Τα παπουτσα μας

Αυτοι ειναι αρρωστοι.[-X
τους βλεπεις και σκας!

Α μπραβο, καμποηκες μποτες ειχε κι εκεινη. Δεν πλατσουριζαν τα ποδια της μεσα στην μποτα?
Γκοθαδες εχω δει με μαυρα ρουχα, καμπαρντινες, μποτες τεραστιες ως το γονατο κατακαλοκαιρο και τρομαξα. :frowning: Γιατι το κανουν αυτο στον εαυτο τους? :frowning:

Γιατι η ζωη ειναι ενα μεγαλο μαρτυριο και μεγαλη τραγωδια, κι αυτοι πρεπει να επισπευσουν το θανατο τους.

ε,αυτοί κάνουν φανερά ότι κάνει ο υποδέλοιπος κόσμος εις τας τουαλέτας και γενικότερα ότι κάνει κανείς με την γκόμενα τη Χουφταλία

Αυτο.

Εγω λατρευω τις μποτες τον χειμωνα…Δεν εχω καλυτερο.
Καλοκαιρι το πεδιλακι κλασσικα, με την διχαλα…Flat παντα.
Και φυσικα χειμωνα-καλοκαιρι τα Asics μου.

Μόλις διαπίστωσα οτι κανείς σας δεν ξέρει να διασκεδάζει. Άμα παω στο κέντρο και δε δω τουλάχιστον ένα emo
ή κάποιον με παντοφλίτσες θα αρρωστήσω. Μα αν είναι δυνατόν. Αποφάσισαν οι κλόουν να δίνουν δωρεάν παραστάσεις κι εσείς τους βρίζετε;[-X [-X

Εγω φοράω κάτι ολόμαυρα allstar που έχουν γίνει λίγο καφέ αλλά μ’αρέσουν έτσι. Κάποτε έβαζα και καρφιά στα πλάγια.
Επίσης, φοράω συνήθως Nike γιατι με βολεύουνε. Μόνο τα καινούργια μου δεν ήταν τόσο καλά. Έχω και umbro τα οποία μ’αρέσουν πολύ στο πόδι μου και με βολεύουν αλλα μου χαλάσαν:(

Εχω τουλάχιστον 3 ζευγάρια αθλητικά nike, 1 ζευγαρί σαγιονάρα nike (δεν είναι ξεφτυλοσαγιοναρα) αλλά την φοράω με περιορισμό, όχι όπου να ναι . 2 ζευγάρια πεδιλάκια, και κατι mules. Ανάλογα την όρεξη και την περίσταση!

Συμφωνώ οτι τα σκαρπίνια ειναι αηδιαστικά , όπως και εκείνα τα πέδιλα με τα βελκρο που μοιάζουν με παπουτσι αλλά δεν είναι , αυτά που φοράνε οι τουρίστες ,(συνήθως με κάλτσα):?

εγώ φοράω DC σκούρο μπλε…κορυφή παπούτσια και αθλητικά μαύρα adidas…adidas φόραγα πάντα και σαν αθλητης μαζί με τα asics είνα τα καλύτερα…

Το επίσημο υπόδημα είναι πάντα Cannon (με δύο “n”), συνοδευόμενο βέβαια και με την κατάλληλη ένδυση.

Asics Tiger μαύρα με άσπρες ρίγες (τα κλασσικά δλδ).-

πές μου ότι δεν το φοράς εσύ και αν ναι , τουλάχιστον πας μεχρι την θάλασσα μ’αυτά!

Kαθημερινά φοράω τα all star,αν και πήρα καινούργια…πάνε τα παλιά σκισμένα μου!:frowning:
Όταν βρέχει φοράω τα asics,που μου αρέσουν πάρα πολύ!Και αν είναι να βγω καμιά βόλτα κι έχω κέφια φοράω εσπαντρίγιες…αλλιώς πάλι αθλητικά!:smiley:
Ρε Νίκο μια χαρά είναι οι σαγιονάρες αλλά ΜΟΝΟ για το σπίτι!
Πάντως το χειμώνα ψηφίζω παντόφλες και αθλητικές κάλτσες!!!:smiley:

o freedomofrock έχει ροζ allstar.!

το χειρότερο είναι που τα έχουν “βαφτήσει” και τα “φωνάζουν” και με υποκοριστικό…#-o #-o #-o

Εγω εχω καταμαυρα και κωλολενε!Εχω και ασπρα Dc που ειναι γαμω αλλα ειναι για πεταμα τωρα!Και κατι Adidas!Αυτα!

Εγω γιατι νωμιζω οτι το τοπικ αυτο ειναι ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ???:-k :-k

Κυρίες και κύριοι σας παρουσιάζουμε τα καινούρια ababas που έχουν αερόσολα, εσωτερικούς πυραύλους, air condition, συστημα προσγειωσης, συστημα πλοήγησης, αντιμυκητιακο για να μη μιρίζουν τα πόδια και… κορδόνιαααα!

Αθλητικα κι Αγιος ο Θεος!!! Και το καλοκαιρι,και στην παραλια!:lol: Αλλα στις ετσι εξοδους δεκαποντο…:smiley:

ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ ΜΙΛΑΜΕ :smiley: :smiley: :smiley:

ΛΟΙΠΟΝ

ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ALL STAR ΛΕΥΚΑ Ή ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΣΤΥΛ

ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΚΑΤΙ ΧΑΜΗΛΕΣ ΓΟΒΙΤΣΕΣ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥ ΘΥΛΗΚΕΣ ΚΕΝΤΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΣΤΡΑΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ

ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΛΕΥΚΑ ΧΑΜΗΛΑ ΜΟΚΑΣΙΝΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Η ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ ΤΟ ΑΠΑΙΤΕΙ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΦΕ ΑΥΘΕΝΤΙΚΕΣ ΚΑΟΥΜΠΟΙΚΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΦΕΡΜΕΝΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 18 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
ΚΑΙ ΝΑΙ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ

ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΜΕ ΘΑΨΟΥΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΩ

ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΓΙΑ MAMIES ΟΥΧΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΡΟΚ ΜAMIES

ΑΠΟΡΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑ ΚΑΤΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΡΒΥΛΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ???ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ???
ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΔΗΛΑΔΗ

Το καπς λοκ δεν είναι φίλος σου εσένα;