Τι κανετε τωρα?

Εδω θα λεμε τι κανουμε αυτη τη στιγμη (εκτος απο το σερφαρισμα στο internet :roll: )και γενικοτερα πως περναμε την ωρα μας.Λοιπον,εγω εχω αραξει και τρωω ενα κομματι πιτσα ενω παραλληλα τα αυτια μου διεγειρωνται ακουγοντας Have a drink on me απο AC/DC. :smiley: Eπισης για αρχη θελω οπωσδηποτε τη γνωμη σας για το αν ειναι ακυρο το θεμα,γιατι πολυ φοβαμαι οτι ειναι και μαλιστα πολυ… :stuck_out_tongue: :lol:

Kι εγω σκεφτομουν να ανοιξω ενα τετοιο, αλλα δεν το εκανα λογω της ακυρητητας του…:stuck_out_tongue: Αλλα δεν εχει να λεει…

Λοιπον, τρωω κατι δημητριακα (χωρις γαλα), μιλαω στο μσν και περιμενω να δω maiden!!!8)

Περιμένω να δω Maiden και να ξεχάσω ότι αύριο δίνω φυσική και σε αντίθεση με τα μαθηματικά θα πάρω τον …:stuck_out_tongue:

Ο server τους θα γαμηθει σημερα…:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Δωσε χαιρετισματα στον Steve :stuck_out_tongue: :lol:

Επισης λεει!!!:stuck_out_tongue:

Περιμένω να αρχίσουν οι Μaiden:p

Θα εκανα ακριβως τα ιδια αλλα μου τελειωσαν τα Frosties!!! :x :x

Διαβάζω αυτό το τόπικ.

ακουω βασιλαρα και ειμαι κ στο μσν…

Ρε παιδια περα απο τη πλακα.Τι περιμενετε ολοι σας Maiden?Aμα ειναι να τους περιμενω και γω :stuck_out_tongue: Τους δειχνει πουθενα η τελεοραση? :-k

Εχει βουηξει ο τοπος και ο αλλος κοιμαται!!!:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Ε τώρα έβαλε και το Doctor Doctor αρά αρχίζουν οι Maiden!!!:smiley:

ΑΡΧΙΣΕ!!! :metal: :metal:

Δε ξερω.Εγω παντως κοιταξα να δω τη παιζει η τελεοραση και πετυχα τον Αρναουτογλου.Μηπως θα κανετε καμια πλακιτσα σε κανα Μaiden 1979 αυτη τη φορα?

:stuck_out_tongue: :lol3: :lol3: :lol3: :stuck_out_tongue:

Ειδα κι ελληνικη σημαια!!!

ΜΑΙΔΕΝ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ρε παιδια εγω γιατι δεν μπορω να τους δω τους Maiden???Μηπως τελειωσε???

Μπα τα τρωνε και ανθρωποι αυτα?COCO POPS CHOCOS ROOLS ΡΕΕΕ!!!:stuck_out_tongue: :lol:

Eτοιμάζω τις ασκήσεις που θα τους κάνω αύριο και σκατοβαριέμαι.

[-X

Μαλλον αυτο θα ειναι ρε γαμωτο.Μα καλα ρε σεις δε μπορουσατε ενα pm να κανετε?.ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ [-X