Είμαστε οι άντρες γουρούνια?

Εντάξει μη με μαλώνεις, δε θα το ξανακάνω:(

αυτό το “είμαστε οι άντρες…” πάντως είναι θεϊκό ε…:lol: :lol:
όποιος είναι πάνω από 24-25 να σηκώσει το χέρι:p

Μερικες φορες ειστε για ναστε… Αλλα τι να πουμε? Δεν μπορουμε χωρις εσας, και δεν μποριτε χωρις εμας…:smiley:

Μην εισαι και τοσο σιγουρη…:stuck_out_tongue: :wink: 8)

Καποιος μου ειχε πει:

[SIZE=“3”]Αν πετυχει η μαλακια, τυφλα να εχει το γαμησι!!![/SIZE]

Aυτό ισχύει πολλές φορές. :wink:

σοφος!:wink: :lol: :stuck_out_tongue: #-o

πλην μαλαξ :stuck_out_tongue:

άνες… πώς λέμε ζαργάνες…??? έτσι ένα πράγμα!

εγώ προτιμώ τις λίτσες, αν με πιάνετε :naughty:

σε ΄πίανουμε αλλά δεν το λέμε!:stuck_out_tongue:

Τα ψαρια??? :-k :-k

:expressionless:

:cold:

loool!Κοιταξε να δεις, αν εμενα καποιος μου κανει ολες τις χαρες δεν τον βαριεμαι ποτε! (προσφατα το ανακαλυψα:p :-k )
Και για να απαντησω στο topic…το “γουρουνισιο” ολοι το εχετε και το εχω αποδεχτει.Μην σου πω οτι αν δεν το δω σε καποιον θα παραξενευτω!:stuck_out_tongue: Εγω θα ελεγα οτι χωριζεστε σε ρεμαλια και σε μη-ρεμαλια.Εχω συναντησει και τα δυο “ειδη”… και αυτο που εχω να πω ειναι “Σφιχτα τα λουριααααα!!!” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(Λυσσαξτε τωρα ολοι!)

Πότε πρόλαβες και έζησες το “πάντα” για να ξέρεις ότι δε θα τον βαρεθείς “ποτέ”?:wink:

Το θεμα ειναι να εχει και μια ελευθερη βουληση ο χριστιανος, μια πυγμη , κατι… Αλλιως παμε να συνεχισουμε την κουβεντα στο τοπικ “gay”.:stuck_out_tongue:

Κοιταξε, το ποτε ειναι ας πουμε σχημα λογου.Δεν ειπα οτι δεν θα βαρεθω γιατι δεν ξερω αυριο, μεθαυριο τι μπορει να συμβει απλα επειδη ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου θα βαρεθω και θα ξενερωσω πολυ πιο γρηγορα αν καποιος με γραφει!:wink:
sofi-k συμφωνω, ουτε εμενα μ’αρεσει να ειναι ο αντρας χωμενος στο βρακι μου.lol.Να εχει πυγμη και ελευθερη βουληση αλλα να προσεχει και να εκτιμα την κοπελα του.Το ενα δεν αναιρει το αλλο, αν και ετσι συνηθιζεται να γινεται πλεον!

Συμφωνω σε ολα. Μια μεση κατασταση ειναι η ιδανικη.:wink:

Ο χαρακτηρισμός “γουρούνια” πάει μόνο στους άντρες-αστυνομικούς. Για τους υπόλοιπους απαιτώ να γίνει σκουλήκια-ασβοί-μοσχάρια-βόδια κλπ. Μην κλέβουμε τα copyright…:lol: :lol: :lol:

Εξαρτάται από την περίσταση.Ο χαρακτηρισμός γουρούνια με την έννοια της καφρίλας δεν με πειράζει,κ εγώ κάπως έτσι είμαι!Αυτό που μου τη σπάει και έχω αντιμετωπίσει δυστυχώς…είναι να είναι ο άντρας κότα,να μην παίρνει πρωτοβουλίες και να το παίζει ιστορία