Κραυγές

Σωστος και Stratovarius - Dreamspace!:wink:
Αυτη η λεπτη χροια του Tolkki με τρελαινει…

Kai Hansen-Ride the sky (Ανασταίνει και νεκρούς…)

Το Dreamspace (και γενικά όλα τα albums στα οποία τραγουδά ο Tolkki) είναι πολύ σκοτεινό κι “εξωγήινο” άλμπουμ.
Έτσι για να μη νομίζουν μερικοί ότι το power είναι τραλαλά και τρελή χαρά :wink:

D-I-A-M-A-N-D-A G-AL-L-A-S

Rotting Christ - Fgmenth thy Gift
Sepultura - Intro: The Curse

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

πάντως μία από τις σκηνές που έχουν αποτυπωθεί πιο έντονα στο μυαλό μου είναι όταν είχα καλέσει έναν φίλο μου στο σπίτι και όταν του βάζω να ακούσει το THE CURSE είχε πέσει την κυριολεξία στο πάτωμα από τα γέλια!

Koμματάρα!!

Καλά ρε έχετε θέμα τις κραυγές και δεν αναφέρει κανείς τίποτα για τον King Diamond???Σε όποιο τραγούδι/δίσκο και να θες,αν τον ακούσεις με ακουστικά στο κεφάλι νύχτα,θα φοβάσαι να κοιτάξεις κάτω από το κρεβάτι…:respect:

οι δικές μου… 'οταν ακουώ ή βλέπω κάτι κουλό!:lol: :lol: :lol:

Τί Steelheart βρε παιδιά? O τραγουδιστής κάνει σαν μωρό που σκούζει επειδή θέλει παγωτό.
Aκουστε τη κραυγη που κανει ο Jon Nödtveidt στο ‘‘Where dead angels lie’’, νιώστε το ψυχος του θανατου…

Συμφωνω για τους Dissection αλλα για τους Steelheart το μαμησες,ψοφισε και ασελγισες πανω στο πτωμα του :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

έλα όχι τόσο πολύ… :oops:

Jon Oliva - Savatage

ΟΡΓΑΣΜΟΣ!!!

Κραυγές = Quorthon .-

Κραυγες = nihilist οταν ακουει scorpions…

Tom Araya σε όποιο τραγούδι γουστάρετε!

Deicide-They are the children of the underworld

Ετσι! Οι πιο πορωτικες κραυγες εβερ. Μαζι με του Χαλφορδ βεβαιως βεβαιως. :smiley:

αν δεν εχει πει κανεις της βισση το λεω εγω:lol:

Σωστος!

A Dangerous Meeting…

“Ooooh, they should have known
Not to play with the powers of the hell!!”

Απιστευτη κραυγη!

rage - true face in everyone
kreator - fatal energy
overkill - overkill
testament - DNR (GOD SAVE ME NOOOOW)