Είμαστε οι άντρες γουρούνια?

Το credit για το thread πηγαινει σε Sofi-K και Headshot…

Edit: Η ψηφοφορια αφορα γυναικες. Τωρα οποιος θελει να ψηφισει δεν θα του κοψουμε και… :wink:

φυσικά και είμαστε…για αυτό έχουν ξεπέσει έτσι και οι γυναίκες…γιατί κοιτάνε γύρω τους,βλέπουν το χοιροστάσιο,και μετά άντε γεια…γίνεσαι κι εσύ γουρούνι:)

Εμενα δε μου αρεσει η λασπη… #-o

:lol: :lol: :lol: Δεν σε πιστευω!
Η ψηφοφορια δεν επρεπε να αφηνει περιθωρια οικτου και συμπαθειας προς τους αντρες αλλα τεσπα.:stuck_out_tongue:
Κουρτινα 1.

αρσενικό ή θηλυκό γουρούνι? Έχει διαφορά…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αρσενικο και μαλιστα μπρουταλ!!

Φυσικά και γουρούνι αν δεν το προσβάλλουμε.
Ξύπνημα με φραπέ και αθλητική εφημερίδα…Διάλλειμα για ξύσιμο…Μάζεμα με την παρέα για διαγωνισμό ρεψίματος ή κλανιάς όταν φυσικά δεν έχει champions league…
Μπάνιο όταν σε τρώει το κεφάλι σου…Ραντεβού με την πρώτη τυχούσα και αν αποτύχεις ποτό μέχρι δημόσιας ξεφτίλας…Τα ρούχα μονίμως τσαλακωμένα και σε στίβα δίπλα απο το κρεβάτι…
Ξύρισμα όταν και αν το θυμηθείς (το ίδιο και για τα δόντια)…
Αντί για τσελεμεντέ προτιμάς τον κατάλογο του σουβλατζίδικου που βρίσκεται ακριβώς στη γωνία αλλά ποιος τρέχει μέχρι εκεί, εκτός αν δουλεύει καμιά καλή σερβιτόρα που μπάνισες με τα φιλαράκια τις προάλλες…
Η κοπέλα σου σου είπε ‘‘ή το γήπεδο ή εγώ’’ κι εσύ προτίμησες το γήπεδο
Το ψυγείο σου διαθέτει όλες τις μάρκες μπύρας και η συλλογή σου απο μπουκάλια απο όλο τον κόσμο αυξάνεται με μαθηματική πρόοδο…
Διαθέτεις αφίσα της Jenna Jameson ακριβώς πάνω απο το προσκέφαλό σου και κάθε βράδυ κάνεις την προσευχή σου γονατιστός ακριβώς κάτω απο την αφίσα…

Περιπου οτι λεει και ο Headshot!!! Ειμαστε γουρουνια τελικα…

¶μα δεν ήμασταν δε θα αρέσαμε στις γυναίκες, όσο και αν υποστηρίζουν το αντίθετο… Και πάνω σε αυτό δε δέχομαι κουβέντα.-

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι τους αρέσεις;

Αχα! Λοιπόν εγώ δεν θα πώ ότι όλοι οι άντρες είναι γουρούνια , αλλά ότι όλοι μπορούν να γίνουν με μεγάλη ευκολία! Και φυσικά αγαπάμε τους άντρες και φυσικά τους χρειαζόμαστε και φυσικά δεν κάνουμε χωρίς αυτούς, αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι ζητάμε διαφορετικά πράγματα τα δύο φύλα και το ότι αντιλαμβανόμαστε τα πράγματα με άλλο τρόπο!!!ΑΑαααα! και εγω συγκεκριμένα δεν είμαι της λογικής τα τσουβαλίαζω όλα! άρα θα πώ οτι υπάρχουν καλοί και κακοί άντρες , όπως και γυναίκες!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kατι μου θυμιζει :-k :-k …

Και καθικια μη σου πω…

Δεν πειράζει χίλιες φορές να ρεύεται,να βλέπει αθλητικά παρά να ναι λούγκρα και metrosexual.

Ωχ λες να ειμαστε ολοι οι αντρες γουρουνια???Καλυτερα να πιασω λιγο τη μυτη μου μηπως και εχει αρχισει να αλλαζει:lol: :lol: :lol:

Check pm …που δε σου έστειλα:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εδώ θα ήθελα να τονίσω ότι όποιος χτενίζεται πάνω από 2 φορές τη μέρα είναι metrosexual… Τέλος!

Τι σας φτενε τα κακομοιρα τα ζωντανα ρεεε!!!
Ζωακια του θεου ειναι κι αυτα…
ειναι υποχρεοτικο να τα εξεφτελιζετε ετσι?[-X [-X [-X
Ντροπη…:lol:

χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βασικά είμαστε για ένα απλούστατο λόγο…

Στους Σκορπιούς πέρασαν πολλές κοπέλες από μπροστά μου από τις πρώτες σειρές, καταιδρωμένες και μοσχοβολούσαν! Ναι έχω ευαίσθητη μύτη, σαν λαμπραντόρ!!

Από την άλλη δοκιμάστε να μπείτε σε αμάξι με τον karvou μετά από μπάλα 5Χ5 και θα δείτε!!!

Πως γίνεται γαμώτο αυτό?