Τι κανετε τωρα?

Τελείωνω την παρουσίαση και ποστάρω, χαζευώ, έχω πονοκέφαλο και μόλις συνηδειτοποίησα ότι τελείωσα την πτυχιακή μου… τι θά κάνω τώρα? Η ζωή μου θα έιναι άδεια χωρίς αυτήν…:dunno: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ετοιμάζομαι για μεγάλη βουτιά στο κρεβάτι…:lol:

Παιζω με το πτηνο μου! :lol: #-o :stuck_out_tongue:

Aκούω ό,τι καμμένο έχω στον υπολογιστή,μιλάω στο msn και πριν ένα λεπτό είδα το βιντεάκι που μου έστειλε ο βασίλης!!:smiley:

Μπαν τωρα! Τι καμμενος! :lol:

E, μετά από την χειροδικία στα οπίσθια, τι άλλο θα είχε σειρά;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smiley: 8)

+αυτο εδω…Μα καλα ενα ban ζηταω ο ανθρωπος.Τοσο δυσκολο ειναι πια.Θελετε και υπευθυνη δηλωση?

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Προσπαθώ να πετύχω την κατάλληλη θερμοκρασία για το air-condition για να κοιμηθώ όπως αρμόζει σε μια κουραστική μέρα…Μια κρυώνω μια ζεσταίνομαι…τρελαίνομαι που λέει και η Αννούλα η Βίσση.

Ο Ιωαννιδης σου αρεσει? :-k

Ο Γιάννης ή ο Αλκίνοος ? :stuck_out_tongue:

Ο Αλκινοος.

Υποτιθεται πως κανω μια εργασια…#-o #-o :stuck_out_tongue:

Kαλα δεν ειναι αναγκη να εισαι και εργασιομανης.:stuck_out_tongue: #-o

Eτοιμάζομαι να πάω balux και χαίρομαι γιατί πανελλήνιες τέλος και γιατί επιτέλους επέστρεψα στο rocking μετα από ένα χρόνο απουσίας!:slight_smile:

Γουελκαμ μπακ.8)

Ακούω stratovarius και παίζω ντάμα στο msn!:smiley:

Thanks a lot!!:slight_smile:

Καλα ρε πουστη μου, πως διαβαζετε τοσο πολυ? :stuck_out_tongue: Κι εγω ξεσκιζομουν στην 3η Λυκειου αλλα ειχα αρκετο χρονο.

Εν τω μεταξυ σκεφτειτε να εδινε του χρονου πανελληνιες ο Μανος…

Θα ζητουσε αδεια να επαιρνε το laptop και στις εξετασεις, αφου θα διαβεβαιωνε πως δεν θα το χρησιμοποιουσε για αντιγραφη…:stuck_out_tongue:

+1. Eγώ διάβαζα 3-4 ώρες ημερισίως κυρίως μαθηματικά και προγραμματισμό και λιγουλάκι φυσική.