Ούτε στο σινεμα διπλό

"Αγαπητέ φίλε μου Φρέντο

ως γάβρος και αφού σκυλόβρισα για άλλη μια μέρα τον Πρόεδρο για τις τρομερές μεταγραφές, λέω ας κάτσω να δω την ταινία GOAL 2 που κατέβασα από το ίντερνετ.

Στο GOAL 1, ο ήρωας έπαιζε στη Newcastle και πήρε μεταγραφή στη Ρεάλ Μαδρίτης. Στο GOAL 2, λοιπόν, φτάνει η ώρα του ντεμπούτου για τον πρωταγωνιστή. Γίνεται σε όσο πιο γκλαμουράτο σκηνικό είναι δυνατό. Ως αλλαγή, με τη φανέλα της Ρεάλ Μαδρίτης, στο Μπερναμπέου και σε αγώνα Τσάμπιονς Λιγκ.

Προφανώς και ο ήρωάς μας θα παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο στην εξέλιξη του παιχνιδιού.

Μάντεψε ποιός είναι ο αντίπαλος.

Όχι, μάντεψε.

Σε προκαλώ, μάντεψε.

Σου δίνω και μια βοήθεια: Ο αντίπαλος παίζει εκτός έδρας και πρέπει να χάσει για να αναδειχθεί σε ήρωα ο πρωταγωνιστής της ταινίας.

Ωραία. Μάντεψες.

Τώρα μάντεψε πότε μπαίνει το γκολ.

Όχι, μάντεψε.

Σε προκαλώ, μάντεψε.

Σου δίνω και μια βοήθεια: Μέχρι το 89ο λεπτό, το παιχνίδι είναι ισόπαλο.

Δες και την απόδειξη:

Από το Sport24

:lol3: :lol3: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2:

Τώρα νομίζετε ότι κάνετε καζούρα;

Ποιοί;;;

[SIZE=“5”]Οι τριτο-δεύτεροι.[/SIZE]

:lol2: :lol: :lol3:

έλεος βρε αγορίνα μου…έλεος πια…δε σου έθιξε κανείς την ομάδα…αφού είσαι θρύλος και ομαδάρα και όλα όσα γράφουν οι φυλλάδες του ΟΣΦΠ (και ok,δεν έχω τρομερές αντιρήσεις),τι σε νοιάζει τι λένε οι τριτοδεύτεροι?

Εσένα όταν σου λένε για την ομάδα σου να μη θίγεσαι.

Rudolf είσαι πολύ αστείος/γραφικός και δεν είναι καλό.

να πάω να το κοιτάξω λες ε?

Όχι, απλά να μην είσαι.

σ’ευχαριστώ.

:lol: :lol: :lol3: :lol3: Tα σπασε

Με τι αλλο να κανουνε καζουρα? Αφου μονοι τους δεν μπορουν, γινονται Ρεαλ, Χερενφεν, Σαχταρ, Ρομα, Μολντε και δεν ξερω και γω τι μπας και χαρουν λιγακι…

Είμαι ο μόνος που το θεωρεί τιμητικό?:roll: :roll: :roll:

Ποιο?

το ότι μας έβαλαν στη ταινία… Δείχνει ότι δεν είμαστε άγνωστοι στο ευρύ κοινό, μας δείχνει ικανούς να κοντράρουμε τη Ρεάλ στα ίσα (μέγα ψέμα!!!:p) και μέσα σε όλα, οι σκηνές είναι από ένα ματς που βγάλαμε το λάδι στη Ρεάλ.

Ναι, δεν έχουμε κάνει διπλό στην Ευρώπη, αλλά δε με νοιάζει ειλικρινά. Σε μία ταινία που προσέχουν την παραμικρή λεπτομέρεια, δε θα έβαζαν τον ήρωα να σκοράρει ενάντια στη Καφέ Όπερα, αλλά ενάντια σε ένα δύσκολο αντίπαλο, για να έχει αξία αυτό που πετυχαίνει…

Εννοειται ρε! Ποιον θα εβαζαν? Την ΑΕΚ??? :lol: :lol: :lol: :lol2: :lol2: :lol2:

Αχαχαχαχα πες μου οτι τα πιστευεις κιολας! :stuck_out_tongue:

δηλαδή αν έβαζαν τον ΠΑΟΚ εσύ θα ντρεπόσουν για την ομάδα σου?

Αν τον εβαζαν να αποκλειεται επειδη χρησιμοποιησε παρανομα εναν παικτη, ναι. Κι ας διαλεγαν εμας, πραγμα που δειχνει οτι δεν ειμαστε αγνωστοι μπλα μπλα. Γιατι θα μας διαλεγαν γι’αυτο ακριβως, οπως διαλεξαν τον Ολυμπιακο γιατι χανει εκτος εδρας.

Αν εβαζαν τον ΠΑΟΚ να παιζει Champions League με την Ρεαλ η ταινια θα εμπαινε στην κατηγορια “Επιστημονικη Φαντασια”… :stuck_out_tongue:

Χοχοοχιχιιχαχαχα.
Ενω με τον Αρη στο “Κι υστερα ξυπνησες.Βλακα.”