Μηχανή ή Αυτοκίνητο;

Εγω με μουλαρακι κυκλοφορω και παει μια χαρα!Λιγο αργα αλλα το Τραμ το περναω!Εχω στησει κοντρα με το Τραμ και του ριξα 2 κολωνες Αφου ο Τζιμακος ειναι Διαολος!!:twisted: :twisted:
Και στο παρκινγ πολυ βολικος!και δεν καιει και πολυ βενζινη…

:lol: :lol: :lol:

Εγω με αυτο βολευομαι αλλα με δυσκολευει στο παρκαρισμα…

Το καθημερινό που αγόρασα για μέσα στην πόλη. Μικρό και βολικό.

Φιλιππε το δικο μου ειναι παλιοτερο αλλα σε τρωει στο design.:stuck_out_tongue:
Μια κοντρα οποτε θες…[τσαμπουκας mode off]

καίει και πολύ μπεντζίνα

Δεν ξερω, εγω με μπαταριες το λειτουργω.:stuck_out_tongue:

άσχετο…

Στο βασικό εξοπλισμό της Buggati Veyron είναι και ένα σύστημα ενδοεπικοινωνίας οδηγού-συνοδηγού, γιατί όταν ο κινητήρας λειτουργεί σε υψηλά φορτία (θυμίζω ότι είναι το αυτοκίνητο που έσπασε το φράγμα των 1000 αλόγων), δε μπορεί να ακουστεί τίποτα άλλο παρά μόνο ο κινητήρας!!!:stuck_out_tongue:

Και τώρα η ώρα να αποδείξουμε την υπεροχή των μηχανων.

Επειδή για τα προσεχή τριακόσια χρόνια δεν με βλέπω να μπορώ να αγοράσω Bugati (πόσο μάλλον να την συντηρήσω) θα βολευτώ με μηχανούλα (άντε και κανά μικρό αυτοκινητάκι για την βρόχα και για την μεταφορά εξοπλισμού ελεύθερου κάμπινγκ στις διακοπές)

Σε λίγα λόγια εύχομαι να μπορώ να το παραγγείλω. Από τη στιγμή που θα το παραγγείλεις χρειάζονται περίπου 3 χρόνια για να το έχεις. Ορίστε γιατί το αυτοκίνητο είναι ανώτερο της μηχανής!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βαριέμαι να το δω όλο:wink:

Αν πάρεις μηχανή να βρείς άλλη να παντρευτείς:lightsabre:

Μην του λες τέτοια. Ξέρεις τι άσχημο που είναι;;;;;

Παιδιά συγνώμη αλλά με τόσο που έχουν δεί τα μάτια μου στα επείγοντα , στα χειρουργεία και στις μονάδες δεν γίνεται να μην το πώ! είναι βιώμα!:frowning:

μα δείτε το βιντεάκι!!! Αυτοκίνητο είναι!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αν είμαι εξωτερικό και δουλεύω (και βγάζω καλά λεφτά) τότε θα σκεφτώ να το πάρω. Για Ελλάδα δε λέει, γιατί στην Εθνική δεν επιτρέπεται πάνω από 120 km/h και με τις κακοτεχνίες στο δρόμο δεν είναι και πολύ σοφό να πιάνεις μεγάλες ταχύτητες :frowning:

ουφ! παραλίγο να ακυρωσω τα προσκλητήρια!:stuck_out_tongue: