Ρίχτε μου τα φώτα σας

Μήπως εχει κανεις στα υπ’ όψιν καποιο προγραμμα με το οποιο να μπορς να επεξεργαζομαι κομμάτια?(να κοβω ρεφρέν και τέτοια, οχι απαραιτητα για μίξη)

Νομίζω το πακέτο του nero έχει ένα nero wave editor και είναι αρκετά καλό για αυτό που θες. Αλλιώς δες το Adobe Audition που είναι και ό,τι πιο επαγγελματικό ξέρω.

Δοκίμασε με το Cool Edit Pro…αλλά αν προσπαθήσεις να κόψεις φωνητικά θα χάσεις πολύ σε ένταση από ότι ξέρω καθώς οι φωνές διαχειρίζονται περίπου το 40-50 % (ανάλογα βέβαια την παραγωγή) των συνολικών συχνοτήτων ενός ιομματιού…

Μπορεις βέβαια να ψάξεις και να βρεις πρόγραμμα στυλ “Καραόκε” από το οποίο μπορείς να αφαιρέσεις τα φωνητικά…

Thnx:)

Αν θέλεις την ίδια δουλειά για video μπορείς να δεις το VirtualDub.

:lol: :lol: :lol:

Welcome Back!!! :smiley:

Είναι ο γνωστός επικός ανχόλης για τον οποίο έχω ακούσει τόσα πολλά??:-k :-k :-k
Να αρχίσω να φοβάμαι??:-s :-s

όχι ρε… το δικό σου σπάμινγκ δε μπορεί να το ξεπεράσει… Άσε που μερικές φορές που τον είδαμε, δεν είχε laptop όπως εσύ δίπλα του!!!:lol:

Ο τρομερός,ο φοβερός ατακαδόρος.Θα μπει φαντάζομαι και στη χίπικη μαφία του bluezlick

Thanks

Λογος/λογοι που να βαλει καποιος Windows Vista και λογος/λογοι που να μην τα βαλει ακομα…, να παραμεινει με xp μεχρι νεωτερας κ να περιμενει μεχρι ποτε?:-k :-s

ζητημα 1…

απο security site (δεν θυμαμαι link τωρα) τα Σβιστα εχουν καμια 30ρια υπηρεσιες αναφορας του λειτουργικου προς τη μαμα microsoft, και ποσες ακομα τρυπες που δεν εχουν γινει ακομα γνωστες…xp …if it works don’t upgrade…

ζητημα 2…

καλυτερα να περιμενεις μεχρι τα επομενα windows …lol :p…

Ρε ρε ρε τι μαλακια ειναι αυτη με τα Vista και την εγγυηση στα λαπτοπ?
Ψαχνω για λαπτοπ και εχω ακουσει οτι οι εγγυησεις αμα βγαλεις τα Vista δεν ισχυουν.Σαφως και δεν θελω να εχω Βιστα ομως.
Ξερετε τιποτα?