Αποκρουστικες ιστοριες

Ένας συμφοιτητής της θείας μου (για δεκαετία '80 μιλάμε) είχε βάλει ένα μεγάλο ποσό χρημάτων στοίχημα με διάφορους φοιτητές για να κάνει εμετό και να το φάει ωμό. Και το έκανε! Μετά από πολλά χρόνια τον αντέγραψαν οι Jackass… :stuck_out_tongue:

Όταν ήμουν Τρίτη δημοιτικού και ταξίδευα Γιάννενα-Θεσσ/νίκη (σκατόδρομος) είχα κάνει 6 εμετούς, και έναν από αυτούς πάνω στο παλτό της θείας μου.

τοσο ωραια ιστορια που μια φορα δεν φτανει…

8O 8O 8O
ο μαη γκαντ!!!

Προ 10ετιας περιπου ξημερωματα καπου στη Χαλκιδικη αποφασισαμε να παιξουμε “κυνηγητο” με αμαξια και μηχανες πετωντας ο ενας στον αλλον απο λασπες και σκατα ζωων μεχρι τζατζικια και κατι ληγμενες σαλατες που προμηθευτηκαμε απο ενα φιλο ιδιοκτητη κρεπερι.Εκτος του οτι ηταν θαυμα που δεν σκοτωθηκε κανεις,μια και μπαιναμε αναποδα σε μονοδρομους χωρις αναμμενα φωτα κτλ,τρεχαμε σαν παλαβοι κτλ,το πρωι μας βρηκε με τα οχηματα να μη βλεπονται και κυριως να μη μυριζονται απ τα χαλια που ειχαν πανω τους.Ωριμοτητα…
Ειχε επικο γελιο παντως η φατσα οδηγου μηχανης οταν απ το πουθενα εφαγε στη μαπα κουτακι κοκα κολας βουτηγμενο στις λασπες την ωρα που οδηγουσε…ωραιες εποχες…8) :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O :lol: :lol:

κορυφαιο!

τα σκατα και τις λασπες και αυτα απο τον ιδιοκτητη της κρεπερι???:stuck_out_tongue:

ακολουθει σιχαμερη ιστορια…

[SPOILER]

τωρα θυμηθηκα εναν που του ρθε χεσιμο στα πανεπιστημια και αφου σκουπιστηκε πηρε τα σκατα του με ενα χαρτι και τα πασαλειψε στο διπλανο καρτοτηλεφωνο παντου ομως!!
εγινε σαββατο
την δευτερα απουσιαζε το καρτοτηλεφωνο…[/SPOILER]

Καποτε στα ΛΟΚ ειχαν πεταξει μεσα σε εναν αχταρμα απο σκατα (κυριολεκτικα αχταρμά ομως) ενα κλειδί και ειπαν οι καραβαναδες οτι οποιος το επιανε θα επαιρνε 10 μερες τιμητικη αδεια…Οπως ηταν φυσικό κανεις δεν το πολησιαζε,εκτος απο εναν τρελλαμενο ο οποιος με περισσια ανεση και με ανεση χρονου το βρηκε (:lol: ) και το παρεδωσε στους αποσβολωμενους ανωτερους του…(Αληθινή ιστορία…)

Kαι μετα να του λεγαν “ε,το μαλακα το πιστεψε για την τιμητικη…” #-o

sry, 8a sixa8ite polu.

H gata ths csaderfhs mou eixe faei to “pio ahdiastiko entomo”, kai meta to cserase ecsw, anapodogurismeno.

επικο πρωτο ποστ!

:lol3::lol3::lol3:
ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!

καποιοι αδεισαν μισο μπουκαλακι λουξ και το γεμισαν κατουρα οσο ο αλλος εκανε μπανιο και μετα του το εδωσαν να το πιει.

και το πιε…
ιστοριες με σκατα δεν εχω
συγνωμη που σας απογοητευω αλλα δεν ειμαι κοπρολαγνος:p

εμεις στο δημοτικο ειχαμε μια που φιλαγε ολα τα εντομα.επισης ενας κολητος μου,πιο παλια,ειχε παρει το στυλο και το βαζε πρωτα στη μυτη του,μετα στα αυτια του και μετα το εγλειφε.στην κατασκηνωση,ειχαμε εναν που μας ειχε σπασει τα νευρα και ενα βραδυ πηγε και τον εχυσε ολη η καλυβα.μετα ειχαμε τυψεις και του το ειπαμε και αυτος αντι να μας πλακωσει γελαγε κιολας

Σκατολογικές ιστορίες από το στρατό:

