Αποκρουστικες ιστοριες

Μπορει να τον ταισε την πρωτη φορα και μετα να ετρωγε τα ιδια και τα ιδια σκατα. #-o

Η αξια της ανακυκλωσης ειναι μεγαλη, μην την κοροιδευεις.:stuck_out_tongue:

Θηλυκο ειναι.
Καλα δεν ειναι τοσο “δικο” μου,η αδερφη μου το χει.Εγω κυριως το κηνυγαω και χαιρομαστε μαζι.

Ο γιατρος μας ειπε οτι το κανουν αυτο τα κουταβια,αλλα παιζει να μας το πε για να του σωσει τη ζωη :-s

η αληθεια ειναι πως εχω ακουσει για πολλα σκυλακια που εχουν αυτη την αηδιαστικη συνηθεια…:? :? :-s :-s 8)

δεν λες ομως τι εκανα!:stuck_out_tongue:

Θελω λεπτομεριες!:bounce: :yes: :naughty: :-k

Κολλητος μου κερασε σαντουιτσ εναν φιλο του που ενας αλλοσς ειχε χυσει μεσα!!

1 χαψια το εκανε και δεν καταλαβε και χριστο!

ΣΣΣΣΣΣΣ!Ακομα δεν το ξερει:lol: :lol: :lol: :lol:

:dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Παίζει να είναι ότι πιο αηδιαστικό έχω ακούσει!

Eχω δει γέρο να φταρνίζεται σε στάση λεωφορείου και οι μύξες να γίνονται ιπτάμενες μπάλες από εδώ και από εκεί…#-o :lol:

Εσύ αδερφέ μου όταν φταρνίζεσαι ελέγχεις τα υγρά σου;

Και: Όταν θα είσαι γέρος και θα φταρνίζεσαι, μπορείς να μου εγγυηθείς ότι θα τα ελέγχεις καλύτερα από τον τυπά;

Και ο σωζον εαυτο σωθειτο…:lol: :lol: :lol:

You bloody suck!!! :thumbdown:

Μια φορά είχα τελειώσει μεσα σε ένα σάντουιτς.

Εισαι ο αλλος που λεει ο Hatebreeder στην ιστοριουλα του,ε?

Είμαι ο Hatebreeder

Aπιστευτη καφριλα με το σαντουιτς…μπλιαχ

Σ’αφησε???

[SIZE=“6”]XAAXAXAXAAAXAXAAAAAAA…[/SIZE] :lol2: :lol2: :lol2: :lol3: :thumbup:

Παλιότερα παίζαμε ένα παιχνιδάκι…Μαζεύαμε όλες τις κλανιές και τις κλέιναμε σε ένα άδειο κουτί pringles…Ναι αυτά τα κυλινδρικά.Έβαζε κάποιος το κουτί κοντά στον κώλο του και αμέσως αφού έκλανε έκλεινε το καπάκι.
Στη συνέχεια παίζαμε διάφορα παιχνιδάκια πχ θάρρος ή αλήθεια κλπ κλπ και όποιος έχανε έβαζε τη μύτη μέσα και έπαιρνε μια γερή τζούρα.
Δεν ξέρω αν το μεθάνιο είναι βλαβερό(καρκινογόνο κλπ. ) πάντως εμένα μου είχε έρθει λιποθυμία.

:roll:

???8O 8O 8O :? :eek: :eek: :o