Τα παπουτσα μας

Κράξτε με:
έχω
-1 ζευγάρι σκούρο γκρι μποτάκια all-stars, αυτά με τα ξέφτια-χαίτη από πίσω
-1 ζευγάρι πράσινα von dutch
-1 ζευγάρι άσπρα με κίτρινες-καφέ γραμμές Diesel, σε σχήμα Vans, χωρίς κορδόνι και έτς
-1 ζευγάρι σαγιονάρες DC στυλ στρατιωτικές
-1 ζευγάρι μοκασίνια Carouzos για τα επίσημα να 'ουμ

επίσης έχω και μερικά πιο παλιά που δεν τα φοράω εδώ και 2-3 χρόνια, όπως κάτι Osiris, DC και τέτοια τα οποία πλέον χρησιμεύουν μόνο ως φωλιές για αράχνες

τέλος, έχω σταμπάρει κοφτά all-starακια, αυτά που είναι χωρίς κορδόνια, και θα πάω μες στη βδομάδα να τα πάρω

Λοιπον καταρχην οι σαγιοναρες ειναι μια γελιογραφια,αηδειαααααα:? :?:!:
Για μες το σπιτι μονο εχω αυτη την παραπανω αηδεια…:smiley:

Στις κοσμικες εκδηλωσεις ψηλοτακουνα η πεδιλα…

Στις βολτες πεδιλα το καλοκαιρι και μονο μποτες το χειμωνα…

Στην παραλια μποτακια σε στηλ κοντης μποτας…

Τα αθλητικα δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα…:wink:

Κάτι που το`χω τεράστια απορρία. Μόνο στα δικά μου All Star oι πάτοι διαλύονται μέσα σε ένα μήνα???

Κι σε ενα φιλο μου… Αλλα πρεπει να ειστε οι μονοι… Πως τα καταφερνετε ρε??:-k :-k

Αν περπατας 362 χλμ τη μερα λογικο δε το βρισκεις? :stuck_out_tongue:

Πινω πινω και τα παπουτσια μεσα πινω

Και σε μένα το ίδιο

Εγώ τα λιώνω κανονικά. Αυτά και τα Timberland μου, τα οποία θεωρώ τα πιό βολικά παπούτσια που υπάρχουν. Και με αυτά κάνω την εξής καγκουριά. Έχει δει κανείς κάποιον να συνδυάζει παντελόνι παραλαγής με Timberland ???:lol: :lol: :lol: Aλλά είναι πολύ άνετα για να τα απαρνηθώ. Ενώ τα All Star αν και δεν είναι τόσο άνετα, είναι μιά παλιά συνήθεια. Δείτε και πόσο καιρό κράτησα τα All Star μου. Τα πρώτα μου από 14 χρονών 17. Τα δεύτερα από
17 τα έχω και τα φοράω ακόμα και τώρα που είμαι 19 :roll:

πόσο είσαι?φέτος δεν έδωσες πανελλήνιες?το 89 δεν είσαι?:-k

  1. Χάνω μία χρονιά…

Αντιντας μαυρα σχετικα απλα…

Σαγιοναρες στο σπιτι και στην παραλια…

Αυτα…

Δεν εχω φορεσει ποτε μου all-star!

τιποτα!
ξυπολητος!:hippy:

HIPP ON :smiley:

Εσυ και τα hobbits…:stuck_out_tongue:

Ιδου τα δικα μου…

Και με το χαρακτηριστικό σκήσιμο στο κλασσικό σημείο στα πλάγια…

Ε καλα, αυτο ειναι σε ολους…#-o

Tα All Star μου τα είχα πάντα στην τρίχα.

Αυτο ειναι μπηχτη που του Freedomforock ειναι βρωμιαρικα;:stuck_out_tongue:

Όχι το λέω με την έννοια ότι δεν τα γαμάω όπως είδα να κάνουν οι emo στο Schoolwave.

Αλλά και καθαρά τα είχα πάντα γτ είναι κάτι παραπάνω από απλά παπούτσια και επειδή το έχουν ξεφτιλίσει πλέον δεν τα φοράω.

led ειμαι ο ανθρωπος σου!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Εχω 2 ζευγαρια αθλητικα -asics ασπρομαυρα και puma ολομαυρα- τα οποια και συνηθως φορω για τις καθημερινες μου δραστηριοτητες.
Εχω 1 ζευγαρι μποτες μαυρες, 1 ζευγαρι γοβεσ μαυρες (ΘΕΙΚΕΣ) και θα παρω τη βδομαδα αυτη κι αλλο ενα ζευγαρι γοβες ανοιχτες μπροστα με φιογκακι τις οποιες τις εχω ερωτευτει.
Και ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ LEEED!!!:lol: :lol: :lol:
Δεν μ’αρεσουν καθολου τα σανδαλια και τα πεδιλα.Για καλο παπουτσι ψηφιζω γοβα χειμωνα καλοκαιρι!:wink: