Τα παπουτσα μας

Οχι ακούει HIM και μου την δίνει

Υ.Γ το διόρθωσα :stuck_out_tongue:

Επέβαλα την τάξη. Ασύλληπτα ψεύτικο.

Ο ανχόλη είναι μεδεράτορας? 8O 8O

Θέλω να πάρω νέα allstar σε κανένα άσπρο/μπεζ/ανοικτό χρώμα εν γένη. Πείτε κανένα καλό μαγαζί που να έχει ποικιλία γιατί βαριέμαι να ψάχνω !

Μαμά?

Θα πήγαινε για Dark Sun μάλλον…

:lol: :lol:

Για κόφσε την ειρωνία και το σπαμ εσύ νεαρέ γιατί στην επόμενη κριτική δίσκου μου θα κριτικάρω εσένα και θα φάς 1 μπαν και 3 φλόπιντισκ ακαπέλα.

Νομίζεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Παιδί μου

Σου προτείνω ανεπιφύλακτα τα intersprors και το attica στην πανεπιστημίου εγώ τα πράσινα απο κει τα πηρα

Α έχει και ενα στο mail στο πρώτο όροφο αλλα δεν θυμάμαι πως το λένε αυτο εχει και κατι παρδαλά αν γουστάρετε που μάλλον δεν γουστάρετε :slight_smile:

Το mall είναι για αυτούς που ακούνε σκόρπιονς…

θα πάω στα ιντερσπορτ

ευχαριστώ

Υπαγε τέκνο μου και έχε την μουσική και την ενδυματολογική ευχή μου

κοίτα μόνο μη δω κανα layla κανα kashmir κανα wish you were here κλπ κλπ κλπ μεταλλαγμένο αλοίμονό σου :stuck_out_tongue:

Μου τη δίνει απίστευτα να τα λένε σταράκια. [-X

Όχι τπτ άλλο αλλά τα φοράνε πλέον και οι πιο ρούληδες και βλαμμένες, γι’ αυτό δεν τα φοράω πια.

Ευτυχώς ζεις… Ανησύχησα μετά τα γεμιστά σου…

Λοιπόν, έχω:

2 ζευγάρια ποδοσφαιρικά
2 ζευγάρια παντόφλες, μία για το κανονικό σπίτι και μία για το ημιυπόγειο που έχω το γραφείο μου
στη σχολή φοράω κάτι δερμάτινα Versace που είχα αγοράσει πριν από 4 χρόνια
Από καφέ “δερμάτινα” έχω ένα ζευγάρι DKNY σε στυλ αθλητικό και ένα ζευγάρι PIRELLI (δε θέλω σχόλια, τα σχέδια των Pirelli σπέρνουν!!!) που είναι μία μίξη αθλητικού-επίσημου παπουτσιού
Από μαύρα δερμάτινα έχω κάτι πολύ στυλάτα Ferre που τα λατρεύω
Επίσης έχω και 2-3 ζευγάρια για επίσημες εξόδους (γάμοι, βαπτίσια, εκκλησίες, Άνδρος)

Τώρα έχω βάλει στο μάτι κάτι υπέροχα μπλε Tod’s driving shoes που ψάχνω τρόπο να μη τα πάρω στην αρχική τους τιμή, γιατί οι συναυλίες μας έφαγαν γερό κομπόδεμα… :frowning:

Επίσης, το 1 από τα 2 ζευγάρια ποδοσφαιρικών επειδή μου άρεσε πάρα πολύ και ήταν πρωτότυπο σχέδιο, για μερικά χρόνια το φόραγα κάθε μέρα, αλλά πλέον πάω με αυτό μόνο για μπάλα ή στην παραλία.

