εσένα…γαργάλημα μέχρι τελικης πτώσης!

Οσο κακες κι αν περνιεστε, ο Ναϊλιστ, Ο ΠΑΛΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΝΑΪΛΙΣΤ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΘΑΒΑΜΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΟ ΜΣΝ…εχει πεθανει. :frowning:

Φιλιππα, καποτε αφιερωνες το fucked with a knife σε μια κοινη γνωστη και τωρα συνασπιζεσαι με τις αναμαριες. Γιατι ρε? :frowning:

Γιατί είμαστε πιο όμορφες … ετσι να ζηλέυεις…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Νομίζω led, ότι πρέπει να επαναφέρουμε τους πολέμιους στο προσκήνιο…:stuck_out_tongue:

Εμ οταν στα λεγα εγω, δεν ψηνοσουν! Φαε τωρα στη μαπα εναν σινιαρισμενο Ναϊλιστ με κουστουμακι, γραβατουλα και να ζηταει και συγγνωμη που δυσφορησε τον συνομιλητη του, αν φυσικα επραξε κατι τετοιο.
Ανοιξε λοιπον εσυ το καινουριο τοπικ που θα πολεμαει καποιον, δεν ξερω/δε με νοιαζει ποιον.

Αχ! Κωλόπαιδα με συγκινήσατε. :cry: Θυμήθηκα τις παλιές καλές εποχές του φόρουμ!
Λοιπόν θέλω πολέμιους πίσω!
Λέω να αρχίσουμε να θάβουμε τους παλιούς αγαπημένους μας Scorpions μέχρι να πάρουμε μπρος και μετά να βρούμε και άλλους? Τί λέτε?

Μέσα! :twisted:

Δε το πιστεύω!!!

Κλαίει ο Νίhilist!!! Κλαίει!!! Δάκρυσε!!! Αντί να μας μπινελικώνει μπήγει τα ζουμιά!!! Λοιπόν. Ξεκινάμε Σπαρτιάτικη προετοιμασία για να σε κάνουμε πάλι brutal και άξιο πολέμιο! Την Κυριακή στο Τέξας θα ξεκινήσει η προπόνηση σου!

Παιδες…μην μου χαραμιζετε το ΤΟΠΙΚ μου…
σας παρακαλω…:cry: :cry: :cry: :frowning:

δε το χαραμίζουμε… διάλεξε στρατόπεδο!!! Εδώ έχουμε πόλεμο!!!

Θα πας με τις gathered forces of darkness (Witch, Bloody Angel, Rangel) ή με εμάς τους πολέμιους (εγώ, Led Zeppelin, nihilst) ?

(Εμείς προσφέρουμε και εκπτωτικά κουπόνια για πιτσαρία!)