Αποκρουστικες ιστοριες

Ετοιμαστητε για αλλεπαλληλα χτυπηματα σιχαμαρας!Πριν απο κανα χρονο ημουν στο web και εκει που επαιζε C.S περναει απο πισω μου ενα παιδακι περιπου 12 χρονων και μου ριχνει ολο τον εμετο του στο καλο μου το μπουφαν!Εγω πριν γυρισω να δω ποιος ηταν κατεβαζω κατι καντηλια και οταν γυρισα και το κοιταξα στα ματια να δω ποιος ηταν,το παιδακι ετρεξε κλαιγωντας…Ακομα το λυπαμε το παιδακι. :frowning: Στο γυμνασιο τωρα,παιζαμε μπαλα και κανει ενα πολυ δυνατο βολε ο τερματοφυλακας και ερχεται η μπαλα πανω μου και για να με προφυλαξω απο τη μπαλα εβαλα τα χερια μου μπροστα.Ελα ομως που η μπαλα ειχαι σκατα και ενστικτωδως σκουπιστηκα στη μπλουζα του κολλητου μου! 8O
Η φιλια κραταει μεχρι και σημερα αλλα δεν εχω καταλαβει πως μπορεσε να με συγχωρεσει… :dunno: :?

:lol3: :lol3: :lol3:

ελπιζω να χω μετα την 3ημερη

και γω ! γαμω τις φασεις θα ναι

μα το θεω οτι κανω θα το βγαλω βιντεο γτ εδω παζει δυσπιστια αλλα νταξει πιπες

πολυσυλεκτικο

Σε ενδιαφερει πολυ να αποδειξεις σε ενα φορουμ ποσο μαγκας εισαι ε?

αυτό με τα σκατά και τη μπλούζα του φίλου τώρα το διάβασα.έλιωσα μιλάμε…

μπα μονο σε σενα

ειχαμε εναν στο δημοτικο (αν θυμαμαι καλα χαιμωνα το ελεγαν στο επιθετο) που εγλυφε το προαυλιο…
τωρα στο λυκειο μας εχει κουβαληθει ενας μπουλης που τρεχει μονος του ολη μερα και γκαζωνει παραπανω αν του πεις φωτια… και μανταψτε πως σταματαει…
χτυπαει στον τοιχο και τις περισσοτερες φορες με το κεφαλι

βασικα,οταν ημουν γυμνασιο ειχα παει στο δημοτικο(κατι πηγα να δωσω στον πατερα μου,αν θυμαμαι καλα)
και ειδα κατι παιδακια που ετρεχαν,γελαγαν και φωναζαν τα κανε πανω του,τα κανε πανω του…
εκει λιγο παρακατω βρισκω τον αδερφο μου και τον ρωταω τι τρεχει…
μου πε οτι ενας απ την ταξη του τα χε κανει πανω του(μιλαμε για 6 δημοτικου) και ειχε πασαληψει τους τειχους.μπλιαχχχ!:?
και αυτο ειχα την ατυχια να το δω…

Μια φορά όταν γύριζα απ το λύκειο,περνούσα από ένα δημοτικό που είναι διπλά.Εκεί περίμεναν μανάδες για να πάρουν τα παιδιά τους και μερικές είχαν μαζί τους κι άλλα παιδιά,μικρότερα.Μια είχε πιάσει το παιδί της από τα χέρια και τα πόδια και το κράταγε πάνω από κάτι χόρτα που ήταν εκεί κοντά για να χέσει.Είδα τα σκατά να πέφτουν και έλιωσα στο γέλιο.

Oh Shit :lol:

Δεν είναι τυχαίο ότι σχεδον ολες οι ιστοριες ειναι απο σχολειο, δημοτικο κυριως :stuck_out_tongue:
ειχαμε και μεις εναν στο δημοτικο που πασαλειβε τις μυξες του στο γιλεκο του μπροστινου, και μερικες φορες τυχαινε να κατσω μαζι του. Πο ρε γαμωτο τραυμα μου χει μεινει, παλι αναγουλιασα…
Ενας αλλος εσπαζε τα φυλλα απο κατι φυτα, και επινε το γαλα, δε θυμαμαι πως λεγονται αυτα τα φυτα.
Καποιο παιδι ειχε βαψει με μπλε μαρκαδορο τη γλωσσα του.

Και μετα μου λενε κανε παιδια :expressionless:

Θα θυμηθω και αλλα 8)

ε,αποκρουστικές ιστορίες,όχι τα deleted scenes του καρουζελ

δηλαδη εσυ φκιαχνεσαι να ακους για πασαλειμενες μυξες και σκατα;:-k

μα αυτο το θρεντ δεν υπαρχει για να μας φτιαχνει…

Μια φορα στην 1η γυμνασιου μετα την προσευχη οπως πηγαιναμε να μπουμε στην ταξη με το που ανοιγουμε την πορτα βλεπουμε το πατωμα να ειναι γεματο σκατα(!)…Ηταν πολλα και τα ειχαν πασαλειψει κιολασ και ειχαν πασαλειψει και το σφουγγαρι!!..Δεν ξερω ποιος τα κανε παντως ακομα το λεμε και γελαμε!Για δυο μερεσ η ταξη βρωμαγε και καναμε μαθημα σε κατι χημεια κλπ…Φαση ειχε το σκηνικο που πηγαμε να το αναφερουμε στο διευθυντη και του λεω εγω χαρακτηριστικα:-Κυριε καποιος εχει γεμισει την ταξη με σκατα!!!-Προσεξε πως εκφραζεσαι μου λεει…ακαθαρσιεσ πεστα…!!

Ηταν στο φροντηστηριο αγγλικων. Πεταχτηκε ενα ποντικι στην αιθουσα και ειχε ερθει αναποδα ολο το φροντηστηριο. Μεχρι που τελικα τρεχει ενα παιδι και τυχαινει να το πατησει με δυναμη και πεταχτηκαν τα παντα γυρω γυρω…

ε ποιο καναλι??

Aσχολιαστο:p

4ο Αμαρουσιου πηγαινεις?Γιατι εχουμε εναν ακριβως ιδιο που βαραει κεφαλιες στον αερα μονος του,εχει προβλημα βεβαια…