Σαγιονάρες διχαλωτές απεχθάνομαι και δε μου ταιριάζουν…

Αυτά :smiley: :smiley:

Έχω ένα ζευγάρι αρβύλες Harley Davidson καφέ χρώμα σε φάση “μηχανόβιος” (φτάνουν μέχρι το γόνατο και με σίδερο μπροστά) που τις φοράω τακτικά το χειμώνα και το καλοκαίρι μόνο αν πρόκειται να πάω σε καφροσυναυλία μαζί με το t-shirt των Rotting Christ :roll: , ένα ζευγάρι κλασσικά Timberland :roll: ένα ζευγάρι κατάμαυρα All Star, ολίγον τι ταλαιπωρημένα, που δεν σκέφτομαι να τα αλλάξω αν και έχω αναγκαστεί να τα πλύνω μία φορά από εμετούς:( και ένα ζευγάρι λιτά αθλητικά Kappa μαύρο κατράμι χωρίς αερόσολες, ελλαττήρια και λοιπές μαλακίες που μου τη βιδώνουν άγρια σε αθλητικά. Τα παλία μου All Star ήταν όλα τα λεφτά. Μπλε χρώμα που είχε ξεβάψει από την πολλή χρήση, χωρίς να τα έχω πλύνει ούτε μία φορά και με την σόλα να έχει τρυπήσει με αποτέλεσμα το πόδι μου να πατάει τον δρόμο :roll: Αλλά είχα αναγκαστεί να τα αλλάξω. Πάντως έχω κρατήσει ότι απέμεινε από αυτά. Τα και καλά φρεσκοπεριποιημένα και κυριλλάτα All Star μου την δίνουν πραγματικά στα νεύρα… Επίσης έχω και ένα ζευγάρι σαγιονάρες που τις φοράω στο σπίτι χειμώνα-καλοκαίρι γιατί δεν μου αρέσουν οι παντόφλες καθώς και όταν πηγαίνω για μπάνιο.

Ε μα δηλαδη.:smiley:

Εχουν αρχισει να φοριονται κι αυτα πολυ κι ανησυχω…

πριν 4 χρόνια πήρα τα πρώτα allstar μου(ο άνθρωπος ο σωστός από μικρός ξέρει τι θελει) και περιέργως με βόλεψαν τραγικά… Σιγά σιγά εγκατέλειψα όλα τα άλλα είδη παπουτσιών και έπαιρνα μόνο σταράκια… Έτσι πλέον έχω 4-5 ζευγάρια ενώ απ’τα χέρια μου έχουν περάσει τουλάχιστον 15(καταστρέφω τα πάντα στο πέρασμα μου) σε φάση που δεν έχω ούτε καν αθλητικά…Πάντως πλέον δεν είναι απλά μόδα τα σταράκια στο σχολείο είναι κάτι σαν την τσάντα στα κορίτσια πάντα…Μετά από καταμέτρηση που πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια στοιχήματος κατά τη διάρκεια ανιαρού πλην παραγωγικού διαλείμματος 22 ή 26(δεν θυμάμαι)κορίτσια σ’όλο το σχολείο φορούσαν άλλο παπούτσι#-o από καμιά 150 που θα’μαστε τουλάχιστον…

[SIZE=“1”]αυτά τα πρώτα σταράκια ήταν πράσινα με λουλουδάκια… [/SIZE]

Ναι ρε γμτ από φλωράκια… :thumbdown:

Aμά πω ότι έχω ασπρόμαυρά Vans???(εντάξει όχι τις παντόφλες τα κανονικά)… Καλα καλα εντάξει είναι δώρο και δεν γινοταν να τα αλλάξω τι να έκανα:roll:

Έχω φυσικά και κάτι τρύπια και ξεσκισμένα all star που είναι μαύρα(τουλάχιστον στην αρχή), αν και τώρα λόγω σκόνης και χώματος και μπίχλας, πολλοί τα μπερδεύουν με καφέ:p

επιτέλους!!ένας άνθρωπος που έχει το ίδιο πρόβλημα!όλοι μου λέγανε να πάρω μάυρα all star,γιατί “αυτά που είχα ήταν καφέ/γκρι/κλπ…”:frowning:

ποιο mall και scorpions ω ρε??
ουστ:!:

Πρεπει να παω να παρω και καινουργια σταρακια, γιατι αυτα που εχω τωρα ειναι υπο διαλυση…

Kατι καμμενα Αll Star με νεκροκεφαλες-δαιμονες και 2 αθλητικα.