(Άκουσα δεν είδα): Στο κέντρο, ο θαλαμοφύλακας διαπιστώνει ξαφνικά ότι σε μια από τις τουαλέτες δίπλα στο θάλαμο τα πόδια του φαντάρου εξέχουν από το άνοιγμα της πόρτας. Έχοντας στο νου του τα καθήκοντά του, ανοίγει έντρομος την πόρτα και διαπιστώνει ότι πίσω βρίσκεται ένας τύπος που χέζει καθιστός στην τούρκικη τουαλέτα…

(Είδα αλλά προσπαθώ να ξεχάσω): Έτυχε κάποια εποχή στο στρατόπεδο να φιλοξενούμε το Σχολείο Σιτιστών. Κάτι σαν το Σχολείο Μαχητών, αλλά για τα μεγαλύτερα γιώτα που έχετε δει ποτέ (μεγαλύτερα σε μέγεθος). Μια μέρα, το μεγαλύτερο από αυτά, επισκέπτεται την τουαλέτα μας. Δηλαδή, δεν είμαστε σίγουροι ότι το έκανε αυτός, αλλά να, είναι σαν να βλέπεις μια νταρντάνα μάνα με ένα ψηλό παιδί και να λες “δικό σας είναι;”. Το πράγμα που έβγαλε ο τύπος, δεν περιγράφεται με λέξεις - μόνο περιφερειακά, όπως στις ιστορίες του Λαβκραφτ, μπορεί να πιάσει κανείς τον τρόμο. Αρκεί να πω ότι τα “περικούραδα” ήταν πολλά και σε μέγεθος κανονικής προς μεγάλης (για φυσιολογικούς ανθρώπους) κουράδας.

Φυσικά η τουαλέτα βούλωσε και ο Λοχίας προσπάθησε αποτυχημένα να βρει άνθρωπο να καθαρίσει. Τελικά, αναγκάστηκε να πάει ο ίδιος και έκανε μια μέρα να μιλήσει πάλι σε άνθρωπο.

κριμα που απαγορευσαν τα κινητα με καμερα στον στρατο:(

εμας στο σχολειο καποιος ειχε χεσει στις τουλετες και μετα πασαλειχε ολους τους τοιχους (και τους καθρεπτες ο αθεος) με αυτα. περιττο να πω οτι εκαναν εναν χρονο να βρουν ανθρωπο να καθαρισει ολα αυτα.

το πιο αηδιαστικο ηταν οτι ηταν ξεκαθαρο οτι η δουλεια ειχε γινει με χερια

Ακουσα δεν ειδα:
Ηταν ενα παιδι που πηγαινε 6η δημοτικου(μιλαμε για 8 χρονια πριν) και μια μερασ το σχολιο το επιασε το παιδι να παει τουαλετα και επειδη πρεπει να ειχε κανα κοψιμο οπως ετρεχε να παει στην τουλετα καταλαβε οτι δεν μπορουσε να κρατηθει και μπαινει γρηγορα στο γραφειο το καθηγητων μπας και προλαβει…αλλα δυστυχως δεν προλαβε…και η πρωτη του ξεφυγε στο παντελονι και αμεσως το κατεβαζει και συνεχιζει μεσα στην αιθουσα των καθηγητων.Και κατηληγει ο διευθυντης να τ σκουπιζει τον κωλο και ηρθαν οι γονεις του να τον παρουν και επειδη τα ρουχα τ ηταν λερωμενα του εβαλαν απο κατω μια μαυρη σακουλα σκουπιδιων και τον πηγαν στο αυτοκινητο για να φυγουν σπιτι!!!

ακριβως το ιδιο σκηνικο ειχε παιχτει και στο γυμνασιο μου πριν μερικα χρονια,πασαλειμενοι οι τοιχοι με σκατα και δαχτυλιες σκατων μεχρι και στο πομολο…

η παρακατω ιστορια δεν ειναι αηδιαστικη, αλλα δεν παυει να ειναι γαματη
καποιοι φιλοι μου λασχκαραν τις βιδες στο θρανιο ενος κοριτσιου, και με το που καθεται και το ακουμπαει, οι βιδες που κρατανε το ξυλο φευγουν μια - μια και πεφτει πανω της:lol:
και μετα καθοταν μια ωρα ο καθηγητης και βιδωνε:p

Ιστορια απο γνωστη που δουλευει στην αεροπορια…σε μια ασκηση που ειχαν ερθει και αλλοι απο εξωτερικο

ενας αγγλος παει στην τουαλετα, κατουραει, και οταν βγαινει δεν πλενει τα χερια και παει κατ ευθειαν και τα στεγνωνει στο μηχανημα:!:

Πολυ αποκρουστικο.
Σκεψου οτι αλλοι δεν πλενουν καθολου τα χερια τους ας πουμε.

Ναι αλλα φαντασου να στεγνωσεις τα κατουρα πανω στα χερια, ακομα χειροτερο.

εν τω μεταξυ την εθνικοτητα δεν την ειπα για να δειξω κατι απλα το περιστατικο ανεφερα